2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar olumsuz bir şey geliyorsa kesinlikle YouTube üstünden kağan kocatepenin videoları izleyin hafta hafta anlatıyor nelerin olabileceğini nelerin doğal olduğunu falan. Gerçekten çok iç rahatlatıcı anlatımı var. Benim normalde merak ettiğim bir çok şeyi videolarda cevaplıyor. İnternetten sağdan soldan bilgi edinmek yerine bu tarz doktorları takip etmekte fayda var

Ne güzel çok sevindim kalp atışını duymanıza İnşallah hemencecik geçer rahatsızlığında bol bol su iç çok iyi gelir enfeksiyonun atılması için

Hiç hatırlamıyorum canım yaa baya kalabalığız

Kesinlikle kağan kocatepe nin her videosu insana bi ohh çektiriyor. Kafamızda sorun ettigimiz acaba mı dediğimiz bir cok konuda bu doktor icimizi rahatlatiyor, eger bizim kafaya taktığımiz kadar pamuk ipligine bağlı olsaydi bebeklerimizin hayatı veya sağlığı, suan nüfus yarı yarıya az olurdu veya hasta olurdu, kendisi de buna benzer söylüyor zaten.
Kızlar lütfen takip edin videolarini izleyin bu doktorun, tabi birbirimizin tecrübelerinden faydalanicaz ama bir uzmandan dinlemek daha sağlıklı olur

İstersen bazılarını sağlık ocakları yapıyor benim doktorum da verdi bana prof birde istediğini sağlık ocağında yaptırabilirsiniz dedi

Eşimle tarama testlerini yaptırmayalım diyoruz yani ben kararsızım ama o kesinlikle istemiyor sizler ne düşünüyorsunuz

Eşimle tarama testlerini yaptırmayalım diyoruz yani ben kararsızım ama o kesinlikle istemiyor sizler ne düşünüyorsunuz
Bende bugun hastanedeydim doktorum 12.haftada yapildigini soyledi devlete gidiyorum orda yapmiyorlarmis ya ozelde yada universite hastanesinde yaptrabilecegimi soyledi yaptrmazssm olurmu dedim ama yaptrsam daha iyi olacgini imkanim vrsa yaptrmami istedi bakalm ozelde yaptrmayi dusunuyorum bende

Allah korusun risk çıkarsa vazgeçer miyim hayır bilmek de hazırlıklı olmak açısından iyi olur gibi geliyor ki zaten kesin bile değil. Ben iyice evhamlı bir insana dönüştüğüm için eşim stres yaparsın etkilenirsin ayrıntılı ultrason u yaptıralım yeter diyor ama sanırım benim dediğim olur

Bir de kadınmış gerçekten bazen bu kadın yöneticileri anlayamiyorum yöneticilik yapmış biri olarak söylüyorum her zaman da söylerim inşallah yöneticim kadın olmaz diye anlamıyorlar zorluk çıkarıyorlar hep. Bende çok yumuşak yüzlüydüm bu da beni yıprattı o ayrı açık yazılı bir yazı tebliğ edip yok o öyle değil şöyle demekte neyin nesidir! Bir de kendi işi olsa neler yapar böyleleri kim bilir

TSH benim 3.36 çıktı. Gebelikte sınır 2.5. doktorum dahiliye uzmanı görün ilaç başla dedi. Bı arkadaşıma gönderdim sonuçları levotiron diye bir ilaç başla dedi. Hiç TSH ile ilgili problemim olmamıştı bugün duyunca bı üzüldüm. Aynı durumlari yaşayan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…