2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayy cidden pehlivan gibi zaten ne kalıyo göğüs karın bacak kalça dışında bi kol kaldı
Kilo almadım daha hatta 2 3 kilo verdim ama artık yavaştan bende başlayayım
Valla kilo almakla alakası yok yani tabi çok kilo alırsan daha çok oluyor ama hiç kilo almayanlarda da oluyor,evet çok geç olmadan başla

Ay bilmiyorum
Bende çok merak ediyorum 10+4de gittim çok küçüktü, şimdi 12+3
2 3 hafta daha sabretmeye çalışıyorum, ihtimal olarak diilde net olarak öğreneyim diye
Anladm canım buyumus bebeğin ozel tahmin yapar devlette yapıyor tahmin ama bazılarının isine gelmiyor ugrasmıyorlar boy ölçüm bitti

Ayy denicem bana çok mantıklı geldi
Bi ara instagdamda dudakları dolgunlaştırıcı pompa reklamları görüyordum onun gibi bişi sanırım
Göğüs ucu çıkarmak için şırıngayı tersten kesip bir araç yapıyorlar canım çok kolay. Google a yaz görürsün. Philips’in sattığı saçma pahalı
Bir de bebek kuvvetli doğarsa çıkarıyor zaten. Benim hiç yoktu, bebek çıkardı

Ben hıc kullanmadım normal doğum benim gobek felan kalmadı bende bunyeyle alakalı benım bunye kiloyu pek kabul etmiyor orta şekerim

Lansonini meme kremini demedim balim catlaklar icin kremi varmis onu 85 tl demisdim meme kremi bende kullandim fiyati cok umrumda degil yeterki yara olmasin yumusak acitmadan emsin bebis ondan alip dogum cantama atacagim mutlaka birtanesi yetiyor zaten bir kac aya dahada ihtiyac kalmiyor

Anladım. Ben de Lierac kullandım, çok daha pahalıydı. Şimdi sadece Hindistan cevizi yağı süreceğim. Doğumdan sonra toparlanırken de sürmek gerekiyormuş

Anladım. Ben de Lierac kullandım, çok daha pahalıydı. Şimdi sadece Hindistan cevizi yağı süreceğim. Doğumdan sonra toparlanırken de sürmek gerekiyormuş
Bende bugün lierac sipariş edecektim daha erken dedim. 150tl olmuş 200ml
Faydasını görmüş müydün?

Bende bugün lierac sipariş edecektim daha erken dedim. 150tl olmuş 200ml
Faydasını görmüş müydün?
Ben Lierac, mustela ve hindistancevizi yağı kullandım. Her gün duş alıp istediğim birini kullanıyordum. Çatlamadım çok şükür. İkiz gibi karnım vardı. Ona rağmen. Birazdan foto atayım

Ama bence önemli olan her gün duş almak, 3 litre su içmek ve cildi nemli tutmak. Bu sefer sadece Hindistan cevizi yağı kullanacağım.

Ben korse kullanmadim canim uzun şal,lardan sardim biray sonra karnim duzlesince biraktim tabi hergun sardim iyi geldi sarmayinca karnim usudu sanki aliskanlik yapmisdi
Evet onuda duymuştum. Aynı sayılır sonuçta onuda sıkıca sarıyorlar.

Bukez ben ne deneyecegim henuz bilmiyorum vazalinde kotu ciktiysa aktara gidip sorarim yada sizlerden alirim bilgi artik bir aya baslarim bakalim markalara artik bakmayacagim cogu para tuzagi gercekten birde icindeki ne kadar saglikli bilmiyorum cogu cok aciklayici degil organik deniliyor ama nekadar net belli degil

Evet onuda duymuştum. Aynı sayılır sonuçta onuda sıkıca sarıyorlar.
Evet canim normal dogum sonrasi kullandim karnimin ici aciyordu dik durmakta zorlandigim icin yaptim gercekden cok iyi oluyormus bukezde rabbim nasip ederde dogum sonrasina erisirsem yine ayni sekilde saracagim birde lastik seklinde korseler varya ondanda vardi evde onuda arada takarim rahat dolasirim evde

Bende alıyım sonra neden kullanmadım diye pişman olmıyım.

Bende göğüs yok ama burada 110 kiloyum canım. Yani enine boyunayım
110 mu hay masallah hic 110 kilo gibi durmadi ben dedim 70 falan herhal gerci insanlarin gorunusunu fazla kafamda kurmuyirum dum duz bakip yorum yapiyorum boyda var sizde demeki okadarda kilolu degilsin benim kayin validem 93 kilo ve siz yarisi kadar duruyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…