2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar dün çatlaklardan konuşmuşsunuz daha bende krem almadım zaten catlagim var kalcamada göbeğimde ben ne kullansam en etkilisi hangisiyse yoksa dünya haritası gibi olur vücudum kasıntilar başladı zaten 🤭

Dün idrarımı yaparken senin anlattığın kadar bi yanmam olmadı şükür canım.. sadece kasıklarıma ağrı girdi... inşallah ileri derecede bişey çıkmaz. Sabah bende acile gittim, kan idrar verdim. Sonuçlarını bekliyorum bakalım...
Çok ağrı yoksa hafiftir benim gibi portakal suyu 3litre su iç geçer hemen antibiyotik kullanma bebise zararli

Kızlar dün çatlaklardan konuşmuşsunuz daha bende krem almadım zaten catlagim var kalcamada göbeğimde ben ne kullansam en etkilisi hangisiyse yoksa dünya haritası gibi olur vücudum kasıntilar başladı zaten 🤭

Badem yağı kullan dedi doktorum bana ama tüylenmem zaten had safhada hiç cesaret edemem. Mustela da alabilirsin dedi. Bende henüz almadım. Bir de incia diye krem okudum doğal içerikli ve mustelaya göre uygun fiyatlı. Onu da denemek istiyorum.

Kakao ve hindistan cevizi yağı kesinlikle👍
Ben oğlumda baya bir şeyi karıştırıp krem yapmıştım hiç çatlamadım😎

Maşallah kızlar muhabbetiniz bol olsun 😂 eşim artık 5 ine kadar dayanamayacakmış yarın buradaki dr git de bebeğe bir baktır bakalım iyi mı cinsiyeti ne merak ettim dedi yarın öğlen gidicez yürüyerek bende çok merak ediyorum 15 haftam doldu inşallah gösterir🤭
eşin senden daha tez canlı desene 😁
canm ne oldu sonuçların?
canım idrarda enfeksiyon yok ama kanda crp yüksek çıktı çok enteresan... Ultrasona girmedim.

Çok ağrı yoksa hafiftir benim gibi portakal suyu 3litre su iç geçer hemen antibiyotik kullanma bebise zararli
Cnm Allaha çok şükür idrarda bişi çıkmadı. Kanda crp yüksek çıktı biraz..

eşin senden daha tez canlı desene 😁

canım idrarda enfeksiyon yok ama kanda crp yüksek çıktı çok enteresan... Ultrasona girmedim.
Ya gebeliğin ilk haftası daha kalp atısı bile duymadan benimde crp 106 çıktı. Doktor yüksek baya enfeksiyon hastalıklarına görün demişti. Sonra göründüm tek başına bu değer bişey ifade etmez dedi 1hafta sonraki tahlilde düşmüştü 0-5 referans aralığına.. Senin kaç çıktı crp?

Ya gebeliğin ilk haftası daha kalp atısı bile duymadan benimde crp 106 çıktı. Doktor yüksek baya enfeksiyon hastalıklarına görün demişti. Sonra göründüm tek başına bu değer bişey ifade etmez dedi 1hafta sonraki tahlilde düşmüştü 0-5 referans aralığına.. Senin kaç çıktı crp?
12,5... öyle çok yüksekte değil. İlaçta vermedi. Herşeye bağlı , düşme, çarpmaya bağlı bile bazen artabilir dedi. Sonra kendiliğinden düşer dedi... seninki de belki o ara bişeyden arttı..

12,5... öyle çok yüksekte değil. İlaçta vermedi. Herşeye bağlı , düşme, çarpmaya bağlı bile bazen artabilir dedi. Sonra kendiliğinden düşer dedi... seninki de belki o ara bişeyden arttı..
Aynen o ara kızımı kucağıma alırken eliyle göğsüme bastırdı ve Bi kaç gün acıdı öyle. Doktor çarpmaya, düşmeye de bağlı olabilir diyince bende buna bağlamiştim. Çünkü Baska bişeyim de yoktu hiç.ve 1 hafta sonra da düştü zaten. Seninde bu tarz bişey olabilir. İnşallah düşer hemen

X