2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Tabi yine bunu doktora sormak gerek bakalım o ne söyleyecek. Bende merak ettim açıkcasi sizin duruma ne gibi öneride bulunur diye.

Yaa canın sağolsun bebek iyi olsun da eninde sonunda öğreneceğiz cnm..
Canım her dr sezeryan sonrası normal doğum â sıcak bakmıyor zaten 2sene bile olmayacak arada riskli bence..arkadaşımın kardeşinin eltisi yeni ssvd yaptı acıbademde ,ilk.çocuğu 9yaşında, doğuma da 15000tl vermiş
Canım bizde de ekim sonu ogrendigimden beri birleşme olmadı aslında sadece o gece biraz fazla uyarıldim diyebilirimdr da sordu ilişki oldumu diye yok dedim.

Canım tabi ki önceliği sağlık hepimizin ve keyifli doğum ama işte normal doğum içinde araştır derim direk kestirip atma olmaz diye birşey yok çünkü

Yaaa gerçekten mi , nasıl yapacağım peki çekirdekleri temizleyip dondurucuya mı koyayım dolaba mı .. bir de içine su felan koymaya gerek var mı
ben şimdiden biriktiriyorum dolapta dursun kullanacağınız zaman 5 - 6 çekirdeği yarım su bardağına koyun dolapta 1 gün dursun jel gibi oluyor onu süreceksiniz göğsünüze çok iyi gelmişti bana

Hmm o zaman baya bakması gerekiyordu ultrason aletiyle bakar bakmaz bebek cinsiyetini göstermiyor yani bana 15dakika baktı anlattı öyle gördü. Yoksa bebek her zaman doğru pozisyonda durmuyor.
Baya bakti tatlim bu adamin cinsiyet soylemesi sorun herhalde miyom varmis ona takdi baya hamilelik zor gecer dedi risklimis yani iyi bir dr bulacagim artik kafam corba oldu dr tutturamadim

Bugün tam 16. Haftalık oldu bebeğim
Ne kadar hızlı geçiyor bi bakmışız doğmuşlar.
Herkes doğum yapınca bebeğinin fotografını koysun tamam mı ben merak ederim.
Yolun yarisinin bitmesine 2 hafta kalmis neredeyse masallah foto paylasiriz canim dogum yapip kimse kacmazsa grupdan hamile kalinca topikden kaciyoruz kolay kolay ugramiyoruz o topige buda oyle olur kesin kaza ile hamile kalirsak tekrar bulusuruz

Aynen balim ayaklari tepiniyordu findigin cok tatli ya cinsiyet ogreniiz ocak ayinda,,, canim benim arkadasda oldu kanama iliski olmus ama daha tam anlami ile olmamis acil gitmisler dr iliski yasak demis anlamis neden kanamasi oldugunu sen saklasanda dr anliyor kaynagini

Yolun yarisinin bitmesine 2 hafta kalmis neredeyse masallah foto paylasiriz canim dogum yapip kimse kacmazsa grupdan hamile kalinca topikden kaciyoruz kolay kolay ugramiyoruz o topige buda oyle olur kesin kaza ile hamile kalirsak tekrar bulusuruz
Ben başka topic takip etmiyorum o yüzden fikrim yok umarım burda öyle olmaz. Hepimiz teyzeleri olduk hepsinin. Aynı duyguları paylaştık doğumdan sonra daha fazla soracak şey olur bir yere kaçmayız

En az beş yıl geçmesi lazımmış benim geçmiş oluyor ama hiç bir doktorun yanasacagını sanmıyorum.

Ben başka topic takip etmiyorum o yüzden fikrim yok umarım burda öyle olmaz. Hepimiz teyzeleri olduk hepsinin. Aynı duyguları paylaştık doğumdan sonra daha fazla soracak şey olur bir yere kaçmayız
O kadar cok seyler oluyorki bebisle ilgili sorariz ins canim yardimlasiriz buyuturken

Doğumdan sonra başlıyor asıl macera, en az bir 7-8 ay kimse gidemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…