2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayyy ne heyecanlı maşAllah hem bence erken falan değil, sonuçta cinsiyeti öğrenmişsiniz ben henüz öğrenemedim ama şimdi bile zor tutuyorum kendimi. En azından bir unisex kıyafet alayım diyorum ama bulamıyorum

Ya iyi yapmışsın ben de cinsiyeti öğrenir ögrenmez kendimi magazaya aticam, cok istiyorum biseyler almak güle güle güzel günlerde giymek nasip olsun prensese

Gaz sancısı gibi değil adet sancısı gibi. O yüzden taktım zaten kafama. Umarım büyümeden dolayı oluşan bir ağrıdır.
Bazen bana da oluyor ama doktorun dediğine göre; hamilelikte her ay adet dönemi yaklaştığında bu ağrıları yine yaşayabilirmişiz. Mesela geçen ay ağrıdığı gün regl takvimime baktım tam adet dönemime denk geliyordu. Normalmiş.. çok şiddetliyse doktorunuza danışabilirsiniz.

Cok yakınmış değerlerimiz iyi cikar ins detayli usglerde canimm

Ayy neden erken olsun canım hiç öyle düşünme bana da bazen çevremde erken diyenler oluyor ki daha bir şeyalmadım doğru dürüst.. her şey Allaha emanet hamileliğin en güzel yanlarından biri hatta en güzeli ona bir şeyler almak bence inşallah üzerinde olduğu günleri de görürüz

Merhabalar bizim de bugün kontrolümüz vardı 9 +5 olmuşuz. 2 hafta önce gebelik belirtilerim kaybolmuştu. mide bulantısı ,göğüs ağrısı falan hiç birşey yoktu bende çok üzülüyordum herhalde kalbi durdu diye yine de gitmedim doktora muayene gününü bekledim. Şimdi geldik doktordan çok şükür kalbi de atıyormuş. Sevincimi sizinle paylaşmak istedim

Ben hergün iki litre su süt yumurta meyve( muz elma mandalina) düzenli olarak tüketiyorum sebze ve eti arasıra yiyorum balık yiyemiyorum bunun için doktorum omegalı multivitamin verdi onu içiyorum başkada ekstra bir şey yapmıyorum sigara kullanmıyordum zaten ama tatlı cips fasfood yiyorum malesef canım çok çekiyor eşim sağlık konusunda çok hassas ekmek bile yememi istemiyor ama ben dinlemiyorum

Ben de Regenesis Max içiyorum içinde folik asit var aynısı doktorum devam et dedi

Ben de Regenesis Max içiyorum içinde folik asit var aynısı doktorum devam et dedi
O zaman uzun vade de kullansak zararı yok demek ki, doktorlar böyle dediklerine göre. Ben bazen belki doktorun haberi yoktur diye detaylı soruyorum Bu sefer de öyle yapacağım.

O zaman uzun vade de kullansak zararı yok demek ki, doktorlar böyle dediklerine göre. Ben bazen belki doktorun haberi yoktur diye detaylı soruyorum Bu sefer de öyle yapacağım.
Aynı psikoloji bende de var kadın Doçent ben hala acaba şundan haberi var mıdır acaba bunu biliyor mudur diyorum kendi kendime hep

Beyaz ekru birşeyler alabilirsin ben cinsiyeti öğrenmeden önce patik yelek falan o şekilde almıştım bir de çok pembe ağırlıkta almayacağım ben de belki ikinci çocuk olur erkek olur falan ona da kalsın b bunu da burdaki tecrübeli annelerden öğrendim gerçi birinciyi sağlıkla kucağımıza alalım da inşallah önceden bu bile hayaldi benim için gerçekleştirilen Rabb'ime gece gündüz şükretsem az olur

Bana da folattro verdiler 12. Haftaya kadar kullanacakmışım. Sonra diğer vitaminlere başlayacakmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…