2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benide telkin edin nolur erkek denen bebek kıza döner mi nedense emin olamıyorum 😂
Burdaki doktorlar göremiyor Ankara'ya yılbaşından sonra dönücem.
Kızdan erkeğe döner ama erkekten kıza kolay kolay dönmez korkma bide sen 14. Haftada görmüştün sanırım artık hiç dönmez 😂
Tabi E Elayagiz ı bunun dışında tutuyorum onun doktor bile yarım yamalak söylemiş😅

Merhaba arkadaslar:) okuyorum ama yazamiyorum hem 2 kizla ilgilen hem tatile girildi burda 2 hafta okul yok baya yogun geciyor ve misafir gelmisti dun... aksam cok yorulmusum karin agrisiyla uyudum cok korktum sukur suan gecmis❤️ Iste gelene gelmede diyemiyosun aile olunca burda 1 aile yasak degil ziyaret icin o nedenle rahat gelip gidiliyor , misafir severim fakat bu donemde insan hem korkuyor hemde coooook yoruluyor

Merhaba arkadaslar:) okuyorum ama yazamiyorum hem 2 kizla ilgilen hem tatile girildi burda 2 hafta okul yok baya yogun geciyor ve misafir gelmisti dun... aksam cok yorulmusum karin agrisiyla uyudum cok korktum sukur suan gecmis❤️ Iste gelene gelmede diyemiyosun aile olunca burda 1 aile yasak degil ziyaret icin o nedenle rahat gelip gidiliyor , misafir severim fakat bu donemde insan hem korkuyor hemde coooook yoruluyor
Canim idrar yolu enfeksiyonu olabilir karnin ağrıyorsa

Kızdan erkeğe döner ama erkekten kıza kolay kolay dönmez korkma bide sen 14. Haftada görmüştün sanırım artık hiç dönmez 😂
Tabi E Elayagiz ı bunun dışında tutuyorum onun doktor bile yarım yamalak söylemiş😅
13.haftaydı oda olur dimi😂 görmese demezdi heralde.
Elayağızın doktoru net gördüm dememiş zaten emin konuşmamış cinsiyeti sormaya geldi diye bozuntuya vermedi salladı belkide 😂

Çok mantıklı 😅 aynı öneriyi ceyda da vermisti ama onu bile yapmayi unutuyorum 😅 çünkü anlık aklıma geliyor sonra geri gidiyor öyle üzerinde çok durmadigim icin🙈

Aynen kuzum is olanagi yuksek bi alan o yüzden bu bölümü seçtim is olarakta bencede hastanedeki en rahat işi yapıyorlar inşallah bir şekilde olur ama atamaları 85 le oluyormuş hiç mat olmadan 85 alamam ki 😕

Ya kuzum çok geçmiş olsun ❤

Çok şükür benimde öyle olmustu bi kaç güne toparladim ara ara yine lekem oluyo ama yorulunca oluyor sadece dikkat et kendine olabildiğince ❤

Yaaaa ne guzel umut oldu gel sarilcam sana 😅 inşallah benimde sağlıklı bir kızım olur 😑 rüyamda oğlum oluyordu tam tersi çıkar inşallah 😅

Yaa zamanla oda duzelir inşallah canım bebek doğsun hayirlisiyla neler neler duzelicek goreceksin😊

Tam olarak beni anlatmissin😅
Ben matsız almistim 75 Türkçe full tarihte yanlıs vardı coğrafyayı ben de sevmem hic calismamıstım gercı bana bi 10 yıl oldu gireli 😅 Degismisdir belki bilemem ama sen halledersin on tane yeter sana inşallah

Maşallah kızlar muhabbetiniz bol olsun 😂 eşim artık 5 ine kadar dayanamayacakmış yarın buradaki dr git de bebeğe bir baktır bakalım iyi mı cinsiyeti ne merak ettim dedi yarın öğlen gidicez yürüyerek bende çok merak ediyorum 15 haftam doldu inşallah gösterir🤭
Yılbaşından sonra gidicem bende kısmetse Ocak 4’te 16+1 oluyorum

Canim ya kemik yapisi erkek gibi dedi ben şüpheliyim yani
Kemik yapisiylami dedi sadece cnm? Ben sandim bacak arasina bakip dedi.. tabiki en kesin sonuc bacal arasi kemik yapisi degisebiliyor insallah gonlunce olur ❤️ Bende merak ettim simdi senin bebisin cinsiyetini

Bu aralar hormonlarda degisiklikler oldugu icin psikolojide dalgalanmalar normal, bazen sebepsiz aglamalar, depresyinlar gelir, bazen sebepsiz sevinc, hayat sevgisi gelir.
Ben ikizler burcuyum zaten canm. Arasira bana gelirlerdi boyle smdi hormonlar da isin icine girdiyse eyvah eyvah 😆😆

Aslında gelmeseler iyi olur ama napıcan iste 😅 Benim de oluyor yorulunca geçiyor ama dediğin gibi :)

X