2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
1 yıl olmak üzere yaa 1 yıldır maske takıyorum 1 yıldır herkese doya doya sarılamıyorum 1 yıldır gönlümce dolaşamıyorum ne zaman bitecek bu iş😔
Neyse ya bu halimizede şükretmeliyiz Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin 😕 2021 dende ümitli değilim ama neyse:KK43:
Kaç milyar Çin 6 ayda yendi Türkiye’de bu kadar işte. Calisirken gözlerim görmüyordu terden en kötüsü mobing yapan calisanlar ile uğraşmak yoğun bakima istemeden gectim manyagin birine denk geldim Allah büyük hamileymisim ne zaman darda kalsam böyle oldu ya şükür. Kimse bi dk durmaz bu meslekte bıraksanda. Bitecek gibi de durmuyor bu illet bi yıl daha gider gibi.

Aaa doğru hepsi bir arada olması mümkün değil zaten ben bir an virüs yokmuş gibi toplu sınav olacak sandım 🤦🏼‍♀️
Yani sen bütün sınıflara girmiyorsundur zaten sadece kendi sınıflarının olacağı gün gidersin yani öyle mi oluyor tam bilmiyorum ama
6,7 ve 8.sınıfların dersine giriyorum. Maske ve siperlik kullanacağım artık.

Kaç milyar Çin 6 ayda yendi Türkiye’de bu kadar işte. Calisirken gözlerim görmüyordu terden en kötüsü mobing yapan calisanlar ile uğraşmak yoğun bakima istemeden gectim manyagin birine denk geldim Allah büyük hamileymisim ne zaman darda kalsam böyle oldu ya şükür. Kimse bi dk durmaz bu meslekte bıraksanda. Bitecek gibi de durmuyor bu illet bi yıl daha gider gibi.
Sağlık çalışanlarını hamile olunca izne mi ayırıyorlar canım?

Çin komple karantinaya çekildi de öyle kurtuldu bizde anca işte haftasonu girelim hafta içi çıkalım virüsün mesai saatleri var sanki:KK43:
Ah ya hergün doktorların ölüm haberini duyuyorum ya içim parçalanıyor o korona partisi yapanların vicdanından şüphe ediyorum gerçekten
Canım ne kadar anlıyorum desem de anlayamam yaşamadan anlaşılmaz böyle birşey Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin demekten başka hiçbir şey söyleyemiyorum..hepinize saygım sonsuz..

Çin komple karantinaya çekildi de öyle kurtuldu bizde anca işte haftasonu girelim hafta içi çıkalım virüsün mesai saatleri var sanki:KK43:
Ah ya hergün doktorların ölüm haberini duyuyorum ya içim parçalanıyor o korona partisi yapanların vicdanından şüphe ediyorum gerçekten
Canım ne kadar anlıyorum desem de anlayamam yaşamadan anlaşılmaz böyle birşey Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin demekten başka hiçbir şey söyleyemiyorum..hepinize saygım sonsuz..
Sağol canım benimdüsünmen yeterli.❤️
İnsanlar hiç umursamaz dediğin gibi partilere devam ediyor.
Çin tekme tokat eve tıktı ekonomiside güçlü bi çekincesi yoktu bize de inşallah Allah yardim eder anca.

Türkçe öğrermeniyim. İki ay okulda ders anlattık, kapmadık çok şükür ama şimdi herkesin bağışıklığı düştü. Daha çok korkuyorum
Aaa öyle mi ne güzel 😍
O iki ay açmaları da çok saçmaydı boşu boşuna arttı vakalar:KK43:
Neyse ki 1 hafta canım inşallah birşey olmadan geçer gider

Eklentiler

• AD6B2F7B-70F7-4619-8FDE-C0558DA38316.jpeg
    AD6B2F7B-70F7-4619-8FDE-C0558DA38316.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 39
Sağol canım benimdüsünmen yeterli.❤️
İnsanlar hiç umursamaz dediğin gibi partilere devam ediyor.
Çin tekme tokat eve tıktı ekonomiside güçlü bi çekincesi yoktu bize de inşallah Allah yardim eder anca.
Güçlü ülkeler işte:KK43: söyleyecek çok şey var ama boşver içimde kalsın 😂

Sağlık çalışanlarını hamile olunca izne mi ayırıyorlar canım?
Ben ücretsiz izine ayrıldım canım bunu bile kolay alamadım. Şimdi kapatmışlar sanırım .24. Haftada idari izin verildi sadece hamile bi sağlıklıcı hayatını kaybettiği için.32 ye kadar.
devletin verdiği izini kullanıp 32. Haftada çalışır raporu alıp çalışanlar bile var anlamıyorum onlari.

Ben ücretsiz izine ayrıldım canım bunu bile kolay alamadım. Şimdi kapatmışlar sanırım .24. Haftada idari izin verildi sadece hamile bi sağlıklıcı hayatını kaybettiği için.32 ye kadar.
devletin verdiği izini kullanıp 32. Haftada çalışır raporu alıp çalışanlar bile var anlamıyorum onlari.
İyi yapmışsın canım. Hiç riske atmaya gerek yok. Doğum sonrasına atabilmek için çalışanlar oluyor ama bu zamanda yapılacak şey değil bence.
Benim de Mart ayında 24 hafta oluyor. Doktordan bebeği iki hafta büyük göstermesini isteyeceğim, okula hiç gitmeyeceğim inşallah

X