2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhabalar bende dün doktor randevum için hastanedeydim. Son adet tarihime göre 11+3 olmam gerekirken 12+2 çıktı. 6 gün önde gidiyoruz☺️ Burun ve ense ölçümü zamanı gelmiş dedi her şeyin çok güzel olduğunu söyledi. Burun kemiğini gördü enseyide 0.8 olarak ölçtü ve çok iyi dedi. 1-1,5 iyi deriz dedi senin 1in altında maşallah dedi. İnşallah sizlerde güzel haberlerle gelirsiniz. Kanama alanım varmış progestana devam dedi halbuki kanama ya da lekelenmem yok. O yüzden 3. Hafta sonra tekrar gel dedi. Cinsiyetle ilgilide bu haftalarda azınlık cinsiyeti gösterir çoğunluk göstermez sen çoğunluğa giriyorsun dedi ama önden gitmesi ve kemik yapısı erkek gibi ama dediğim gibi farklılaşılabiliyor dedi. Birde bakteri çıkmıştı idrarda antibiyotiğe başlattı gebelikte risk oluşturur bakteri dedi riske atmayalım dedi. Şimdilik benden haberler bu kadar🎈
Süpeeer çok sevindim gerçekten 🤗 evet önden giden erkek diyorlar genelde bakalım ileri ki haftalarda netleşir 🤗
Kızlar kahverengi akıntı bugün hiç olmadı, dra söyledim üzerinde durmadı bile, gayet sağlıklı bir bebek şükür ölçümleri de normal çıktı 🌸
Eki Görüntüle 2785092
Bu arada cinsiyeti de öğrendik 😊
Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim😍 cinsiyet peki😍?

Kızlar kahverengi akıntı bugün hiç olmadı, dra söyledim üzerinde durmadı bile, gayet sağlıklı bir bebek şükür ölçümleri de normal çıktı 🌸
Eki Görüntüle 2785092
Ee cınsıyetı söylememıssın ama bu benım bebısım gibi durmus kese de ıcıme kız dogdu haydı söyle 😅

Bugün bahsedilen sosyal medya fenomeni Zeynep Hanım'ın doğumunu gördüm ne güzel gülme gazı vermişler ya 😀 bizim burda da yapıyorlar mıdır acaba ? Gerçi kesin o kadar pahalı olur ki o kadar para verince insanın gülesi gelmez gaza rağmen 😀

Bugün bahsedilen sosyal medya fenomeni Zeynep Hanım'ın doğumunu gördüm ne güzel gülme gazı vermişler ya 😀 bizim burda da yapıyorlar mıdır acaba ? Gerçi kesin o kadar pahalı olur ki o kadar para verince insanın gülesi gelmez gaza rağmen 😀
Yoktur diye dusundum ama googleda aratinca cikti burda da gulme gazi 😅 yaygin mi bilmiyorum ama hic duymadim. Onlarda dogum baslatici bir ilac da varmis mesela.

Yoktur diye dusundum ama googleda aratinca cikti burda da gulme gazi 😅 yaygin mi bilmiyorum ama hic duymadim. Onlarda dogum baslatici bir ilac da varmis mesela.
Ben de hiç duymadım internet ortamında da çevremde de. Çok yaygın değil sanırım ama gülerek doğurmak fikri kulağa hoş geliyor 😀

merhaba nifty testini ne kadara yaptırdınız öğrenebilir miyim?

Merhaba nifty testini yaptırmışsınız inş sonnçlarda güzel gelir🙏Yaşınız kaç acaba bende kararsızım yaptırıp yaptırmamakta siz nifty yaptırdıgınızda ayrıca ikiliyi yaptırmadınız değil mi gerek yok diye biliyorum birde doktorunuzla anlaşmalı bir kurummuydu fiyata ne dediler
Ben İstanbul'dayım, Doktorum genoks firmasıyla anlaşmalı. Dışarıdan arayan kişilere 3750 lira fiyat veriliyormuş. Başka firmalarla da görüştüm. Doktorun söylediği yerden yaptırmak zorunlu değil ancak anlaşma yüzünden hastaya indirim yapılıyor.

Yaşım 38 (henüz doğum günüm gelmese de hastane kayıtlarında direkt 39 olarak çıktığı için ağzımı 39'a alıştırmaya çalışıyorum :) ).
Ve ilk gebeliğimi yaşıyorum. 1.5 yıllık denemenin sonucunda 0.58 gibi çok düşük bir amh ile doğal yoldan hamile kaldım.
Kafamın net olmasına çok ihtiyacım var, ben bunun için yaptırıyorum. Herkesin kendi tercihidir. İkili, üçlü hatta dörtlü testlerde ikilemde kalan doktorların veya engelli olacağı söylendiği halde tamamen sağlıklı doğan bebeklerin hikayesini çok fazla okudum. Son olarak doktorumun para kazanma amacıyla beni buna sevk ettiğini düşünmedim hiç. Çok güvendiğim 2 yakınıma danıştım, onlarınki de ileri yaşta ilk gebeliğiydi, onlar da yaptırdığını söyledi. Benim sebeplerim bu şekilde.

Bu arada sonuçlar hava muhalefeti nedeniyle haftaya çıkacakmış.

Eki Görüntüle 2785092
Gözün aydın. Kemik yapısı erkek gibi geldi ama içime kız doğdu☺️neymiş cinsiyeti

Süpeeer çok sevindim gerçekten 🤗 evet önden giden erkek diyorlar genelde bakalım ileri ki haftalarda netleşir 🤗

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim😍 cinsiyet peki😍?

Ee cınsıyetı söylememıssın ama bu benım bebısım gibi durmus kese de ıcıme kız dogdu haydı söyle 😅

Maşallah canim cok tatli görünüyor 🤩
Cinsiyeti neymiş peki 🤭

Gözün aydın. Kemik yapısı erkek gibi geldi ama içime kız doğdu☺️neymiş cinsiyeti
Bu üçüncü evladım, ilk ikisini sordu dr “hadi bakalım 3.asker de size selam çakıyor” dedi 😂
3.oğlan geliyor kızlar 😃

Canım bende ikizimi kaybettim kese kaybolmaya başlamış bugün kontrolde öğrendik
Aa üzüldüm ya. Allah diğerine sağlık sıhhat versin inşallah 😔😔 bu haftalarda kendi küçülüp kayboluyormuş digeri iyi olsunda yinede üzülüyor insan ama geçmiş olsun canım 🙏🙏digeri ne bisey olmaz dedi dimi doktor sizede ??

Bu üçüncü evladım, ilk ikisini sordu dr “hadi bakalım 3.asker de size selam çakıyor” dedi 😂
3.oğlan geliyor kızlar 😃
maşallah canım rabbim sağlıklı gebelik sonunda sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin💙💙 beren26 beren26 hakikaten seninkine benziyor ama cinsel organı tahmin ettiğim o çıkıntı bunda var doğru mu görüyorum bilmiyorum canım, sen de yoktu henüz.

Aa üzüldüm ya. Allah diğerine sağlık sıhhat versin inşallah 😔😔 bu haftalarda kendi küçülüp kayboluyormuş digeri iyi olsunda yinede üzülüyor insan ama geçmiş olsun canım 🙏🙏digeri ne bisey olmaz dedi dimi doktor sizede ??
Açıkçası doktorum daha da sevindi ikizin kaybolduğuna tek olsun Sağlıklı olsun bir sürü çok büyük riskleri erken doğumda kayıplar var dedi gerçekten de öyle 2 gün geriden geliyordu ikizin kesesi iyice küçülünce önden gitmeye başlamış. Çok şükür şuan Diğer bebeğim Sağlıklı. çok üzüldüm ama Riskleri duyunca ikisini kaybetme korkusu daha da kötü. buna Şükür Allah hepimizin evlatlarını sağ Salim kucağımıza almamızı nasip etsin sağlıklı bir şekilde

X