2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
aynen bende o konuda korseden memnundum ben taytlı olan bir korse giymişyim oda dikişlerimin acımasını önlüyordu sıkıca sardığı için ani bir hareket yapamıyordum. çok iyi olmuştu.
Bendede varda cok uzun diye giyemedim birde ben normal dogum olunca alti sıkti rahat edemedim kusak iyi oluyor hefeslendim simdi ya ins hayirlisi ile dogum olup bitse

Sağol canım biz de o yüzden erteledik ama arttı kalbi için bir de gitmek zorundayız onunla evde olmam çok değerli benim için normalde ayrı kaldığımızdan severek yoruluyorum :) Sağlık olsun 🌺
Cok gecmis olsun tekrar baska sorun olunca erteleme tabi canim rabbim minnak kalbine saglik versin insAllah hepsi ile beraber evin nesesi onlar iyiki hayatlarimizdalar meleklerimiz

Bu karına rağmen çatlamadım
IMG_20201220_234851.jpg

İddialı🤣 ama bu göbeğe rağmen çatlamayanlar da var😂

Cok gecmis olsun tekrar baska sorun olunca erteleme tabi canim rabbim minnak kalbine saglik versin insAllah hepsi ile beraber evin nesesi onlar iyiki hayatlarimizdalar meleklerimiz
Sağol kuzum🥰🥰 Aminn önce gitmemiz lazımmış aslında maalesef. Size de çok geçmiş olsun bi an önce su durum geçer sizde kontrole götürürsünüz inşallah. Anne yüreği dayanmıyor ya en ufak bi hastalıkları olsa rabbim kimseye göstermesin ❤️

Benimkini de 3.900 tahmin etti doktor. Normal doğurma imkanım olsa doğurtmaya kalkardı yani.
Öncesinde miyom ameliyatı olduğum için normal doğum yapamıyorum. Her şerde bir hayır varmış gerçekten 😊
Normal doğursan iç organlar falan sökülürdü sanırım 😅 Gerçekten de hayırlısı,Allah korumuş 🥰

Virüs mutasyona uğramış daha ölümcül bir hale gelmiş😳uçuşlar falan yasaklanmış..bebekler doğana kadar daha karantinadayız galiba ay ama çok sıkıldım beeen🤦🏼‍♀️

Evet ben de bahara doğru biraz çıkarız sanıyordum. Temiz havaya hasret kaldım 😔
1 yıl olmak üzere yaa 1 yıldır maske takıyorum 1 yıldır herkese doya doya sarılamıyorum 1 yıldır gönlümce dolaşamıyorum ne zaman bitecek bu iş😔
Neyse ya bu halimizede şükretmeliyiz Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin 😕 2021 dende ümitli değilim ama neyse:KK43:

Dikkat et geçmiş olsun yoruluyoruz evde valla ben de bazen iki dk zor oturuyorum sen bi de dışarı gidip geliyorsun keske yardım edecek birisi olsa su dönem 😕
anne annede babaannede 68 yaşında..Bana yakın oturuyorlar ama zaten oğlumu ben ve babası zor idare ediyoruz artık başkası hiç edemiyor hele yaşlılar...yorucu hüzünlü bir gün ve aksam geçirdim yatacağım simdi..Allah hepinize rahatlık versin ağrısız sızısiz uyuyalım aminn...

1 yıl olmak üzere yaa 1 yıldır maske takıyorum 1 yıldır herkese doya doya sarılamıyorum 1 yıldır gönlümce dolaşamıyorum ne zaman bitecek bu iş😔
Neyse ya bu halimizede şükretmeliyiz Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin 😕 2021 dende ümitli değilim ama neyse:KK43:
Biz okula gidip yazılı yapacağız. İnşallah o sırada kapmam

Her sınıf seviyesi için ayrı gün belirleyip çağıracağız okula. En az bir hafta boyu sürer
Aaa doğru hepsi bir arada olması mümkün değil zaten ben bir an virüs yokmuş gibi toplu sınav olacak sandım 🤦🏼‍♀️
Yani sen bütün sınıflara girmiyorsundur zaten sadece kendi sınıflarının olacağı gün gidersin yani öyle mi oluyor tam bilmiyorum ama

X