2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Süpeeer çok sevindim gerçekten evet önden giden erkek diyorlar genelde bakalım ileri ki haftalarda netleşir
Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim cinsiyet peki?

Ee cınsıyetı söylememıssın ama bu benım bebısım gibi durmus kese de ıcıme kız dogdu haydı söyle

Bugün bahsedilen sosyal medya fenomeni Zeynep Hanım'ın doğumunu gördüm ne güzel gülme gazı vermişler ya bizim burda da yapıyorlar mıdır acaba ? Gerçi kesin o kadar pahalı olur ki o kadar para verince insanın gülesi gelmez gaza rağmen

Yoktur diye dusundum ama googleda aratinca cikti burda da gulme gazi yaygin mi bilmiyorum ama hic duymadim. Onlarda dogum baslatici bir ilac da varmis mesela.

Yoktur diye dusundum ama googleda aratinca cikti burda da gulme gazi yaygin mi bilmiyorum ama hic duymadim. Onlarda dogum baslatici bir ilac da varmis mesela.
Ben de hiç duymadım internet ortamında da çevremde de. Çok yaygın değil sanırım ama gülerek doğurmak fikri kulağa hoş geliyor

merhaba nifty testini ne kadara yaptırdınız öğrenebilir miyim?

Ben İstanbul'dayım, Doktorum genoks firmasıyla anlaşmalı. Dışarıdan arayan kişilere 3750 lira fiyat veriliyormuş. Başka firmalarla da görüştüm. Doktorun söylediği yerden yaptırmak zorunlu değil ancak anlaşma yüzünden hastaya indirim yapılıyor.

Yaşım 38 (henüz doğum günüm gelmese de hastane kayıtlarında direkt 39 olarak çıktığı için ağzımı 39'a alıştırmaya çalışıyorum :) ).
Ve ilk gebeliğimi yaşıyorum. 1.5 yıllık denemenin sonucunda 0.58 gibi çok düşük bir amh ile doğal yoldan hamile kaldım.
Kafamın net olmasına çok ihtiyacım var, ben bunun için yaptırıyorum. Herkesin kendi tercihidir. İkili, üçlü hatta dörtlü testlerde ikilemde kalan doktorların veya engelli olacağı söylendiği halde tamamen sağlıklı doğan bebeklerin hikayesini çok fazla okudum. Son olarak doktorumun para kazanma amacıyla beni buna sevk ettiğini düşünmedim hiç. Çok güvendiğim 2 yakınıma danıştım, onlarınki de ileri yaşta ilk gebeliğiydi, onlar da yaptırdığını söyledi. Benim sebeplerim bu şekilde.

Bu arada sonuçlar hava muhalefeti nedeniyle haftaya çıkacakmış.

Gözün aydın. Kemik yapısı erkek gibi geldi ama içime kız doğduneymiş cinsiyeti

Süpeeer çok sevindim gerçekten evet önden giden erkek diyorlar genelde bakalım ileri ki haftalarda netleşir

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim cinsiyet peki?

Ee cınsıyetı söylememıssın ama bu benım bebısım gibi durmus kese de ıcıme kız dogdu haydı söyle

Maşallah canim cok tatli görünüyor
Cinsiyeti neymiş peki

Gözün aydın. Kemik yapısı erkek gibi geldi ama içime kız doğduneymiş cinsiyeti
Bu üçüncü evladım, ilk ikisini sordu dr “hadi bakalım 3.asker de size selam çakıyor” dedi
3.oğlan geliyor kızlar

Canım bende ikizimi kaybettim kese kaybolmaya başlamış bugün kontrolde öğrendik
Aa üzüldüm ya. Allah diğerine sağlık sıhhat versin inşallah bu haftalarda kendi küçülüp kayboluyormuş digeri iyi olsunda yinede üzülüyor insan ama geçmiş olsun canım digeri ne bisey olmaz dedi dimi doktor sizede ??

Bu üçüncü evladım, ilk ikisini sordu dr “hadi bakalım 3.asker de size selam çakıyor” dedi
3.oğlan geliyor kızlar
maşallah canım rabbim sağlıklı gebelik sonunda sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin beren26 hakikaten seninkine benziyor ama cinsel organı tahmin ettiğim o çıkıntı bunda var doğru mu görüyorum bilmiyorum canım, sen de yoktu henüz.

Açıkçası doktorum daha da sevindi ikizin kaybolduğuna tek olsun Sağlıklı olsun bir sürü çok büyük riskleri erken doğumda kayıplar var dedi gerçekten de öyle 2 gün geriden geliyordu ikizin kesesi iyice küçülünce önden gitmeye başlamış. Çok şükür şuan Diğer bebeğim Sağlıklı. çok üzüldüm ama Riskleri duyunca ikisini kaybetme korkusu daha da kötü. buna Şükür Allah hepimizin evlatlarını sağ Salim kucağımıza almamızı nasip etsin sağlıklı bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…