2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bence bunun tek çaresi çok kilo almamak 😅 10 kilo almayı hedefliyim bakalım olacak mı 😢 bir kaç hamile göbeği gördüm korktum 😅
Ya sadece 6-7 kilo alanlar var çok şaşırıyorum onlara toplam bebek plasenta o bu şu 7 kilo eder zaten 🤣
Zaten doktorlar da 10-15 kilo alın diyorlar bakalım 15 in üzerine çıkmamaya çalışacağım bu sefer 😅

Kalça ve bacağa da sürdüm ama kola hiç sürmedim:))
Ama koluma sürmeme rağmen çatlamadı🤣 oturup tüm vücudu yağla kaplıyormuşuz bide 😂

Ayy cidden pehlivan gibi 😃 zaten ne kalıyo göğüs karın bacak kalça dışında bi kol kaldı 😆😆
Kilo almadım daha hatta 2 3 kilo verdim ama artık yavaştan bende başlayayım 🤗

Bacaga sart canim on bacak ve dizin alt bolgesi ic tarafi catliyor birde beke yakin yanlar kollara gerek yok

Her yere şart desene, teşekkür ederim 🤗🤗 bende ergenliğimden kalan 3 5 çatlak var hoşlanmıyorum, erken başlayayım risk almayayım istiyorum 🤗

Peki ya hangi bölgelere sürüyordun 🤗
Göğüs ve karın şart tamam ama kalça bacak kol vs de var mı 👀
Sürdüğü bölgeler çatlaması sürmediği bölgeleri çatlayanlar varmış 🤦🏼‍♀️
Aynen kalça bacak catlayabilir ben de göğüs üst bacak catladı sürmemistim

Çok kilo alırsam daha da çatlar. Tatlının ekmeğin bebeğe bir faydası yok yemiyim bende napalım 😌
Tabi cok kilo alip dogum sobrasi verirsen cok catlak olur vucudunda tatlinin faydasi yok ama ben cok aseriyorum yiyorum sekerim ne alemde bilgim yok ama yeme diyene kadar yiyecegim herhalde balim ekmekde bir ekmege yakin yiyorum bi oturusda henuz 4 kilo aldim kilo problemim yok 20 kilo alsam yeter bana :KK48:

Her yere şart desene, teşekkür ederim 🤗🤗 bende ergenliğimden kalan 3 5 çatlak var hoşlanmıyorum, erken başlayayım risk almayayım istiyorum 🤗
Aynen sur simdiden ben henuz baslamadim kizimdan kalma catlak var ama cok degil hafif vazalin kullandim kizimda son ayima kadar dr dememisdi bende bilmiyordum catlayacagimi bundada vazalin kullanacagim bana iyi gelmisdi

Tabi cok kilo alip dogum sobrasi verirsen cok catlak olur vucudunda tatlinin faydasi yok ama ben cok aseriyorum yiyorum sekerim ne alemde bilgim yok ama yeme diyene kadar yiyecegim herhalde balim ekmekde bir ekmege yakin yiyorum bi oturusda henuz 4 kilo aldim kilo problemim yok 20 kilo alsam yeter bana :KK48:
Doğum sonrası verdim yine aldım hamileyken kiloma ulastım o kötü al ver mahvediyor iste. Kaşık altı ustu catladı senın dedıgın gıbı bı de gögüs. Senin cinsiyet belli değil demi :) Ben de bi tın ekşi yiyorum tatlıdan tikniyorum resmen özellikle çikolata felan :) kek vs onlarda yiyorum. Hic ekmek yemiyorum. Senin erkek mi acaba :))

Merhaba arkadaşlar 16 haftalık gebeyim ilişki sonrası su gibi akıntım oldu daha sonra birkaç damla şeklinde geldi ama ilki kadar değildi. Böyle bir durum başına gelen var mı

Kaç kilo almıştın?
Ben 53 kiloyla hamile kalıp 53 kiloyla doğuma girmistim😅 oglumda bulantim çöktü iştahım yoktu besinci ayda falan 47 kg ya dusmustum sonra toparladim 53 oldum tekrar yani pek kilo almadım 😅 ama catlagim oldu allahtan çok Beyazım da catlaklar beyazlasinca hemen hemen hiç belli olmuyor gibi😅

Ayy ne güzel siz saklamayı başarmışsınız. Bana ilk tahmin 12+5 te yapıldı ve %70 demişti. hastaneye gittiğimi bilenler de sordu haliyle.. bende hiç saklayamam söyledim... umarım değişmez 😄
Valla ben hiç bir şeyi söylemek istemiyorum öyle manyak bir psikolojideyim 🤣

Arkadaslar yarin sabah 9 da evime cok yakin tip merkezi var kadin dogum dr na gidecegim 14 haftalik oluyorum dr gore bana regli tarihine gore ise 13+3 oluyor cinsiyet tahmini yapar degilmi sagliklimi diye gidecegim bekleyemiyorum ocagin ilk haftasini ayin 3 de devlette iki saniye bile bakmadi bebege iyi dedi cekti hangi ara gorduyse rahatlamam lazim hareket ettigini gorup bana gulmeyin hep korku var icimde sagliklimi diye
Ayy canım tek değilsin emin ol... bende burda herkesi “Allaha emanetler, elimizden bişey gelmez, inş iyidirler” diye teselli ediyorum ama inan bende aynı sen gibiyim. Yani seni çok iyi anlıyorum... bu aralar bende de var bu düşünceler. Bi dahaki Randevum 31 aralıkta. O zamana kadar beklicem mecbur.. zaten öyle çok uzun zamanda değil bekleyeceğim, 3 hafta aralıklarla gidiyorum. Ama yinede işte zor geçiyor günler haftalar

Daha iyiymiş. Yakın olursa gidiş gelişin kolay olur. Bu perinatolojiye devamlı mı gidiyorsun? Neye bakıyorlar
Rahim ağzı ölçümüme bakıyorlar oğluma hamilelikle Serklajli olduğum için,devamlı gidicem evet
Geçmiş olsun lekelenme mi oldu umarim sıkıntı yoktur.
Teşekkür ederim canım evet önce pembemsi gibiydi sonra kahverengi oldu,istirahat verdiler işte çocuktan fırsat oldukça dinleniyorum
C ceylin1907 canim gecmis olsun ins birdaha korkutmaz minnakkin
Sağol cnm amin inşallah

Doğum sonrası verdim yine aldım hamileyken kiloma ulastım o kötü al ver mahvediyor iste. Kaşık altı ustu catladı senın dedıgın gıbı bı de gögüs. Senin cinsiyet belli değil demi :) Ben de bi tın ekşi yiyorum tatlıdan tikniyorum resmen özellikle çikolata felan :) kek vs onlarda yiyorum. Hic ekmek yemiyorum. Senin erkek mi acaba :))
Yok balim cinsiyet belli degil 11+3 de gittim devlete oda bakmadi bile bebege tutu cekti iyi dedi soramadim yarin tip merkezine gidecegim belki tahmin yapar dr iyiyse dr ve bebek 14 olacam yarin ben kizimda cok kek pasta yedim cig kofde limon cok seviyordum bundada yiyorum pasta kek ama limon lu yiyecek pek sevmiyorum cikolataya bayiliyorum normal hayatta hic yemem ne tatli ne eksi simdide eksi yemiyorum cinsiyet ne merak ediyorum ne kiz ne erkek gibi bilemedim bu kuzuyu kafa karistiriyor esim kiz diyor ben erkek olabilir diyom ama icimdende kiz geciyor sabah ins belli olur..kilo ben cabuk veriyorum malesef zati bir popom gidiyor geri allahdan yere yakin degil :KK70: gobekde cikdi baya

Valla ben hiç bir şeyi söylemek istemiyorum öyle manyak bir psikolojideyim 🤣
Aslında en iyisi.. Bende nazara çok inanırım ve korkarımda.. ilk hamile olduğumu bile ne eşime ne de millete söylememiştim. Kalp atışını duyana kadar.. ama ondan sonrada artık soruyorlar tabiki yakınlarım ne var ne yok die 😒herkes konuşurken güzel konuşur ama içinden ne geçirdiğini bilemem tabiki

Ben 53 kiloyla hamile kalıp 53 kiloyla doğuma girmistim😅 oglumda bulantim çöktü iştahım yoktu besinci ayda falan 47 kg ya dusmustum sonra toparladim 53 oldum tekrar yani pek kilo almadım 😅 ama catlagim oldu allahtan çok Beyazım da catlaklar beyazlasinca hemen hemen hiç belli olmuyor gibi😅
Bende şuanki kilomla doğuma gireyim amin 😅

X