2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Takip et devam ederse doktora gidersin bi tansiyonlarini not al istersen ben de olmuyor öyle

Hayırlı sabahlarrrr Gece kuşları baya konuşmuşsunuz yetişemedim :)
Göğüs ucu yaraları için gerekli şeyleri uygulayalım yaaa ablamdan biliyorum çok Acı birşey

Be
bence ihmal etme bi görün derim , geçmiş olsun

Peki ya hangi bölgelere sürüyordun
Göğüs ve karın şart tamam ama kalça bacak kol vs de var mı
Sürdüğü bölgeler çatlaması sürmediği bölgeleri çatlayanlar varmış
biri de benim hiç bacak ve kalçanın yan taraftaki üst bacak kısmına sürmedim yan bacaklarım çatladı

ben korse gibi bi şey kullandım ama beğenmedim şimdi yamunanın hamile kalmadan önce korsesini almıştım maşallah xs almışım şimdi sadece bi tarafıma bile geçmiyor doğumdan sonra nasıl takacaksam bilmiyorum ama ek yapıp kullanmayı düşünüyorum terzici becerebilirse

Canım Acaba Normalde tansiyonun düşükmüş ya şimdi biraz yüksek ondan mı oldu acaba

B baby girlL göğuslerin uyarilması ile ilgili paylaşımın çok iyi oldu Afedersiniz geçen akşam bize de bir yakınlaşma oldu acaba o yüzden Rahime kasıldı da lekelenmem ondan mı oldu acaba diye düşünmeden edemedim

Hayırlı sabahlarrrr Gece kuşları baya konuşmuşsunuz yetişemedim :)
Göğüs ucu yaraları için gerekli şeyleri uygulayalım yaaa ablamdan biliyorum çok Acı birşey
ayvanın çekirdeklerini atmayın suya koyup dolapta bekletince jel kıvamına geliyor bi pamukla sürüyorsunuz buz gibi hem iyi geliyor hem de ilaç olmadığından emzirirken temizlemeye gerek kalmıyor aklınızda olsun

biri de benim hiç bacak ve kalçanın yan taraftaki üst bacak kısmına sürmedim yan bacaklarım çatladı

Off çok dikkat etmek lazım ya
Vay arkadaş kadın olmak neden böyle
Halbuki baba olmak ne kolay işin en keyifli kısmında yarım saat bulunup beleşe baba oluyorlar
banane kocam çatlasın

Kizlar ben ne sanssizim ya dr gittim cinsiyet tahmini bile yapmadi cinsiyet bellimi dedim hayirdedi tahmini dedim tahmin diye birseymi varmis dedi sinir oldum birde miyom cok buyumus hamileligi zorlar her ay hemogram takibi yapilsin kandan besleniyor miyom dedi

ne gıcık bir doktormuş öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…