2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok sevindim canım 😍 sağ salim kavuşun inşallah🙏🏼😍 bizim vakitler aynı seninle doktor bana cinsiyet söylemedi 😔
Cok sagol canim benim ins biran once sende ogrenirsin minnakkin cinsiyetini bu druma ben kizimda giyordum kizimi 12 haftalikken soylemisdi ben dr gec buldum uzak yere gecis yapmis sormadan soyluyor hic ummuyordum erkek olacagini soktayim

Kramp girmiş olabilir banada olmuştu farmasi at.kestanesi merhemi sürüyorum masaj yapıyor eşim iyi.geliyor

Hadi gözünaydın cnm kızın vardı dimi?
Karşıda derken kim dr benimde aklımda olsun nerede semt.hastane?
Sagol balim evet kizim vardi rabbim erkekde nasip etti istanbul anadolu yakasi kadikoy goztepe medical park hastanesinde ozlem dulger tek gecerim dr u benim kizimi yasatan ve riskli gebelikdi birde bebegin kalbi duruyor erken dogum yapmisdim beni 6 yil sonra hatirladi cok mutlu oldum insanin hep mutlu cikmasini sagliyor odadan isinin ehli pohpohlamaz ama isini iyi yapar 2 saat yol yaptim ona muhane olmak icin hep ona devam edecegim

Bende çıktım dr.dan, cihazlar iyi.değil cinsiyet tahmini yapamıyorum dedi.
Rahîm ağzı ölçümünü de normal kadin doğum yapacak burada, diğer tarafida bırakmayacağım zeynep kâmil hastanesini devam edin dediler..bebeğim iyiymiş kalp atışına bakti sadece dr..
Saglikliya bebis insan rahatliyor ama umduguna ulasamayinca moral bozuluyor Senin hamilelik risklimi canim sorun olabilirmi yani ilerde hangi semt di senin ist dasin sanirim

Benim doktorumda emin Değildi sizce başka doktora gözüksem mi ? ❤️ Hayırlı olsun bu arada
Sagol canim ben hic bir drdan tahmin duymadim belli degil cinsiyet daha erken dediler bugun eski druma gittim o kesin net sekilde erkek dedi pipisinide gosterdi kizimdada hic yanilmadi bende dr veye cihazla alakali soru isareti varsa kafanda baska yere git canim

Cok sagol canim benim ins biran once sende ogrenirsin minnakkin cinsiyetini bu druma ben kizimda giyordum kizimi 12 haftalikken soylemisdi ben dr gec buldum uzak yere gecis yapmis sormadan soyluyor hic ummuyordum erkek olacagini soktayim
Ne güzel canım bir kızın var bir de oğlun olacak çok sevindim. Kız mı hissediyordun canım

Bende çıktım dr.dan, cihazlar iyi.değil cinsiyet tahmini yapamıyorum dedi.
Rahîm ağzı ölçümünü de normal kadin doğum yapacak burada, diğer tarafida bırakmayacağım zeynep kâmil hastanesini devam edin dediler..bebeğim iyiymiş kalp atışına bakti sadece dr..
Bebiş iyiymiş ya canım gerisi önemli değil çok sevindim inşallah bir dahaki kontrolde cinsiyet de öğrenirsin🙏🏼

Ne güzel canım bir kızın var bir de oğlun olacak çok sevindim. Kız mı hissediyordun canım
Kiz olabilir diyordum balim erkek hayal etmemisdim belki kiza alisik oldugum icin saglikli olsunda evladin ayrimi yok cok sukur rabbim evlat verdi ya bizi buna layik gordu hamd olsun bir kizim bir oglum olacak ins rabbimin izni ile herkese nasip etsin yaradan iki duyguyuda

Kiz olabilir diyordum balim erkek hayal etmemisdim belki kiza alisik oldugum icin saglikli olsunda evladin ayrimi yok cok sukur rabbim evlat verdi ya bizi buna layik gordu hamd olsun bir kizim bir oglum olacak ins rabbimin izni ile herkese nasip etsin yaradan iki duyguyuda
Amin canım inşallah 🙏🏼

Ben de kıza alışık olduğum için bebek deyince aklıma hep koz geliyor. Okulda iki Öğrermen daha hamile. İkisi de erkek. Bu yıl erkek yılı deyip duruyorlar 😄

Sagol canim ben hic bir drdan tahmin duymadim belli degil cinsiyet daha erken dediler bugun eski druma gittim o kesin net sekilde erkek dedi pipisinide gosterdi kizimdada hic yanilmadi bende dr veye cihazla alakali soru isareti varsa kafanda baska yere git canim
Bence erkekse erkenden belli ediyor kızsa doktorlar emin olamıyor 15.hafta da da tahmini doğrudur kızdır bence hayırlısı olsun sağlık olsun da 💐💕🐣

Ben de kıza alışık olduğum için bebek deyince aklıma hep koz geliyor. Okulda iki Öğrermen daha hamile. İkisi de erkek. Bu yıl erkek yılı deyip duruyorlar 😄
Evet ya gecen yil kiz cok olmusdu bende oyle diyorum erkek yili ama bayada kiz var kizlar alismakda baska oluyor suslu suslu yururken cok tatli oluyorlar mini eteklerle

Bence erkekse erkenden belli ediyor kızsa doktorlar emin olamıyor 15.hafta da da tahmini doğrudur kızdır bence hayırlısı olsun sağlık olsun da 💐💕🐣
Amin canim dr guveniyorum.kizimida 12 haftalikken kesin dedi bunada net erkek dedi bak bacaklarini acmis pipi duruyor atayim resim

Eklentiler

• IMG_20201222_174055.jpg
    IMG_20201222_174055.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 59
Amin canim dr guveniyorum.kizimida 12 haftalikken kesin dedi bunada net erkek dedi bak bacaklarini acmis pipi duruyor atayim resim
Yaaa maşallah sağlıcakla gelsin canım 💙💙 ben kendim için dedim bu arada 15.hafta da kız diyorsa kızdır diye 🐣🐣
Sağlıkla kavuş inşallah

X