2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ay benden beter çıktı valla😂
Resmen yarisirsiniz bu konuda 😅😅
Bu tam tersi canım heralde buralarda coğu tuttu ama gobek deliği aşağı oğlan yukarı kız
Tutmuyomus Allah tan😅😅
😅
Günaydın ben bugun hastaneye gidicem devlet cinsiyet söylemez o yüzden heyecanlanmiyorum hiç ama bebeğim iyi mi değil mi onu görmek istedim . Allahım korusun onları niyese korkuyorum ,ya bişey olduysa diye. ilk kizimda hiç böyle düşünmemiştim 23 yaşındaydım herhalde acemilikten mi ne şimdi daha bi düşünüyorum. Allaha emanetler 😊 kıpır kıpır hallerini gorup kalp atışını duyarım inşAllah yine 😍
Ay hadi güzel haberlerle gel inşallah 😍
30 Aralık ta randevusu olan var mi benden başka acaba
Benim 31 inde ama dayanamayıp 30 unda gidebilirim 😅

Konu sahibi olarak bunu yapmak bana düşüyor sanırım 😂 ama şöyle ki bi aralar sohrab ın da dediği gibi eğer WhatsApp grubu kurarsak bu grupta eskisi kadar aktif olamayız ve ruhu geçmiş bir grup gibi gözükürüz tabiki kur derdeniz kurarım ama banlanadabilirız ona göre 🤣

Kızlar ya ben az önce namazda bir tekme hissettim sanki çok hafif bir pit diye vurdu çok değişikti şaşırdım 😂 Dr da karnin küçülmüş dedi acaba artık hissetmeye mi başladım çünkü ultrasonda bebek kipirdarken karnıma sizi yapıyordu 🤭

Ben 30 una mi gitsem diye düşünürken senin yazdığın mesajı gördüm ona güldüm bu bi mesaj ela 30 una git diye😅

Etiketleyecegim zaman cok zorlancam😅 Bglm ye alışmıştim ne güzel 😅

Çok mantıklı 😅😅
30 unu bekleyen 1 gün daha bekler ya bişey olmaz 😁😁

X