2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
doktor randevum haftaya sali. randevum gecmeden acile gitmeyecektim kiiii bu gün yine kanama ile karsi karsiyayim, rekor süre 3 hafta
neyse bugün cagirirda isten sonra giderim, insallah bebisimi büyümüs görürüm (caktirmayin her ne kadar sık karsılassamda bu durumla, korkmuyor da degilim)

İlk öğrenince ne okusam onu yiyordum. Şunu yiyin şöyle olur bunu yiyin böyle olur. Şu an hiç alakası yok. Zaten az şey yiyebiliyorum diye hiç sakınmıyorum. Canım çikolata istiyor onu da kanamaya yoruyorum. Yiyiorum valla napayım.
Vera06m korkma alışalım artık inşallah bir şey yoktur

Ay hadi güzel haberler inşallah bekliyorum valla laptopun başında ahahaha
Çok şükür sira geldi ve muayene oldum. Cok şükür saglikli hersey yolunda. Bombayi patlatiyorum kizim oluyor inşallah bugun 11+6 oldugu icin 3 unde gel O zaman kesin söyleyeceğim dedi. Cok mutluyum insallah degismez

Yaa sorma dediğin gibi bazı eşyalarda daha fazla oluyo Eşim artık bana dokunurken çekiniyor çarpılacak diye yazık

İnşallah kötü bişey değildir canım içini ferah tut

Korkma canım inşallah ikilide her şey normal çıkacak Allah’ın izniyle. Bir de ben onun minicik burnunu yerimmm yerimm maşallah. çok sağlıklı olacakinşallah

Çok şükür sira geldi ve muayene oldum. Cok şükür saglikli hersey yolunda. Bombayi patlatiyorum kizim oluyor inşallah bugun 11+6 oldugu icin 3 unde gel O zaman kesin söyleyeceğim dedi. Cok mutluyum insallah degismez
Yaa çok sevindim maşallah canım Bizde yakında öğreniriz inş Biz tutturabildik mi acaba cinsiyetini ne demiştik acaba

Evet benim öncesinde normal oluyor olmasa ilaç kullanmadan hamilelik mümkün olmuyor sonrasında yeterli olmuyor troid geçici bir süre yetersiz oluyor düzeliyor ama bebekte zekageriliği yapıyor diyorlar onun için doktorlar özellikle üniye gittimi bir çok şeye bakıyorlar birde uzun süre yetersiz olmadığından kilo alımı farkedilmiyordur ama sürekli yetersiz olanlarda kilo saç dökülmeside oluyor.Eğer kilo aldıysan şişlik olabilir tuzlu şekerlibaharatlı şeylerden kaç

Hiç yiyemiyorum zaten öyle şeyleri biraz kilo da verdim bu süreçte. Of inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebiş kötü bi etkisi olmasın Teşekkür ederim yeniden

8+1 im daha hiç bulantı yaşamadım ilginç olan ben miyim
Canım bende 11+5 im benimde hiç olmadı içini rahat tut şanslıyız bence doktorum kızdı hatta bulantım yok dedim diye kendi kendine nazar değdirme kıçını kaşı dedi Allah yardımcısı olsun bulantı yaşayan arkadaşların en kısa zamanda kesilir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…