2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evden çalışabilen, idari izin kullanabilen arkadaşlar sizler için çok mutluyum. Inşallah sağlıkla sıhhatle evde korunarak geçirebilirsiniz hamileliginizi.

Bizim kurumda da sadece benim çalıştığım genel müdürlükte esnek çalışma kalktı. Her gün gidiyorum işe. Ortamim da kalabalik. Hamilelikte covid vakaları azalana kadar evden çalışma beklerken esnekten de oldum. Inşallah kendimi de bebeğimi de koruyabilirim.

Merhabaaa bende progestan ve ecopirin kullanıyorum ilk gebeliğimde düşük yaşamıştım önlem amaçlı doktorum verdi umarım sağlıkla kucağımıza alırız

Kızlar Ekim annelerine yazdım ama kimse cevap vermedi. Birde buraya yazayım dün beta 387 çıkmıştı. Çarşamba günü ilk doktor randevum var. Pazartesi tekrar beta baktirmama gerek var mı
Canim doktorunun tercihi bu ama 2 3 kere iki gunde bir bhcg nin 2 kat ve daha fazla duzenli bir artisi olmasi gerekiyor saglikli gebelik icin benim ilk tahlilim600 kusur cikmisti doktorum tekrarlamami istemisti

Kızlar merhaba ablamda eylül annesi 7. Haftada gitti kalp atılı duyulmadı siz en geç kaçta duydunuz doktor beklemek taraftarı değil ala biz beklemek istiyoruz cevap verirseniz çok sevinirim
Cok zor bir karar bu beklerse anneye zarar verebilir beklemezse belki gec döllenme olmustur ben her zaman ikinci bir doktor gorusu olmasi gerektigine inaniyorum
Insaallah sagliklidir

Rica ederim. Sagolsun benim amirim de ikiletmedi. Ben de B bitkiselhayat sayesinde öğrenmiştim, darısı onun başına

Kendi tebliğ ettiği yazıyı kabul etmiyor. Hamileler yazıyormuş da hafta belirtilmemiş. Hafta belirtilen bir yazı olmalıymış. Çok erkenmiş covid önlemi için...bugün yine aynı şeyleri sıraladı.

İnşallah canım darısı başıma olur, çıldırttı beni kadın. Önümüzdeki hafta belli olacak gibi

Eki Görüntüle 2776907 Evet 7haftalikken de sormustum ama burada baya buyumus oldugu icin tekrar soruyorum sizce cinsiyet nedir acaba alayim tahminleri
Canım bu kadar büyükten hiç cinsiyet tahmin edemiyorum. yalnız bin kere maşallah ne güzel poz vermiş. Ki baya büyümüş yaaa çok heyecanlandım bir daha ki kontrolüme

Bana yorum yaptın canım. Ama benim buna benzemiyor. Karından usgde sol altta plasenta göründü ama bebek yoktu. Bunda bebeğin yeri bariz
Hıı ayy seni bulduğum iyi oldu bu fotoyu örnek göstermiştim ya bu vaginal ultrasonmuş sana kız demiş olabilirim diye düşündüm. Ultrason fotosuna bakınca Sol alttaysa plesanta erkek o zaman canım Peki sen benim ultrason fotomu görmüşmüydün yorum yapmışmıydın ya

Bende doktora gittim bugün 6+2 de vajinalden duyduk kalp atışını. Çok şükür hersey yolunda. Ama idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı. Doktorum toz şase yazdı. Sadece 1 sefer içilecek dedi. İnşallah geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…