2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Baya bakti tatlim bu adamin cinsiyet soylemesi sorun herhalde miyom varmis ona takdi baya hamilelik zor gecer dedi risklimis yani iyi bir dr bulacagim artik kafam corba oldu dr tutturamadim
Cnm daha evvel demistin hangi şehirdesin forumlarda başlık acsana dr. Önerisi için?
Ben başka topic takip etmiyorum o yüzden fikrim yok umarım burda öyle olmaz. Hepimiz teyzeleri olduk hepsinin. Aynı duyguları paylaştık doğumdan sonra daha fazla soracak şey olur bir yere kaçmayız
Daha evvel de demiştim ilk cocugumda mart 2013 anneleri nedeydim ve oradaki bazı arkadaşlarla önce facebook grubu sonra da whatsap grubu kurduk

Haziran anneleri whatsap grubu felan açıldı kavga olmustu cıktım bi daha kkya girmem demiştim hatta Ama bu grup başka herkes samimi içten sevecen ya ponçik herkes
İnsan bir kavga çıkınca tripleniyor bir daha girmicem falan diye ama sonra tıpış tıpış geri geliyor ay değil mi öyle ciddi değiliz sadece bebeklerden konuşan gruplar var orda çok sıkılırdım 2.olunca sanırım biz bir taneyiz

Evt canim degistirdim bu baska dr oneri ile gittim ama olmadi sans iste 2 hafta sonra baska dr bulacam bulana kadar dogurmam herhalde ay ben konu acmayi beceremem canim topigi bile kaybedince zor buluyordum yeni ogrendim ist dayim

Gidipte nereye gidicez ayol dışarı çıkamıyoruz doğumdan sonra zaten çıkamıcaz bari burda sohbet ederiz. Ben burda olucam
Evet çoğu arkadaşımla aram bozuldu zaten karantina da,dışarıda bir iki kişi kaldı bide siz varsınız
Ben hep sorularınız için burada olcam

Bana da tahmin yaptılar kafan karisir tahmin ile böyle daha iyi dr gıcıkmıs başka bi dr git istersen ben cok sık olmasın diye gitmedim şıktım dişimi
Ben 3 defa girdim ugs inan bebegi hic gormedim duzgun foto gordum sadece 11 haftalikken sabredecem

Hep soğukluk resmî takılma felan bizde öyle sıkıcı şeyler yok Böyle daha güzel

Tamam sabret ama o doktoru değiştir Sen bilirsin canımda görmek senin de hakkın.
Degistirdim bu ikinci dr bunu zaten odasindan cikmadan degistirdim daha gitmem bakalim kac dr eskitecegim birdaha dr bulayim eger oda oyleyse ben sorunu kendimde bulacam canim hepsimi kotu 9 kocali hurmuz gibi

Evt canim degistirdim bu baska dr oneri ile gittim ama olmadi sans iste 2 hafta sonra baska dr bulacam bulana kadar dogurmam herhalde ay ben konu acmayi beceremem canim topigi bile kaybedince zor buluyordum yeni ogrendim ist dayim
İstda ne drlar bulursun ya semtinden mi kaybediyorsun acaba ben orda değilim bilemem de olsam kesin hepsinden haberdar olurdum 3 dr degistirdim

Degistirdim bu ikinci dr bunu zaten odasindan cikmadan degistirdim daha gitmem bakalim kac dr eskitecegim birdaha dr bulayim eger oda oyleyse ben sorunu kendimde bulacam canim hepsimi kotu 9 kocali hurmuz gibi
Olsun istediğine gidersin Yok ya çoğu öyle cidden benim bu gittiğimde aceleci biraz çok göremiyorum bebeği gösteriyor ama diğer dr daha uzun inceliyordu. Hepsinin bi eksiği var memlekette drda kalmasa git en azından karsinda monitör olan bebeğini görebileceğin bi yer olsun :)

Bugün değişti Ben de bi iki gündür hissedemiyorum yoğunluktan sanırım tembel mi olacak azcık Sizin cok hareket eder belki
Ben hissediyorum hergün,bizim kız abisinden de beter olacak sanırım
Ay ben onun tembelliğini yerim agucuk gugucuk ay içimde bir teyze sevgisi hortladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…