2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar, ben Ebe Ebru. Gebelerle ilgili bir çalışma yapmaktayız. İlerki nesile katkı sağlamak adına, sizin çocuklarınızın sağlık alanında daha iyi hizmet almasını sağlayacak eksiklerimizi giderecek bir çalışma yapmaktayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Enabıza öyle yazdılar muhtemelen, bi tek kan sonucu paylaşsalar bundan iyiymiş, boşa yürek çarpıntısı yapıyorlar
benim de sonucum Pazartesi gelecek maili açarken nasıl heyecanlanıcam kim bilir
Öyle valla yaa. Benim de pazartesi çıkacak sabırsızlanıyorum. İnşallah iyi sonuçlar alırız

Bazı doktorlar üçlü yapıyor kafa karışıklığından dolayı mı ecep benim rakamlar taha riskli bundan ama doktorum riskli bulmadı bende açıkcası takılmadım bilen birisinin söylemesi rahatlatır onu en azından

Öyle valla yaa. Benim de pazartesi çıkacak sabırsızlanıyorum. İnşallah iyi sonuçlar alırız
inşallah inşallah darısı hepimizin başına
umarım bilen biri vardır da arkadaşımız da rahatlar

Bende aksine çok uyuyorum ama geç saatte, gece çok bulantım oluyor uyuyamıyorum. Son aylarda hiç uyuyamıycaz aslında ne uyusak kar
Baştan beri uykusuzluk var arkadaşımda öyle herkeste farklı işliyor hormonlar o da uyuyanları nasıl uyuyor diyor benim vucut ağrılarımda var sonlarda kramp giriyor gecede iki kez olduğu oluyordu son ayları düşünemiyorum bile birde geceleti emziriyordum kızımı hamileliğin başında bıraktım zaten tam uykum yoktu şimdi iyice gitti

Ağrılar ikinci trimester da geçer diyorlar. İnşallah geçer de mışıl mışıl uyuruz hepimizuykusuzluk çekilmiyor

Evet bir rapor veriyorlar da size şansa gereksiz ek bilgi koymuşlar telaşlandırdılar boşa. İnşallah iyi haberler alırsınız

AA kramp bacağınıza mı giriyor? Benim de birkaç gündür sağ bacağıma kramp giriyor ve uykudan uyanıyorum. Sonra bir zaman uyuyamıyorum tabii.. demek ki yalnız değilmişim

AA kramp bacağınıza mı giriyor? Benim de birkaç gündür sağ bacağıma kramp giriyor ve uykudan uyanıyorum. Sonra bir zaman uyuyamıyorum tabii.. demek ki yalnız değilmişim
Kramplar için sade maden suyu iyi geliyor, benim de daha hamile kalmadan önce çok giriyordu, maden suyu ictigimden beri girmiyor günde 1 tane için, zararı yok gebelikte de

Ben omega 3 ve folik asit içeren (400 lük) multivitamine devam ediyorum hala günlük doz oldukları için

Ama ben sakarya da yaptirdim benden once birisi aradi 2900 dediler ben ona bile tamam diyordum gözden cikarmistim, ertrsi gun ben aradim 2400 dediler hemen dedim yapalim o zaman :)
Yani istanbuldan sakaryaya 100 liraya gidip gelsem... böyle hesaplara girmiycem tabii de test aynı testse ne fark eder ki yerleşim yeri. Çok ilginç.

Kızlar an itibariyle istifra ettim bulantıya dayanamadım artık bugün normalde yediğimden (küçük pasta tabağının yarısı kadar ancak yiyordum) biraz daha fazla yedim çok acıkmıştım bulantı bulantı mahvoldum her gece böyle bulantı yaşıyordum ama bir 9. Hafta da birde şimdi istifra ettim yarın doktor kontrolüm var zaten ikili test için, bu bulantı olayını da söyleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…