2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay hadi yaa bak sen şuna sırtını dönmüş nazlı bu nazlı kız doğdu içime

Umarım bebeğiniz sağlıklıdır. Olumsuzluk olsa söylerdi diye düşünüyorum. Doktordan haBersizce ses kayDı yapıyorsanız doğru bulmuyorum .

Kesik idrar, idrar yaparken yanma vs de varsa idrar yolu enfeksiyonu olabilir .

Umarım bebeğiniz sağlıklıdır. Olumsuzluk olsa söylerdi diye düşünüyorum. Doktordan haBersizce ses kayDı yapıyorsanız doğru bulmuyorum .
Evet yasal değil zaten suç sayılıyor. Ben sadece kalp atışını kaydetmek istedim onda da izin aldım

Kızlar Merhaba, bugün 12+5 ve ikili tarama için ultrason yapıldı. CRL 6.6 haftası ile uyumluymuş ancak ense kalınlığı 2.3 çıktı. Doktorum sınırın 2.5 olduğunu ve sınıra yakın olduğu için Down Sendromu riski içerdiğini söyledi. Nipt önerdi ancak bunun için kan tahlilinin de sonucunu bekliyorum. 26 yaşıma yeni girdim, hep sağlıklı beslenirim, alkol ve sigara kullanmıyorum. Yani risk grubunda değilim bu yüzden telaşlıda değilim ama yine de moralim bozuldu. Benzeri bir durum ile karşılaşan oldu mu?

Eklentiler

• IMG20210223105412.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG20210223105450.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG20210223105957.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 69
Sınır 3 diyor bazı doktorlar. Hiç moralinizi bozmayın kan sonucunu bekleyin ona göre hareket edersiniz sonra. Nazal kemik göründü mü onun hakkında bişey söyledi mi?

Ya bence bizim ikincide de böyle olucak, çok üstüne gidiyoruz hiç zevk almıyor belki çocuk görev gibi görüyor. Başka bir doktora götürücez bakalım şimdi inşallah rahatlatacak bir şey söyler ya da verir.

Çok merak ediyorum valla senden gelecek sonucu ahaha sen şimdi aman sağlıklı olsun diye isteyemezsin gönülden ama ben senin yerine Allahım inşallah kızı olur diyebilirim bence ahahahah :)

Sınır 3 diyor bazı doktorlar. Hiç moralinizi bozmayın kan sonucunu bekleyin ona göre hareket edersiniz sonra. Nazal kemik göründü mü onun hakkında bişey söyledi mi?
Evet göründü, ölçümünü yaptı 0.31 cm ancak hiç onun hakkında bir şey söylemedi. Çok teşekkür ederim ilginiz için

kızlar cidden çok bunaldım artık. Eşinin her hareketine benim gibi sinir olan var mı acaba? Sürekli bir ilgi bekliyorum. Eşimde fazla gamsız bir adam bu sefer kendimi sürekli ağlamaklı buluyorum. Herkesten nefret eder, kin besler oldum. Ben mi abartıyorum diyorum bazen ama elimde değil. Ailem, eşim, eşimin ailesi hepsi sinirimi bozuyor. Bir bunalım, bıkkınlık yaşıyorum. Corona zaten etkiledi. Gezip bir hava almak yok. Arkadaşlarımla dertleşmek yok. Cidden bu süreci nasıl aşıcam ben?

Ben de dün girdim ikili teste, ense kalınlığının 3 ün altında olmasını isteriz dedi. Senin 2.3 ise normal değil mi ya içini ferah tut bi doktora daha girsen ölçüm için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…