2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba arkadaşlar aslında Temmuz annesiyim ama ilk günler doğum olacak dedi doktor muhtemelen oyüzden Haziran annelerine bakıyorum arada sizlerde cinsiyet hangi haftada belli oldu yada oldu mu

Kızlar bize dua edin lekelenmem oldu
Allah yardımcın olsun canım... Benimde dün kasık ağrım olduğundan beri içimde bi korku, bebeği hiç hissetmiyorum, bişey mi oldu die çok endişeliyim... 😔 Sabah acile gittim bende, kan idrar verdim, sonuçları bekliyorum. Allahım yavrularımızı bize bağışlasın inşallah 🤲

3 haftadır var acile gittim bakteri çıktı doktoruma güvenirim yıllardır gittiğim doktor antibiyotik ilaç çok gerekmedikce vermez hepsi çünkü bebeğe geçiyor ilk önce ilaçsız geçirmeye çalışıyorum benim baya azaldı ilk günler idrarimi yaparken sanki kaynar su dökmüşler gibi yanıyordu hele ağrı bacağımı ayırmaya çalışıyor lar gibiydi allah'tan azaldı
Dün idrarımı yaparken senin anlattığın kadar bi yanmam olmadı şükür canım.. sadece kasıklarıma ağrı girdi... inşallah ileri derecede bişey çıkmaz. Sabah bende acile gittim, kan idrar verdim. Sonuçlarını bekliyorum bakalım...

Cocuk gunlerle gelip kalir, bir kere bile oglum ozledim nasilsin ne yedin ictin demez. Sadece nafaka zamani gelince yabina alir. Ara ara mesaj yaziyor esime bize alis veris yap gel. Esim de bur ayagi ustte gider. Sanki, ona ihanetbeden bu kadin olmamis.
Birde kadın ihanet etmesine rağmen mi bu şekilde davranıyor pesss.

Evet 3 yil once ayrilmislar, kadini baska biriyle gizlin gizlin konusurken yakalamis.Kadin da itiraf etmis. Gel for kadin oyle konusuyir ki, sanki ihannetten bosamamis adam bunu.
Evlerden uzak olsun öyleleri sen hamileleigine odaklan balım herşey çok güzel olacak . Senin bebeğin olunca da o kadının havası sönecek

canım çok geçmiş olsun. inşallah hiç bir sorun yoktur. çok mu ağrılı mı nasılsın
Sağol cnm hiç ağrım olmadı.şükür şimdide az az lekelenmem var
Allah yardımcın olsun canım... Benimde dün kasık ağrım olduğundan beri içimde bi korku, bebeği hiç hissetmiyorum, bişey mi oldu die çok endişeliyim... 😔 Sabah acile gittim bende, kan idrar verdim, sonuçları bekliyorum. Allahım yavrularımızı bize bağışlasın inşallah 🤲
Sağol cnm ınşallah sende güzel haberler verirsin

Maşallah kızlar muhabbetiniz bol olsun 😂 eşim artık 5 ine kadar dayanamayacakmış yarın buradaki dr git de bebeğe bir baktır bakalım iyi mı cinsiyeti ne merak ettim dedi yarın öğlen gidicez yürüyerek bende çok merak ediyorum 15 haftam doldu inşallah gösterir🤭
Hadi bakalım senin gösterirse bende iki üç güne kalmadan özele giderim :-)

Maşallah kızlar muhabbetiniz bol olsun 😂 eşim artık 5 ine kadar dayanamayacakmış yarın buradaki dr git de bebeğe bir baktır bakalım iyi mı cinsiyeti ne merak ettim dedi yarın öğlen gidicez yürüyerek bende çok merak ediyorum 15 haftam doldu inşallah gösterir🤭
Gösterir artık ya🤭 kız çıkarsa inanmam ben yinede neyse 🤣

Telefonun not kismina yaz canm aklina geldikce yanina gidince de okursun ✌🏻😆
Çok mantıklı 😅 aynı öneriyi ceyda da vermisti ama onu bile yapmayi unutuyorum 😅 çünkü anlık aklıma geliyor sonra geri gidiyor öyle üzerinde çok durmadigim icin🙈
Yaa demiştin heralde unuttum ben en iyisini yapıyorsun hiç kendini geç kalmış hissetme ben bu yüzden erteledim hep cok gereksızmıs bıtırırsın onu açık bi bölüm yerleri rahat bizim kadar maaş alıyorlar aöfte calisinca yapiyosun kpss icin yavastan mat bak ama olmuyosa dıgerlerını yaparsın yine yetiyor
Aynen kuzum is olanagi yuksek bi alan o yüzden bu bölümü seçtim is olarakta bencede hastanedeki en rahat işi yapıyorlar inşallah bir şekilde olur ama atamaları 85 le oluyormuş hiç mat olmadan 85 alamam ki 😕
Kızlar bize dua edin lekelenmem oldu
Ya kuzum çok geçmiş olsun ❤
Bebek iyiymiş kan verdim sonuç bekliyoruz
Çok şükür benimde öyle olmustu bi kaç güne toparladim ara ara yine lekem oluyo ama yorulunca oluyor sadece dikkat et kendine olabildiğince ❤
Canım ben ilk hamileliğim de özele gidiyordum 13 haftalıkken bana kıza benziyor dedi oğlum oldu 😅
Yaaaa ne guzel umut oldu gel sarilcam sana 😅 inşallah benimde sağlıklı bir kızım olur 😑 rüyamda oğlum oluyordu tam tersi çıkar inşallah 😅
Esim evin ihtiyacidir, alisverisdir eksik etmez sag olsun. Eve su lazim tamam der. Ama konu kendi alisverisime geoince pek karismaz.
Yaa zamanla oda duzelir inşallah canım bebek doğsun hayirlisiyla neler neler duzelicek goreceksin😊
Bu aralar hormonlarda degisiklikler oldugu icin psikolojide dalgalanmalar normal, bazen sebepsiz aglamalar, depresyinlar gelir, bazen sebepsiz sevinc, hayat sevgisi gelir.
Tam olarak beni anlatmissin😅

Çok mantıklı 😅 aynı öneriyi ceyda da vermisti ama onu bile yapmayi unutuyorum 😅 çünkü anlık aklıma geliyor sonra geri gidiyor öyle üzerinde çok durmadigim icin🙈

Aynen kuzum is olanagi yuksek bi alan o yüzden bu bölümü seçtim is olarakta bencede hastanedeki en rahat işi yapıyorlar inşallah bir şekilde olur ama atamaları 85 le oluyormuş hiç mat olmadan 85 alamam ki 😕

Ya kuzum çok geçmiş olsun ❤

Çok şükür benimde öyle olmustu bi kaç güne toparladim ara ara yine lekem oluyo ama yorulunca oluyor sadece dikkat et kendine olabildiğince ❤

Yaaaa ne guzel umut oldu gel sarilcam sana 😅 inşallah benimde sağlıklı bir kızım olur 😑 rüyamda oğlum oluyordu tam tersi çıkar inşallah 😅

Yaa zamanla oda duzelir inşallah canım bebek doğsun hayirlisiyla neler neler duzelicek goreceksin😊

Tam olarak beni anlatmissin😅
Ne tavsiyesi vermiştim kız😂
Rüyanda oğlun oluyorsa kızdır o😎😍

X