2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ay bende onu çok yapıyorum tamam toksan yeme o zaman acıkınca yersin diyorum (aslında patlamak üzereyim )
Sonra kaldırınca da tamam yiycem diyor ne mana ya az önce yemiyordun hani
Bak sevdiği bir çizgifilm aç dalmışken onun karşısında yedir ben öyle de yapıyorum

Ben hastane odasında bi fotoğraf bile cekinemedim ya Sürekli ugrasmaktan sonra sabah olunca kaçtık resmen hastaneden

Ya doğuma kuaförden çıkıp giden var ben gecenin köründe sancıdan ölürken geceliklerle gittim hastaneye
Ay ama sonradan herkes gelmiş benim doğumhanenin içinden sesim geliyormuş doktora hemşireye ana bacı saydırıyormuşum farkında değilim bile o anki acıyla
Doğurup çıktıktan sonra herkes bana bir tuhaf bakıyordu

Küçük tarzanlar ay bende hep iki kızım olsun istemişimdir çok şanslısın
Yok ayol ne kapatması ben kalabalık aile severim hem bir kızım daha olmasın mı yani

Küçük tarzanlar ay bende hep iki kızım olsun istemişimdir çok şanslısın
Yok ayol ne kapatması ben kalabalık aile severim hem bir kızım daha olmasın mı yani
Olsun olsun bi erkek kız daha olsun Ben de severim kalabalık aileyi yani düşüncesi kulağa iyi geliyor ama düşüncesi Sen de cok sanslısın iki duyguyuda yasayacaksın

benim ki de demin öğüre öğüre yumurta yedi. meyve suyu sıktım fıstık ezmesi avokado ayarladım wasaya ayrı ayrı sürdğm yumurta haşladım. sadece meyve suyu içecekmiş. noramlde ağlar avokado yiyicem diye bugün beni delirtti resmen. tamam sadece yumurta ye meyve suyu iç dedim bu sefer de ağlayarak öğürerek yedi.

Olsun olsun bi erkek kız daha olsun Ben de severim kalabalık aileyi yani düşüncesi kulağa iyi geliyor ama düşüncesi Sen de cok sanslısın iki duyguyuda yasayacaksın
Evet bide bakması var böyle mutlu aile tablosunu düşünürken sıkıntı yok da kariyerimi falan bitirmek zorunda kalırım evde patlarım 3-4 çocukla

Bizimkide hiç sevmez yumurtayı zorla yediririm bazen öğürerek yer mis gibi yumurta yenmez mi ya her türlüsünüde denedim halbuki

Bizimkide hiç sevmez yumurtayı zorla yediririm bazen öğürerek yer mis gibi yumurta yenmez mi ya her türlüsünüde denedim halbuki
benim ki bir bayıla bayıla yiyor bir nefret ediyor her şeyden. biri sorsa neyi seviyor diye bir şey diyemem asla anı anını tutmuyor terazi olan benken dengesizlik yapan kızım.

benim ki bir bayıla bayıla yiyor bir nefret ediyor her şeyden. biri sorsa neyi seviyor diye bir şey diyemem asla anı anını tutmuyor terazi olan benken dengesizlik yapan kızım.
Ay kuzum ya yerim ben onu, kaç yaşındaydı benimki gayet net birşeyi yemiyorsa yemez bırak elinle tutmayı totonla kuş tutsan yine yemez yani,annesi gibi inat

Baya bakti tatlim bu adamin cinsiyet soylemesi sorun herhalde miyom varmis ona takdi baya hamilelik zor gecer dedi risklimis yani iyi bir dr bulacagim artik kafam corba oldu dr tutturamadim
Zor olur diye şartlaması çok yanlış miyomla sağlıklı gebelik geçirip doğum yapan tanıdıklarım var. Benim de iki tane çikolata kistim var sadece ağrı yapıyor sorun olmuyor.

Aman kuzum ağzından tükürüyo öylede çok inat hiç bi şekilde canı istemezse yemiyor
Ben hastane odasında bi fotoğraf bile cekinemedim ya Sürekli ugrasmaktan sonra sabah olunca kaçtık resmen hastaneden
Benim çekilenleri sildim cekmeselerdi daha iyiydi
Ah sorma ya bende eşime saydirmisim ilk 40 gün de saydirmaya devam ettim

Kızlar 15+3 oluyorum sizce yarın belli olur mu yoksa haftaya mı alsaydım randevuyu ? Yarın kontrol günüm

Aynen ya çalişinca zor olur nakleden ama nasip kismet :) Buna beş yılda karar verdik o zaman kim bilir ne olur :)) Sen de potansiyel var ama
Hı hı var aynen sonra beni tımarhane de bulabilirsiniz rahatlıkla insanın kızı olunca 2.yi düşünmeye gerek olmuyordur

Saat 3 verdiler en erken randevuyu sınır oldum ya 2 30 da hasta kaydı yapabiliriz dediler bekliycem artik
Aman kuzum az kalmis strese sokma kendini sinirlenip
Bizimki yumurta asla ağzına sürmez oda kahvaltıda sadece meyvesuyu istiyor napcam bilmiyorum iki yaşında 15 kg bi kılo aldiramadim

Benim dudaklarım dolgundu bugün Angelina jolie gibi olmuşum. Hamilelikle alakası var mı dudak şişer mi?

Aman kuzum ağzından tükürüyo öylede çok inat hiç bi şekilde canı istemezse yemiyor

Benim çekilenleri sildim cekmeselerdi daha iyiydi

Ah sorma ya bende eşime saydirmisim ilk 40 gün de saydirmaya devam ettim
Bende benimkine inat derim Allah kolaylık versin valla kuzum
İlk 40 gün bende çok hırçındım bide böyle durup durup ediyormuşum mesela bağırdıktan sonra doktora bakıp küfrü yapıştırıp tekrar bağırıyormuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…