2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Öncelikle herkese iyi akşamlar benim gibi 10. Haftasında mide bulantısı başlayan var mı? Buraları okudukça şükrediyordum hiçbir şey yok diye ama akşamları artık mutfağa dahi giremiyorum akşam yenilen her yemekten tiksiniyorum. Her gün olsa her gün yerim dediğim yemeklerin kokusuna bile tahammül edemiyorum. Benim bulantılar geçe kaldı sanırım anca aklına geldi bünyemin hamile olduğu

Çok şükür sira geldi ve muayene oldum. Cok şükür saglikli hersey yolunda. Bombayi patlatiyorum kizim oluyor inşallah bugun 11+6 oldugu icin 3 unde gel O zaman kesin söyleyeceğim dedi. Cok mutluyum insallah degismez
Ay hem kız hem de bu kadsr erken söylemiş maşallah sağlıcakla al kucağına ben de merak ediyorum çok ama benim daha erken aşerirken falan canın genelde ne istiyordu

8. Haftadayım bulantım yok ama akşam yemeklerinden tiksinme başladı ağız tadım yok gibi umarım başlamaz

Bir yakınımda aynı şey oldu perinataloga gidip tekrar ölçüm yaptırdılar ve bebek çok sağlıklı başka teste gerek yok dedi doktor. Bebek şimdi çok sağlıklı bir yaşında.

Bir yakınımda aynı şey oldu perinataloga gidip tekrar ölçüm yaptırdılar ve bebek çok sağlıklı başka teste gerek yok dedi doktor. Bebek şimdi çok sağlıklı bir yaşında.
Çok teşekkür ederim paylaştığınız için içimi rahatlattınız Bebişinize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum

Çok teşekkür ederim paylaştığınız için içimi rahatlattınız Bebişinize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum
Hiç sıkmayın canınızı maşallah çok güzel görünüyor minik. Başka bi doktor daha baksa içiniz rahatlar bence uzun ömürleri olsun yavrularımızın inşallah

8. Haftadayım bulantım yok ama akşam yemeklerinden tiksinme başladı ağız tadım yok gibi umarım başlamaz
Umarımmm gerçekten her aklıma geldikçe tüm hamileler için dua ediyorum yaşamayanlar da hiç başlamasın yaşayanlardan da tez zamanda bitsin inşallah çünkü bu durum insanın duygusallığına duygusallık katıyor

Merhaba arkadaşlar ben de Eylül annesi olacağım. İkinci gebeliğim. 6 yaşında bir kızım var. Forumda ara ara kanaması olan arkadaşları okuyorum. Kızımda ilk günden doğuma kadar hiç durmayan kanamam vardı. Pkoluyum ve hamileliğimde palsenta previa diye bir durum gelişti işte bu yüzden hep kanamalarım oldu ama kızım çok güçlüydü. Tutundu hiç bırakmadı beni erken geldi ama dedim ya çok güçlü bir kızdı küvöze bile girmeden ertesi gün taburcu olduk. Gönlünüzü ferah tutun eğer kısmetinizde varsa gelir. Ama stres bu durumu maalesef tersine çevirir. Doktorunuzun talimatlarına uyup içinizi ferah tutun. Umarım herkes sağlıkla kucağına alır bebeğini.

Cook sagol canim benim. Öyle gerçekten. Şükürler olsun ilk kez anne olacak gibi hissediyorum iki oglandan sonra ins saglik sihatle gelir tum bebisler

Benim mesela 6. Hafta başladı ama şöyle arada bir yokluyor miğde bulantılarım. Genelde iyiyim ama istifra ettiğim gün çok kötü oluyorum Hepimizde farklı oluyor yani canım

Ay hem kız hem de bu kadsr erken söylemiş maşallah sağlıcakla al kucağına ben de merak ediyorum çok ama benim daha erken aşerirken falan canın genelde ne istiyordu
Bu da bugunden resim. Benim canim daha cok tuzlu seyler istiyor. Arada tatli da yesem illa arkasindan tuzlu veya eksi seyler yeme ihtiyacı duyuyorum surekli ac hissettigim icin belki de tuzlu istiyordur canim. Ama bende bu tatli veya eksi yeme olayi tutmuyor. İlk oglumda tatli yiyordum surekli. İkinci oglumda ise hep tuzlu eksi yiyordum. Bunda her ikisi de mevcut.
Tutan bir teori var bende, iki gebeligmde de cildim isil isildi guzellesmistim fakat simdi cok cirkinlesmis hissediyorum. Sivilce flan cikti yuzumde o yuzden acaba bu kiz mi diyordum zaten.

Eklentiler

• 16141067919992785775195705587006.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 54
Selime Hanıma mı gittin canım :) cok sevindim bu arada iki oglandan sonra bi kızın gelmesine, saglikla sihhatle dogsun minik. Buyuk oglan ogrendi mi kız kardesi olcagni herhangi bir tepki verdi mi

Herkese iyi akşamlar güzel anneler her akşam mesajları okuyup takip ediyorum ama hamilelikte o kadar tembel oldum ki buraya yazmaya bile üşeniyorum hepimizdeki duygusallık bende de var bir yandan pandemi bir yandan hamilelik bir yandan annemi bir buçuk yıldır göremedim sadece telefonda konuşuyoruz interneti yok görüntülü de görüşemiyoruz babam evliliğimi istemediği için küs benimle annem o evde yokken arıyor da öyle konuşuyoruz kardeşimle de eşinden dolayı küsüz yeğenlerime çok düşkündüm onları da çok özledim bütün bunlara rağmen eşim ve ailesi çok iyiler annemi bana hiç aratmıyorlar evin en küçük evladı gibi ilgileniyorlar benimle Allah hepsinden razı olsun demem o ki Rabbim bir kapıyı kaparsa öbür kapıyı açıyor ilk evliliğimde 4 kez tüp bebek tedavisi gördüm çocuğum olmamıştı tek tesellim anasıfı öğretmeni olmaktı öğrencilerimi her zaman kendi evladım gibi sevdim ve sevmeye devam edeceğim çok şükür ki bu evliliğimde evlendikten bir yıl sonra Rabbim anneliği tattırdı bana hem de yumurta rezervim sıfırken doktor yine tüp bebek öneriyorken normal yolla hamile kaldım testteki o çift çizgiyi görmek bana imkansız gibi geliyordu ama mucize oldu Rabbime ne kadar şükretsem az olur Kendi ailemi kaybettim ama harika bir ailem daha oldu çok sevdiğim eşim ve bebeğim oldu inşallah Rabbim tamamına erdirir Perşembe günü nipt testi için kan vereceğim Cuma günü de kontrol günüm en sonki kontrolden bu yana üç hafta geçti çok merak ediyorum inşallah bebeğim iyidir benim için dua ederseniz sevinirim çok uzun oldu kusura bakmayın hep üşeniyorum yazmaya mesajlara cevap vermeye şimdi yazmışken döktüm içimdeki herşeyi

Selime Hanıma mı gittin canım :) cok sevindim bu arada iki oglandan sonra bi kızın gelmesine, saglikla sihhatle dogsun minik. Buyuk oglan ogrendi mi kız kardesi olcagni herhangi bir tepki verdi mi
Evet Selime hanima gittim cok teşekkür ederim canim. Aynen biz de oyle cok sevindik. Hayir soylemedik haberi yok. Ne kadar gec bilirse o kadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…