2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet herkes beni 70lerde tahmin ediyor. Taş gibi etlerim. Ondan ağırım. Bir de çocuğumuz olmadığı senelerde sıkıntıyla hep aldım. İkinci de doğunca eski Halime döneceğim inşallah

Evet herkes beni 70lerde tahmin ediyor. Taş gibi etlerim. Ondan ağırım. Bir de çocuğumuz olmadığı senelerde sıkıntıyla hep aldım. İkinci de doğunca eski Halime döneceğim inşallah
Saglikli olda vakti saati gelince normal kiloya donersin canim sert eti olanlar kilo fazla gostermiyor demekki benim yumusak ya yaslaninca cabuk sarkarim nine gibi igne yapilirken yumusak et iyi oluyor yoksa part diye acitiyormus

Saglikli olda vakti saati gelince normal kiloya donersin canim sert eti olanlar kilo fazla gostermiyor demekki benim yumusak ya yaslaninca cabuk sarkarim nine gibi igne yapilirken yumusak et iyi oluyor yoksa part diye acitiyormus
Vakti gelince hepimiz sarkacağız, buruşacağız. O zaman hiç umrumuzda olmayacak. Mutlu huzurlu bir ömür sürelim de nasılsa herkes yaşlanacak

Valla kilo almakla alakası yok yani tabi çok kilo alırsan daha çok oluyor ama hiç kilo almayanlarda da oluyor,evet çok geç olmadan başla

Tamamdır hemencik alıyorum önlemimi, teşekkür ederim

Anladm canım buyumus bebeğin ozel tahmin yapar devlette yapıyor tahmin ama bazılarının isine gelmiyor ugrasmıyorlar boy ölçüm bitti

Azcık daha büyüsün de öyle öğreneyim teyzesi ihtimal istemiyorum net öğreneyim istiyorum

Detayli dusununce agliyorum bile cok ince buyuk bir mucize hamd olsun yaradana ne guzel duygular veriyor bize bunu layik goruyor o duygulari bize taddiriyor sukurler olsun

Aynen öyle canım benim elhamdülillah tattırıyor bu mucizeyi
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Hemen uçuyorum araştırmaya, bakalım yapabileceğim bir şey mi
Çok teşekkür ederim

Şöyle bir şey. YouTube da anlatımı da var. Şırınganın baş kısmını kesip pompasını o tarafa takmak gerekiyor

Eklentiler

• F6B052B4-803A-479D-9CE3-CC2609AD0F01.png
    447,8 KB · Görüntüleme: 26
Amin canim insAllah

Ben girmede duramiyorum bazen okuyup cikiyorum ama vakit geciyor en azindan birseyler konusunca ilerde gelirler ins
Benim de vaktim olmuyor artik kizim huysuzlandı telefonu ele geçirdi sonra saklambac boyama derken şimdi uyutmaya calisiyorum esim nöbetci yarin disciye gidicez. Gelmemle cikmam bir oluyor

Lierac sipariş ettim dün yağlarla idare edebilirdim aslında ama zaten cok olmasa da catlagım var artabilir diye aldım bi de yağ beni kaşindirdi diğer gebelikte.

Benim de vaktim olmuyor artik kizim huysuzlandı telefonu ele geçirdi sonra saklambac boyama derken şimdi uyutmaya calisiyorum esim nöbetci yarin disciye gidicez. Gelmemle cikmam bir oluyor
Benimde hafta ici yogunluk oluyor eba ve dersler derken jarnimi zor doyuruyorum yazamiyor arada okup cikiyorum tabi her sayfayi degil ama hafta sonru rahatim sukur Allah kolaylik versin saglik olsunda vakitsizlik cok onemli degil prenses e de cok gecmis olsun dis problemi bizdede var pandemiden dolayi gitmiyoruz

aynen bende o konuda korseden memnundum ben taytlı olan bir korse giymişyim oda dikişlerimin acımasını önlüyordu sıkıca sardığı için ani bir hareket yapamıyordum. çok iyi olmuştu.

Sağol canım biz de o yüzden erteledik ama arttı kalbi için bir de gitmek zorundayız onunla evde olmam çok değerli benim için normalde ayrı kaldığımızdan severek yoruluyorum :) Sağlık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…