2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
.

Bizde diğer aya hastane çıkışı bakıcaz inşallah yine de insan korkuyor bir şey olursa diye vs ama yavaş yavaş da almak lazım eksikler çok. Bir de farklı cinsiyet olunca bizim. Her şey sil baştan.
Ben kizimdan birsey birakmadim cinsiyet ayni olsa bile cok eksik var ufak ufak ancak tamamlaniz kaldi 6 ay belki dahada az son aya biraksam bile disaridan zaten alamayacahim int siparis basladim bakalim buda abladi gibi erken dogar diye erken yapacagim en ihtiyac duyulan seyleri korkmamak elde degil aliyorum ama ya birsey olursa endisesi duymak cok uzuyor insani hersey allahtan canim yoksa hamileligimin tadini cikaramiyorum hevesi hep bastirmakda birsey alamiyorsun doguranakadar bebise

Ben kizimdan birsey birakmadim cinsiyet ayni olsa bile cok eksik var ufak ufak ancak tamamlaniz kaldi 6 ay belki dahada az son aya biraksam bile disaridan zaten alamayacahim int siparis basladim bakalim buda abladi gibi erken dogar diye erken yapacagim en ihtiyac duyulan seyleri korkmamak elde degil aliyorum ama ya birsey olursa endisesi duymak cok uzuyor insani hersey allahtan canim yoksa hamileligimin tadini cikaramiyorum hevesi hep bastirmakda birsey alamiyorsun doguranakadar bebise
Klavye hep hatali yazi yazmis canim yazimi kendim okuyamadim :KK70:

Iyi yine cok bekletmemis pasa sizi ama tup bebek icinde erkenmis 14 ay olsun ne guzel parasini odasina harcarsiniz iyi olmus rabbim saglikli sihatli dogmasini nasip etsin salih evlat eylesin ins
Benimde 14 ayda falan oldu ama sürekli her ay denemedik o yüzden tam bilmiyorum. Ondan öncede ben istememiştim. Hafif yumurta tembelliği varmış bende eğer olmasaydı tüp bebek denerdim.

Iyi yine cok bekletmemis pasa sizi ama tup bebek icinde erkenmis 14 ay olsun ne guzel parasini odasina harcarsiniz iyi olmus rabbim saglikli sihatli dogmasini nasip etsin salih evlat eylesin ins
Bizim 5 yıl olduğu için durmadan soruyorlardı. İstemiyorum düşünmüyorum diyorum inanmıyorlar 😅 O yüzden tedavi falanla uğraşmayıp direk tüpbebek yaptırayım diye düşünmüştüm.

Çatlaklari krem vs. Çok konuşmuşsunuz,benim nedense hic umrumda değil:)
ahaha benim kafa aslında ilkinde dikkat ettim doğuma kadar hiç çatlamadım diye sevindim doğumdan sonra karnım sönünce bir baktım heryer çatlak. o kadar dikkat etmeyle çatladığı için baya hayal kırıklığı yaşamıştım. o yüzden kaşınmasın diye yağ sürüyorum ama çatlayacaksa hiç bir şey çözüm değil anladım.😂 genetikle alakalı kayınvalidemin karnı pürüzsüz onunda annesinin öyleymiş benim annem dünya harikası gibiydi.🤣 zaten cildim çok kuru

Bir iki aya sende alirsin kilo yavas yavas son ayda daha cok hizli kilo aliniyor malesef sut kanallari genisiyor iste simdiden sutler doluyormus rabbimin emri yiyecegini dogmadan hazirliyor

Ne güzel ne mucizevi bişi dimi ya 🥰
Düşününce çok duygulanıyorum 🤗

İlk gebelikte 9 kilo aldim. Yağlar kremler sürmeme ragmen çatladım.bence yapiyla alakalı. Çatlayacak olduktan sonra ne sürsen fayda etmiyor.doğumdan sonra çatlarsan anlarsin zaten :))
Kesinlikle katılıyorum. Bende çok uğraştım doğuma kadar yok zannediyordum. Ama sonra gördüklerim şok etmişti. 1 sene rengide mor gibiydi çok kötüydüü yaa.🙈

Kızlar doğumdan sonra korse kullanıdınız mı. Ben kullanmıştım kızımda bunda hani şu geçirmeli seviyeleri olan korseler varya onlardan almak istiyorum. Kimi takılmamalı zararlı diyor kimide kullanıp memnum kaldım diyor sizce.

Bizim 5 yıl olduğu için durmadan soruyorlardı. İstemiyorum düşünmüyorum diyorum inanmıyorlar 😅 O yüzden tedavi falanla uğraşmayıp direk tüpbebek yaptırayım diye düşünmüştüm.
insanlar zaten cok merakli baskalarinin evliligine cocuk yapmalarina bunu yap ikinciyi nezaman yapiyorsun derler kirkin cikmadan emin ol kadin 4 cocuk yapiyor daha gencsin birtane daha yaparsin diyorlar kendilerine sor ah benden gecdi siz gencsiniz yapin en basit laflari takilma parasini onlar mi bveriyor tup bebenin iste insan da psikoloji birakmiyorlar olmuyormu diye

Kızlar doğumdan sonra korse kullanıdınız mı. Ben kullanmıştım kızımda bunda hani şu geçirmeli seviyeleri olan korseler varya onlardan almak istiyorum. Kimi takılmamalı zararlı diyor kimide kullanıp memnum kaldım diyor sizce.
Ben zarardan ziyade rahat edemem diye kullanmamiştim yine kullanmam. Rahatliğim herşey den önemli 😀

Evt o kreme bakdim kampanyali fiyati 85 tl kiz her 15 gunde 85 tl az bir para degil tabi bana gore bu
Lansinoh lanolin kremi ben de kullandım. Zaten küçücük sürülüyor, uzun süre gidiyor. Bir de sonradan yara olmuyor göğüsler. Yani ben ilk ay kullanmıştım, sonra gerek olmadı.

Bir de bu sefer doğru emzirmeyi bildiğim için belki yara olmaz diye düşünüyorum. Yani inşallah 😊

Ben korse kullanmadim canim uzun şal,lardan sardim biray sonra karnim duzlesince biraktim tabi hergun sardim iyi geldi sarmayinca karnim usudu sanki aliskanlik yapmisdi

X