2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
15de kesin belli olur bence

Aynen cnm en önemlisi sağlık maşallah bebişine ama sanki nub kısmı baya belirgin doktor kesin söyler gibi geldi burada kaç haftalıktı

Aynen cnm en önemlisi sağlık maşallah bebişine ama sanki nub kısmı baya belirgin doktor kesin söyler gibi geldi burada kaç haftalıktı
Ayy evet nub çok belirgin kafa yapısına bakmıştım ben. Kafa yapısı erkek gibi gelmişti. Ama nub paralel kız gibi. Nub daha garanti kemik yapısına göre

Ayy evet nub çok belirgin kafa yapısına bakmıştım ben. Kafa yapısı erkek gibi gelmişti. Ama nub paralel kız gibi. Nub daha garanti kemik yapısına göre
Ay inanmıcaksın ama bende kafa kapısına baktım alnı şişkin olunca erkek olurmuşya ona göre erkek gibi geldi ama nub kısmı paralel bel ile birlikte kız gibi yani bende araştıea araştırma az buçuk öğrendim

Aynen araştıra araştıra öğrendim bende biraz

Kızlar yalvarırım şuna bi bakın, ikili test sonucum kafam dondu hiç bişey anlamıyorum hangi ihtimal

Eklentiler

• 117BF60C-7051-4DBF-A7FF-FB61B7B8D082.jpeg
    187,7 KB · Görüntüleme: 91
Cok yakınmış değerlerimiz iyi cikar ins detayli usglerde canimm
Yani ben pek endişe duymadım mide bulantısından hormon yüksek grleceğini tahmin ediyordum mesala bu bugün yapılsa sanki düşünşe geçti gibi 11+3 te yapıldı bir hafta önce yani bence bunlarda önemli ama bu testlerde ultrason önemli kol bacak kısalığı oluyormuş ondan bile anlaşılıyor kalbi delik oluyor böbrek sorunları oluyor ense normal olsada bu tun kemiği kısa ve biçim farklılığı oluyor.kan testleri önemli değil kafa karışıtlığı ben riskimi bu seviyelerde geleveğini tahmin ettiğimden araştırdım biraz allahtan doktorda beni panik eden şeyler demedi yani sende önemseme kan sonucunu

11+3 canım bu sabahki görüntüsü Kendi doktorum bakmadı radyoloji doktoru yaptı ikili testi kimseye söylemiyor sanırım yoksa her girene söylerdi duymadım hiç

Kızlar yalvarırım şuna bi bakın, ikili test sonucum kafam dondu hiç bişey anlamıyorum hangi ihtimal
Ense 21m milim gözüküyor ikisantim altibinlerde( kombine risk o galiba ) rakam var riskler de düşük duruyor 18 için de bakılmış yinede sor derim burun kemiği gözükmüş müydü

Ense 21m milim gözüküyor ikisantim altibinlerde( kombine risk o galiba ) rakam var riskler de düşük duruyor 18 için de bakılmış yinede sor derim burun kemiği gözükmüş müydü
Burun kemiği hakkında hiç bişey demedi. Sınır değer risk diyor bu özeti mi yani çok kafam karıştı araya haftasonu da girdi deliricem evde heralde

Ama risk sınır değer down sendromu yazıyor iyi olsa böyle yazar mıydı sınır değer dediği 1:250 mi acaba
Biraz karışık yazmışlar ben de tam emin olamadım ama 1:250 sınır değer diye biliyorum eğer o referans değerse sonuçlar iyi gözüküyor. Doktorunuza ulaşamıyorsunuz heralde sormak için di mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…