2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bir de kadınmış gerçekten bazen bu kadın yöneticileri anlayamiyorum yöneticilik yapmış biri olarak söylüyorum her zaman da söylerim inşallah yöneticim kadın olmaz diye anlamıyorlar zorluk çıkarıyorlar hep. Bende çok yumuşak yüzlüydüm bu da beni yıprattı o ayrı 🙈açık yazılı bir yazı tebliğ edip yok o öyle değil şöyle demekte neyin nesidir! Bir de kendi işi olsa neler yapar böyleleri kim bilir🤷‍♀️
Aynen öyle canım ne yumuşak ne sert ortası olması lazım sanırım.. Ben 5 yıllık evliyim 32 yaşındayım arkamdan covid zamanı acelesi neymiş demiş 😂. Allah kurtarsın diyorum ben artık. İnşallah haftaya dilekçeme olumlu cevaplar.

TSH benim 3.36 çıktı. Gebelikte sınır 2.5. doktorum dahiliye uzmanı görün ilaç başla dedi. Bı arkadaşıma gönderdim sonuçları levotiron diye bir ilaç başla dedi. Hiç TSH ile ilgili problemim olmamıştı bugün duyunca bı üzüldüm. Aynı durumlari yaşayan var mi
Benim 4 küsür çıktı ilaç kullanıyorum çok aşırı riskli bir şey değil diye biliyorum tabi ilaca başlayıp önünü almak gerekiyor yani üzülmeyin

Allah korusun risk çıkarsa vazgeçer miyim hayır bilmek de hazırlıklı olmak açısından iyi olur gibi geliyor ki zaten kesin bile değil. Ben iyice evhamlı bir insana dönüştüğüm için eşim stres yaparsın etkilenirsin ayrıntılı ultrason u yaptıralım yeter diyor ama sanırım benim dediğim olur 😄
Yaptrsam icim rahat olucak yaptrmazsam ilerde keske demek istemiyorum bu testlerin yanilma payi var zaten once Allaha emanet sonra bize Rabbim ne eylerse guzel eyler bende ikilemde kaldm ama yaptiricam galiba bende

Yaptrsam icim rahat olucak yaptrmazsam ilerde keske demek istemiyorum bu testlerin yanilma payi var zaten once Allaha emanet sonra bize Rabbim ne eylerse guzel eyler bende ikilemde kaldm ama yaptiricam galiba bende

Öyle Rabbim neylerse güzel eyler. Sağlıkla doğsun hepsi inşallah sonuna kadar hep güzel haberler alalım hepimiz 🤲 Doktorun odasından her zaman gülerek çıkalım, o masadan hep "Her şey yolunda bebeğiniz çok sağlıklı" cümlesini duyarak kalkalım inşallah 🤲 coştum içimden dua etmek geldi 😄

Kızlar giremiyorum kaç gündür okuyup cıkıyorum hep ya :KK43: bu aralar korkunc rüyalar goruyorum sagolsun o rüyalar bende dudagımın kenarında kocaman bi uçuk çıkarttı bırseyler de yapmadım bebege zararı olmaz dımı :KK43:

TSH benim 3.36 çıktı. Gebelikte sınır 2.5. doktorum dahiliye uzmanı görün ilaç başla dedi. Bı arkadaşıma gönderdim sonuçları levotiron diye bir ilaç başla dedi. Hiç TSH ile ilgili problemim olmamıştı bugün duyunca bı üzüldüm. Aynı durumlari yaşayan var mi
Oglen saatlerinde de yazdim benim ikinci gebeligimde de kullandim, hatta emzirme doneminde bile kullandim oğlum suan 4,5 yasinda masallahi var:) siz mutlaka Endokrinoloji bölümüne gidin ilacinizi duzenli alin, hic bisey olmaz insallah, simdi yine degerim yüksek hemen ilaca basladik, saglikla gelsin kuzucuklar🙏

Oglen saatlerinde de yazdim benim ikinci gebeligimde de kullandim, hatta emzirme doneminde bile kullandim oğlum suan 4,5 yasinda masallahi var:) siz mutlaka Endokrinoloji bölümüne gidin ilacinizi duzenli alin, hic bisey olmaz insallah, simdi yine degerim yüksek hemen ilaca basladik, saglikla gelsin kuzucuklar🙏

tsh degeri dediginiz nedir ben daha kan testlerimı yaptırmadım pazartesi yaptırıcam allahın ıznıyle

Eşimle tarama testlerini yaptırmayalım diyoruz yani ben kararsızım ama o kesinlikle istemiyor sizler ne düşünüyorsunuz
Biz de tarama testlerini değil de fetal DNA testi yaptıracağız doğruluk payı %99 muş ama çok pahalı keşke daha uygun olsa fiyatı 😐 Bana kalsa hiçbirini yapmam da eşim çok pimpirikli bu konuda

Kızlar giremiyorum kaç gündür okuyup cıkıyorum hep ya :KK43: bu aralar korkunc rüyalar goruyorum sagolsun o rüyalar bende dudagımın kenarında kocaman bi uçuk çıkarttı bırseyler de yapmadım bebege zararı olmaz dımı :KK43:
Allah korusun canım olmaz muhtemelen.. Ben oldum olası öyleyim tedavi falan gördüm.. yatmadan önce pek bir şey yeme bir de uyumadan önce rahat bir uyku için kolay yoga egzersizleri var nette yazınca çıkıyor köprü hareketi dışında hepsi basit ve rahatlatıcı.. Ve tabi ki ayetel kürsi avucuna okuyup şöyle vücudunda gezdir.

Bende bazen işe yarıyor ama şu aralar bir şey yemeden yatamıyorum ayarım bozuk 🤦🏻‍♀️

Biz de tarama testlerini değil de fetal DNA testi yaptıracağız doğruluk payı %99 muş ama çok pahalı keşke daha uygun olsa fiyatı 😐 Bana kalsa hiçbirini yapmam da eşim çok pimpirikli bu konuda

Evet o da pahalı ne yazık ki araştırma hastanelerinde falan yapılmıyor değil mi

Kızlar şu aşamada artık kendimize hiç yeni kıyafet almamak mı lazım sizce? Gözüme birkaç elbise güzel göründü ama saçma mı acaba ☺️

X