2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim dün gece sağ belimden sağ bacağıma inen bir ağrı vardı yürürken fena oluyordu öyle birşey mi
Yok öyle değil sol bacağım bilegime kadar kadar ağrıyor geceden beri
Şişlik var mı canım benim ödemden dolayı bileklerim çok ağrıyordu diyet yaparken hatta geçen gün de ağrıdı bacağımın altına yastık koydum uzandım geçti dene istersen
Şişlik yok canım hiç

Kızlar ben whatsapp grubuna şimdilik dahil olmayayım. Ama sonraki aylarda mutlaka dahil olacağım.
Şu an dersine girdiğim her sınıfın whatsapp grubundayım. Gün boyu onlarca dosya geliyor, yazışmalar hiç bitmiyor. Onlara yetişemiyorum. Telefonu günde iki kez şarja takıyorum. O yüzden kusuruma bakmayın ama izne ayrılınca mutlaka katılacağım gruba 😊
Hatta şimdi derse başlayacağım. Saat 20.20’ye kadar aralıksız 7 dersim var. Görüşmek üzere 👋🏻😊

Valla bende öyleyim tembelliğe çok alışmışım en ufak bir iş yapınca bütün gün onu anlatıyorum abarta abarta😅
Yemek yapmayı da beceremem zaten onuda çoğunlukla eşime yaptırıyorum ama yine yoruluyorum yatmaktan yoruluyorum sanırım 😂
Bir iş yapmayınca da daha da sıkılıyor insan ay kafam çok karışık virüs bitene kadar kriz gecirmesek bari😅
Yok ya ben baya sırtım belim ayriliyor resmen keşke öyle olsa 😂
Amin :)

Selam ballar ben geldim sifremi unuttum giremedim saatlerdir ugrasiyorum birde guzel haberle geldim bugun dayanamadim.dr gittim miyom.falan demisdi dr oyle birsey yokmus dr mu buldum karsida ona kavusdum coksukur uzak ama birakmam birdaha onu birde cinsiyet ogrendim esin olarak erkek dedi:super:

Selam ballar ben geldim sifremi unuttum giremedim saatlerdir ugrasiyorum birde guzel haberle geldim bugun dayanamadim.dr gittim miyom.falan demisdi dr oyle birsey yokmus dr mu buldum karsida ona kavusdum coksukur uzak ama birakmam birdaha onu birde cinsiyet ogrendim esin olarak erkek dedi:super:
Çok sevindim canım 😍 sağ salim kavuşun inşallah🙏🏼😍 bizim vakitler aynı seninle doktor bana cinsiyet söylemedi 😔

Benim doktorumda emin Değildi sizce başka doktora gözüksem mi ? ❤️ Hayırlı olsun bu arada

Hayirli olsun canim tebrikler:)

Yok öyle değil sol bacağım bilegime kadar kadar ağrıyor geceden beri ağrıyor geçmedi
Kramp girmiş olabilir banada olmuştu farmasi at.kestanesi merhemi sürüyorum masaj yapıyor eşim iyi.geliyor
Hadi gözünaydın cnm kızın vardı dimi?
Karşıda derken kim dr benimde aklımda olsun nerede semt.hastane?

X