2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İşte bende sizlerden öğrenip şaşırıyorum duyduklarıma
Üzüldüm beyime, minik mandalinalar yeni dolmuştu mutluydu yazık
Nolur nolmaz bi tık daha dikkat ettireyim bari
Ay buna daha da güldüm
Doğumdan sonra da bir süre dolgun kalıyor o zamanı değerlendirsin

Bendede varda cok uzun diye giyemedim birde ben normal dogum olunca alti sıkti rahat edemedim kusak iyi oluyor hefeslendim simdi ya ins hayirlisi ile dogum olup bitse
ayy bende bebek videoları görünce çok hevesleniyorum. kızım büyüdü sanki göz kapayıp açıncaya kadar hızlıca geçmiş zaman doya doya sevememişim. gerçi ne kadar öpsem koklasam da yetmiyorr. hemen miss kokulu bebişlerimize kavuşalım sağlıkla gelsinler inşallah.

Amin canim bazen insan erteliyor iste bazi seyleri mecburiyetten cok gec kalmadiginiza sevindim Ah o Anne yuregi hicbir kotu hallerine dayanmiyor bu gunler cabuk gecerde herseylerine rahatca kosturalim ins

aynen canim bende anlamadim 6 yil bitti kizima buyudu hala bebek gibi davraniyorum ama kiziyor sevdirmiyor bebisler su covid salginindan kendimizi koruyarak dogsalar birsey istemiyorum cok korkmaya basladim bagisiklikda hamilelikde dusuyormus grip bile olma demis di dr yarinda dr gidecem sag saglim bi atlatsak salgini yeter

Aynen öyle canım doğum sonrası da ücretsiz izin almayı düşünüyorum biraz rapor alabilirsem bi de kalan izinlerimi. Tabi inşallah nasip olursa hepimiz sağ salim kavuşalımda
Şu dönem öyle yapman iyi olur senin için doktor öyle gösterir mi ki bu sefer doğum sonrası sarkmaz mı cok Karisik geliyo bu isler bana :)

Daha doktora sormadım. Nasılsa sezaryen olacak, inşallah gösterir. Doğum sonrası yaz tatili ile boşa gidiyor . 1 Temmuz, 1 Eylül arası çalışmıyoruz. Eylülden itibaren de iki yıl ücretsiz izin alacağım.
Şimdi böyle planladım. İnşallah sağlıkla devam etsin, kucağımıza alalım da gerisi hallolur

Kizlar sabah yatakda uyaninca cok basim dondu yattigim yerde bir kac defada bugun dondu ayaktaydim dengemi kaybettim simdi yataga yattim yine ayni sekilde gozlerim karisti ve ev bif anda dondu saniyelik oluyor uzun surse herhalde bayilirim tansiyonum 11/7 normal neden boyle oldu basina gelen varmi

Ben kızımda 40 haftada doğum yapinca tabi aklım ona gitti bi günümüde doğum sonrası iznimden saydılar :)
Benim de öyle erken olacak inşallah iyi gider senin bebeğinde yukarı çıkar bi an önce.

Benim tansiyon 9/4 hep sık sık dönüyor başim uzaniyorum geçiyor

Benim tansiyon 9/4 hep sık sık dönüyor başim uzaniyorum geçiyor
Normalde benimde hep dusuk canim 9/5 veya 10/6 ama bugun 12/7 11/7 gene fena dondu hafif gibi degil ayakda olsam kesin kafayi bir yere carparim aniden oluyor yatigim yerde hemde saniyelik geciyor hamileliklemi alakali acaba yoksa ilac falan yaparmi bilemedim 3 haftadirda kullaniyorum cogunu simdi niye yapsin

amin canım. benim en büyük korkum salgından folayı sıkıntılı bir doğum olması. maskeyle doğuma sokulan bir kaç kişi duydum.

Canım yatarken olmuyor ama bende sürekli baş dönmesi yaşıyorum hatta ayaktayken dizlerimin üstüne fersiz bir şekilde düşmüşlüğüm bile var. Uzun süreli görüntü ve ses gidiyor bazen kulaklarım falan çınlıyor hatta. Ama yaterken yada otururken hiç olmadı. Hareket halindeyken yaşıyorum bunları.

Yenim tanidigim dortbucuk kiloyu normal dogurdu hemde ilk cocuguydu ve yasida kucuktu 21 falan pesine hemen ikinciyide dogurdu kazara olmuş ama bir daha katiyen istemiyorum diyor
Nasıl doğurmuş ya helal olsun vallaArdarda iki çocuk çok zordur ya ama birlikte büyürler ikisini birden aradan çıkarmış oluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…