2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biz bilmiyoruz ama hayatın bizim için bir planı oluyor, zamanı oluyor. Bazı şeyler yaşarken nefsimize ağır geliyor ama sonra böylesi hayırlıymış diyoruz. Çok şükür ki bebişiniz size güzel bir sürpriz yapmış. Böyle candan bir eş ve ailesine sahip olmak da çok değerli. Ailenizle de zamanla işler rayına girer inşallah hayatta bazen bazı şeyler kendiliğinden olunca yani beklenmedik güzellikler olunca iyi ilerleyecek gibi bir his oluyor içimde. İnşallah her şey de iyi olacak minnoşlarımızı sağlıkla kucağımıza alacağız

Yaaaaa ilk gebeligimden farkliolarak benim de sivilcelerimcikti insallah benimki de kizdir
Saglicaklabuyut canim
Ben ailenle aranin zamanladuzelecegine inaniyorum sen gebeliginin tadini cikar gerosini rabbimbir yoluna koymustur

Ay minnoşa bak maşallah yaa benimki de bu kadsr büyüyecek mi yeme işi sanırım biraz değişiyor ya herkeste bende hep hamur tarzı şeyler istiyorum. Ama şu sivilceye takıldım bende de sivilce çıktı hep kulak memesine bile çıkmış kendimi güzel hissetmiyorum renfimde Bi değişik oldu sanki birde göğüslerim büyüdü baya yakında bende öğrenirim inşallh

Ben de hem tatlı hem ekşi tuzlu yiyorum ve sivilcem hiç eksik olmadı kendimi çirkin hissediyorum aynı şeyler biz de eşimle kız istiyoruz benim de içime hep kız doğuyor bakalım hayırlısı olsun

Bugün mesajlara bakarken senin uzun zamandır yazmadığını fark ettim ve uzaktan uzağa dua ettim umarım iyidir diye. Sayfayı yenileyince mesajını gördüm ve uzun olduğunu fark edince umarım her şey yolundadır dedim çok şükür yolundaymış. Bence hiç beklemediğin anda size sürpriz yapan mucizeniz, aileler arasındaki buzları da eritecek inşallah bir bebeğin, bir torunun çözemeyeceği anlaşmazlık yok Allah'ın izniyle. İlla ki düşünüyor üzülüyorsundur ama bebeğin için sabret inşallah zamanla her şey yoluna girer

Amin inşallah canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin yavrusunu korusun inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ben de yazmasam da okurken hep dua ediyorum burdaki anneler için

B bitkiselhayat canım sen burda herkese destek olan güçlü bir annesin hepimiz yaşıyoruz senin yaşadığın endişeleri acaba doğunca iyi bir anne baba olacakmıyız her gece bu geliyor aklıma ben bile o kadar çok istediğim halde bu endişeleri yaşıyorum bebeğimi hissetmediğim için çoğu zaman hamile değilmişim gibi geliyor ilk zamanlar daha çok konuşurdum bebeğimle şimdi nerdeyse konuşmuyorum konuştuğum zaman da sanki kendi kendime konuşuyor muşum gibi hissediyorum bence bu duygularımızın sebebi ilk zamanlar değişik bir duruma girdik ilgimizi çekti şaşırdık sevindik şimdi alıştık ve bu yüzden sıradanlaştı karnımız büyüyünce ve hareketlerini hissedince tekrar o heyecan ilgi ve bağ oluşacak eminim

Ayrıca yeme içme konusunda endişelenmeyin ben de abur cubur fasfood yiyorum arasıra yemenin bir zararı yok dedi doktor ne kadar yediğin de önemli hamileliği kendinize eziyet haline getirmeyin dedi keyif almaya bakın dedi aşırıya kaçmadan tabi bir de su içemeyen arkadaşlar bulantılarınız geçince mutlaka günde en az iki litre su için derim gelinimiz hamileliğinde az su içtiği için idarar yolu enfeksiyonu olmuştu ve kesesi delinmişti bu yüzden yeğenim 6,5 aylık doğdu üç ay küvezde kaldı ama çok şükür şimdi 9 yaşında maşallah çok sağlıklı ve çok zeki bir çocuk sadece riske atmayın diye anlatmak istedim Rabbim hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Canim insallah bu bebek evinize bereketiyle gelir ve tüm buzları eritir tabikii dua ederim ben de

Arkadaşlar dünden beri sağ kalça kemiğimde ağrı geçmiyor sürekli değil ama yürürken uzanırken o kalçamdaki kemik oyuluyor resmen böyle bir durum yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor

Yaaaaa ilk gebeligimden farkliolarak benim de sivilcelerimcikti insallah benimki de kizdir
Saglicaklabuyut canim

Ben ailenle aranin zamanladuzelecegine inaniyorum sen gebeliginin tadini cikar gerosini rabbimbir yoluna koymustur
İnşallah canim cok sagol hepimiz saglikla kavusalim kuzularimiza ins

O zaman kiz olabilir cidden annenin güzelliğinden alir derler ya.. insallah saglikla gelsinler

Ben de hem tatlı hem ekşi tuzlu yiyorum ve sivilcem hiç eksik olmadı kendimi çirkin hissediyorum aynı şeyler biz de eşimle kız istiyoruz benim de içime hep kız doğuyor bakalım hayırlısı olsun
Hayırlısı olsun canim icine doguyorsa da oyledir büyük ihtimalle ben de merak ediyorum sizin bebisleri..inşallah saglikla gelsin

Canım erkek olabilir gibi kese şekli ve duruş yeri.. Ama şimdiye kadar tahminlerimin tutup tutmadığını bilmiyorum rabbim gönlünde olanı sağlıklı hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah
Canim geriye dönük mesajlara baktim da, erkek olabilir demissin.. hakkaten kese sekli fasulye gibi olunca acikcasi ben de oyle sanmistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…