2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimki de aynı şekilde söyledi. Vücut teke odaklıdır dedi 2 nin birini atmaya calisir hep dedi. Daha duruyir benimkisi ama gitgide küçülecek dedi . Vücuttan eriyip atilcak sen hissetmezsin herhangi bir kanama da olmaz dedi. Aynı şekilde riskten kurtuldu diğer bebek falan dedi. Bakalım hayırlısı

Benimde kese vardı ama küçülmüştü geçen haftaya göre aynen öyle hayırlısı buymuş yiyecek ekmeği yokmuş demek ki.Allah diğerlerini bağışlasın

Benimde kese vardı ama küçülmüştü geçen haftaya göre aynen öyle hayırlısı buymuş yiyecek ekmeği yokmuş demek ki.Allah diğerlerini bağışlasın
Allah ikinize de sabır ve sağlık versin.

Eki Görüntüle 2785156
var mı cinsiyet tahmini kızlar kesecekti yerine kalp atışına göre tahmin ediliyormuş 7+4 şuan kalp atışı 148 bakalım tutucakmı ne hissediyorsunuz
Canım bin kere maşallah ben kalp atışına göre bilmiyorum, yer durumuna göre erkek olarak yorumladım. Rabbim hayırlı ve sağlıklı eylesin inşallah

Eki Görüntüle 2785156
var mı cinsiyet tahmini kızlar kesecekti yerine kalp atışına göre tahmin ediliyormuş 7+4 şuan kalp atışı 148 bakalım tutucakmı ne hissediyorsunuz
Gözün aydın. Kalp atışı olayı doğru değilmiş. Ama kesedeki yerine göre erkek gibi geldi

Gözün aydın. Kalp atışı olayı doğru değilmiş. Ama kesedeki yerine göre erkek gibi geldi
Teşekkürler aslında geçen hafta vajinal ultrasonda da aynı taraftaydı bebe ona göre de kız düşünmüştüm sağlıkla olsun işin eğlencesiEki Görüntüle 2785186
bu da 6+4 vajinal ultrason yine aynı tarafta değil mi yer mi değiştirmiş acaba

Merhaba Eylül anneleri. Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ben bu gruptan değilim ama siz benden gebelik olarak daha ileride olduğunuz için birşey danışmak istiyorum size. Yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum.

7+2 hamileyim. Çok yoğun bulantım ve kusma olduğu için prilam dr aldım. 5.30 gibi hafif açken bir tane içtim. Şükür bulantına iyi geldi ama 2 saat sonra bir çarpıntı başladı. Nabzım 85den aşağı çıkmaz oldu. 95i buluyor, bazen 100. Akıllı bileklik ten takip ediyorum.
İlacın prospektüsünde çarpıntı ve nabız yüksekliği yapabilir yazıyor. Aranızda prilam Dr içip nabız yüksekliği veya çarpıntı yaşayan oldu mu? Devam etsem çarpıntılar sorun çıkarır mı acaba?

Merhaba ben de uzun bi suredir carpinti yasiyorum kalbim agzimda atiyor sanki fakat bunu prilama degilde hamilelige baglamistim. Hamilelikte kan akisi daha cok artiyomus bende kansizlikda var o da sebep oluyomus dogrusu. Acikcasi suan carpinti hangisinden dolayi oluyo bilemedim ama her gun carpintim oluyo malesef hatta uyurken ve gun icinde esime soyluyorum surekli. Prilami doktorum gece yatmadan once 2 tane icmemi onerdi uyku yaptigi icin ondan mi bilemedim :/

Merhaba ben hamilr kaldigimdan beri inanilmaz yuksek nabzim var benim de felaket kusmalarim vardi prilam 2 tane aliyordum yatmadan o zamanda nabzim yuksekti
Prilamin hic faydasini gormedim ben biraktim o zamanda nabzim yuksekti su an zofran kullaniyorum sabah aksam su an da nabzim yuksek
Sizin ki ilactan midir inanin bilmiyorum ama benim ki basindan beri yuksek

Iyi aksamlar guzel annişler
Doktorlar ilk gebelikte 21lerde ikinci gebelikte 16larda bebis hissedilir diyor ama aranizda hisseden var mi
Benim sanki arada hissim oluyo ama esim hep gazdır o gaz diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…