2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
13.haftaydı oda olur dimi😂 görmese demezdi heralde.
Elayağızın doktoru net gördüm dememiş zaten emin konuşmamış cinsiyeti sormaya geldi diye bozuntuya vermedi salladı belkide 😂
O da olur yaa ben oğlumu 13.haftada öğrendim zaten emin olmasa yaniiii falan diyerek söylerdi 😂
Salladı kesin yoksa onunkinin erkek olması mümkün değil 😅

Ben hiç yürüyemiyorum kahvalti yemek sonrası iş yapınca kendimi zor atıyorum koltuğa bile
Aynen ev işine ancak yetiyorum. İğneler aşırı uyku yapıyordu. Dün iğnelerim bitti. İnşallah artık daha kendimde olurum. Ama yine de yürümem virüs kapmamak için

Kızımda hep kız goruyordum kızım olmuştu 😁
Deme kız öyle 😕
Aynen bende eşime öyle dedim kız gördüm erkek çıkabilir diye ama bakalım yarın ne olacak 🤭
😅😅 hadi banada umutsun sen senin erkekse benim kız 😅
Eğer kpss çalışcaksan vectemelin yoksa şimdiden başlamalısın gerçekten kolay değil hatta çok zor 🥺
Youtubedan ders videolarını izleyerek başla bence.
Aynen kuzum şimdi ara ara boş vaktim oldukça oğlum uyurken bakmaya başlayacağım Ortaöğretimden bir iki kere girmiştim yıllar önce ikisinden de 75 aldım 😅 Önlisans olarak hiç görmedim ama çok zor diyorlar ya ondan cesaret edip giremedim zaten muhasebeden atanıp memur olmak çok zor olurdu ama sağlık daha kolay sanirim yani insallah hayirlisiyla bi bitsinde okul 😅
Bende seni çok seviyorum kuzum😍❤️
4-5 yaşında yeni doğmuş tamam hiçbir sıkıntı yok🤣 Aaa ben mi demiştim onu kız ne dediğimi unutuyorum valla o zaman aklına soru geldiği anda not et😅
Aynen ama burdan sürekli ogrendigim için aklıma takilanlari dr a sormayı unutuyorum aklıma bişey takilmiyo cunku😅😅
Benide telkin edin nolur erkek denen bebek kıza döner mi nedense emin olamıyorum 😂
Burdaki doktorlar göremiyor Ankara'ya yılbaşından sonra dönücem.
S Snglmhmt de donmus canım önce erkek demişlerdi 15. Haftada kız olmuş 😅 ama sen erkek istiyorsun inşallah dönmez bide senin dr sanki sana göstermişti detaylı olarak dönmez bence seninki erkek istiyorsun sen zaten inşallah donmez😅
Kızdan erkeğe döner ama erkekten kıza kolay kolay dönmez korkma bide sen 14. Haftada görmüştün sanırım artık hiç dönmez 😂
Tabi E Elayagiz ı bunun dışında tutuyorum onun doktor bile yarım yamalak söylemiş😅
Yaa Aynen bizimki zaten çok düşük ihtimal ama erkege benziyor dedi yani o kadar gittim ayıp olmasın diye tahminde bulundu resmen😅
Merhaba arkadaslar:) okuyorum ama yazamiyorum hem 2 kizla ilgilen hem tatile girildi burda 2 hafta okul yok baya yogun geciyor ve misafir gelmisti dun... aksam cok yorulmusum karin agrisiyla uyudum cok korktum sukur suan gecmis❤️ Iste gelene gelmede diyemiyosun aile olunca burda 1 aile yasak degil ziyaret icin o nedenle rahat gelip gidiliyor , misafir severim fakat bu donemde insan hem korkuyor hemde coooook yoruluyor
Yaa kolay gelsin kuzum gerçekten gebelik iki çocuk pandemi derken misafir için çok zor bir süreç olmalı bi süre kabul etme bence
13.haftaydı oda olur dimi😂 görmese demezdi heralde.
Elayağızın doktoru net gördüm dememiş zaten emin konuşmamış cinsiyeti sormaya geldi diye bozuntuya vermedi salladı belkide 😂
Aynen öyle yaptı bencede yani insallah 😅
Ben matsız almistim 75 Türkçe full tarihte yanlıs vardı coğrafyayı ben de sevmem hic calismamıstım gercı bana bi 10 yıl oldu gireli 😅 Degismisdir belki bilemem ama sen halledersin on tane yeter sana inşallah
Yaa ne guzel inşallah bende öyle olurum benim eşimin isinden dolayı İstanbul dışında bir ile tercih yapıp gidemem bundan dolayı birazda korkuyorum puanimi olabildiğince yüksek tutmam lazim bundan dolayı şimdiden mi baslaSam diye düşündüm aslinda

Aynen ev işine ancak yetiyorum. İğneler aşırı uyku yapıyordu. Dün iğnelerim bitti. İnşallah artık daha kendimde olurum. Ama yine de yürümem virüs kapmamak için
Açık havada bir şey olmaz aslında çevrede kimse yoksa ama ben yürüyemem anca eşim varken çıkıcam ya da çocuğu arabaya koyup beraber yürüycez ama hiç gözüm yemiyor 10 dk yürüsem ağridan kesiliyorum 😂 Heralde alısınca gecer anca biraz havalar ısınsın bari :)

Deme kız öyle 😕

Aynen kuzum şimdi ara ara boş vaktim oldukça oğlum uyurken bakmaya başlayacağım Ortaöğretimden bir iki kere girmiştim yıllar önce ikisinden de 75 aldım 😅 Önlisans olarak hiç görmedim ama çok zor diyorlar ya ondan cesaret edip giremedim zaten muhasebeden atanıp memur olmak çok zor olurdu ama sağlık daha kolay sanirim yani insallah hayirlisiyla bi bitsinde okul 😅

Aynen ama burdan sürekli ogrendigim için aklıma takilanlari dr a sormayı unutuyorum aklıma bişey takilmiyo cunku😅😅

S Snglmhmt de donmus canım önce erkek demişlerdi 15. Haftada kız olmuş 😅 ama sen erkek istiyorsun inşallah dönmez bide senin dr sanki sana göstermişti detaylı olarak dönmez bence seninki erkek istiyorsun sen zaten inşallah donmez😅

Yaa Aynen bizimki zaten çok düşük ihtimal ama erkege benziyor dedi yani o kadar gittim ayıp olmasın diye tahminde bulundu resmen😅

Yaa kolay gelsin kuzum gerçekten gebelik iki çocuk pandemi derken misafir için çok zor bir süreç olmalı bi süre kabul etme bence

Yaa ne guzel inşallah bende öyle olurum benim eşimin isinden dolayı İstanbul dışında bir ile tercih yapıp gidemem bundan dolayı birazda korkuyorum puanimi olabildiğince yüksek tutmam lazim bundan dolayı şimdiden mi baslaSam diye düşündüm aslinda
Başla sonradan strese girme esinin sigortası vardır belli bi yıl o zaman gelebiliyorsun 1 yıl içinde. Kadrolu atanırsan sözlesmelide zorluyorlar maalesef

Merhaba kızlar size bir sorum olacak, benim 12. Haftada erkek %90 demişti 14. Haftada da evet erkek dedi. Sizce artık cinsiyeti söylesem mi ailelere yoksa değişme olur mu? Cesaret edemiyorum 🤭 Israrla da soruyorlar, eşim de artık söylemek istiyor. Ne yapsam 16yı mı beklesem🤔

Deme kız öyle 😕

Kızdır o erkek olsa duramazsın 😂

Merhaba kızlar size bir sorum olacak, benim 12. Haftada erkek %90 demişti 14. Haftada da evet erkek dedi. Sizce artık cinsiyeti söylesem mi ailelere yoksa değişme olur mu? Cesaret edemiyorum 🤭 Israrla da soruyorlar, eşim de artık söylemek istiyor. Ne yapsam 16yı mı beklesem🤔
Söyle bence değişmez artık doktor da iki kere teyit etmiş zaten🥰

X