2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar sizlerin de bacak agriniz oluyor mu 14+4 deyim bacaklarım çok ağrıyor benim
Benim dün gece sağ belimden sağ bacağıma inen bir ağrı vardı yürürken fena oluyordu öyle birşey mi

Mayıs ortası ben inşallah ama o grupta değilim sevmedim Zaten giremiyorum ev yorgunluk derkn bu ara
Orası çok konuşuyor ama hep bebekten biz her türlü şeyden konuşuyoruz
Burada 2. Çocuğuna hamile olanlar daha çok ya o yüzden sanırım çok bilgi alma ihtiyacı hissetmiyoruz
Ben koyverdim herşeyi yine karantinadayız yiyip içip yatıyoruz arada bir online çalışıyorum, eşim işe gidiyor ama oh evde keyfim yerinde benim sıkılıyorum ama olsun

Yok öyle değil sol bacağım bilegime kadar kadar ağrıyor geceden beri ağrıyor geçmedi
Magnezyum eksikliğinden olabilir veya normalden daha fazla kilo aldıysan o yüzden de olabilir bir doktoruna mesaj at bakalım o asıl sebebi söyler:)

Yok öyle değil sol bacağım bilegime kadar kadar ağrıyor geceden beri ağrıyor geçmedi

Magnezyum eksikliğinden olabilir veya normalden daha fazla kilo aldıysan o yüzden de olabilir bir doktoruna mesaj at bakalım o asıl sebebi söyler:)

Potasyumdan da olabiliyormuş, arkadaşım muz yemezsem çok bacağım ağrıyor uykudan ağlayarak uyanıyorum demişti

Birbirlerine cvp veriyorlar uzun konuşuyorlar değişik neyse
Ben de silme süpürme camasir yapmiyorum ama nasil yoruluyorum ya anlamadım anca yediğimizi topluyorum kızıma ara öğün iki saat onu yedir oyna sonra yemek yap gerisini eşim hallediyor gelince sonra ders calismaya gidiyor pertim cikmis oluyor tabi.

Şişlik var mı canım benim ödemden dolayı bileklerim çok ağrıyordu diyet yaparken hatta geçen gün de ağrıdı bacağımın altına yastık koydum uzandım geçti dene istersen

C ceylin1907 kuzum bana grubun linkini atmışsın ama açılmıyor mesaja cevap da verilemiyor o yüzden buradan yazayım dedim:))

Valla bende öyleyim tembelliğe çok alışmışım en ufak bir iş yapınca bütün gün onu anlatıyorum abarta abarta
Yemek yapmayı da beceremem zaten onuda çoğunlukla eşime yaptırıyorum ama yine yoruluyorum yatmaktan yoruluyorum sanırım
Bir iş yapmayınca da daha da sıkılıyor insan ay kafam çok karışık virüs bitene kadar kriz gecirmesek bari

Ye tabi ben her gün değilse bile 2 günde bi yemeye çalışıyorum, miniğe çok faydalıymış büyütürmüş
Fazlası kabız yapıyor çünkü
Bide hamilelikte biraz tiksinmeye başladım muzdan çok yiyemiyorum

Bende aynıyım ama güzel yemek yaparım ama üşeniyorum artık benimde oturmaktan kuyruk sokumum la kalcam ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…