2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bu ağrıları en depresif olduğum zamanlarda hissediyorum. Eskiden de öyleydi. Ruh halim kötüyken daha yorgun hissederdim her yerim ağrırdı. Dün çok depresiftim keza bugün de öyle. Karnım ağrıdı. Sonra geçti. Biraz sonra tekrar ağrıdı. Şimdi ağrımıyor. Bilmiyorum ya ben son zamanlarda zaten o kadar sıkıntılı zamanlar geçirdim ki. Şaşıramıyorum, çok umut da edemiyorum. Ama rahmim büyümüyor mu neden ağrı yok diye endişelenme herkesin bedeni farklı.

O kadar sınırlayamayız kendimizi. Vicdan yapma az az ye canın ne istiyorsa. Eylül'e kadar dikkat mi etcez bi de 2 yaş emzirme var onda da dikkat edecez kafayı yeriz valla. Çok yeme zaten az az ye. İşkenceye dönüşür hamilelik böyle

Ayy o zaman iyi yaa çok şükür maşallah diyelim ama bende tiksinme çok oluyo az önce yemek yaparken maske taktım

Valla doğru diyorsun yedim bile az az yemekten bişey olmaz sanırım tabi genelde faydalı beslenmek lazım. 2 yaş emzirme ne oluyor

Ne yaptin canım inşallah hayırlı haberler verirsin durumun nasıl

Hepgulenyuz canım çok merak ettik muhtemelen çoktan geldin hastaneden ama keşke gece acile gitseydin kanaman çoksa... İnşallah güzel haberin gelir
Kızlar çok şükür bebek iyi durumda. Doktor ultrasonla bakarken kanama alanı görmedi bir sıkıntı gözükmüyor dedi. Dün gece hafif kanama olduğu için gitmemiştim acile bugün kahverengi lekelenme devam ediyor. Doktor tedbir amaçlı progestan verdi. Cinsiyet tahmini olarak da erkek dedi sorup merak ettiğiniz için teşekkür ederim. Dua eden arkadaşların ağzına kalbine sağlık Allah razı olsun. Ayrıca pazar günü acil de ki doktor bebek 11+3 gözüküyor demişti bugün doktor 12+5 gözüküyor dedi. 2 gün önce ile arasında bu kadar fark olması normal mi diye sordum. Bende yanlış ölçmüş olabilirim o doktor da yanlış ölçmüş olabilir dedi. Bu günlere fazla takılmamak gerektiğini söyledi. Önemli olan haftası ile uyumu dedi. Yani demem o ki geriden veya ileriden gelen arkadaşlar problem yapmasın içiniz rahat olsun.

Çok sevindim canım hepimiz de sağlıkla kucağımıza alır sağlikla da büyütürüz inşallah

Valla doğru diyorsun yedim bile az az yemekten bişey olmaz sanırım tabi genelde faydalı beslenmek lazım. 2 yaş emzirme ne oluyor
Emzirirken de dikkat ediyoruz ya sağlıklı beslenme falan onu demek istedim. Anne ne yese bebeğe o gidiyor sonuçta. Ama onda da ara ara kaçamaklar yaptım ben

Cok teşekkür ederim canim ya biri erkek, dedi iki kisi de kiz demisti. Ama kim ne demisti hic hatirlamiyorum insallah haftaya da yuzde yuz olarak garantileriz
Ben ne yorum yaptığımı hatırlamıyorum ama tekrar atarsan hatırlarım. Belli zaten sağda kız solda erkekramzi tuttu mu merak ettim bende

Çok şükür sira geldi ve muayene oldum. Cok şükür saglikli hersey yolunda. Bombayi patlatiyorum kizim oluyor inşallah bugun 11+6 oldugu icin 3 unde gel O zaman kesin söyleyeceğim dedi. Cok mutluyum insallah degismez
Yaaaa çoook sevindim çoook, inşallah değişmez ama sanmıyorum yaa 3 üne de bir şey kalmadı. Offf nasıl duygulanırdımm, Allahım tamamına erdirsin. Evlat her haliyle seviliyor ama tabi insan olmayanı istiyor heyecanlanıyor onun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…