2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doktordan çıktım bebeği de kalp atışını da gördük. Toxoplazma sıkıntılı çıktı ama. Üniversite hastanesinde yapılan bi test varmış,onu yaptıracağız. O da sıkıntılı çıkarsa tedaviye başlayacağız dedi. Biraz moralim kaçtı o yüzden😔 Kötü birşey olmaz inşallah 🙏
Canını sıkma içini ferah tut canım.İnsallah bisey çıkmaz.🤲Bu arada gözün aydın miniğinin kalp atışlarını duymussun.Saglikla ilerlesin inşallah 🥰

Canım folikasit kullanıyomusun kullanıyorsan hangini kullanıyosun ya
Bende de mide bulantısı yok oğlumda hemen başlamıştı bunda tık yok halsizlik var sadece biraz bide arada adet sancısı bende emziriyorum 14 aylık oğlum bende perşembe gitcem doktora daha gidemedim henüz iyi oldu birbirimizi bulduğumuz 🥰 rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲
B Bilgi012 çok teşekkür ederim canım benim 🥰
Rica ederim canım🥰

Canim ben de çok mutlu oldum🥰 benim oglum da 12 aylik oldu. Dogum gununu kutladigimiz gun hamile olduğumu ogrendim.
İnşallah hepimiz sıkıntısız atlatiriz bu donemi.
Ben suan folik asit baslamadim. Ama hergun hurma yiyorum diger gebeliklerimdeki gibi. Follidoce kullanmistim daha once.Devletin verdiginin mg.i cok yuksek. Birkac gunde bir aliyordum. Aslinda oglumdan kalma var hala. Kutu bitmemisti. Ondan baslarim yine😅 folik asit bebeleri kavrami beni cok korkutuyor ondan boyleyim de siz bana bakmayin. Degerleriniz dusukse alin tabi.🤭
Folik asit çok önemli,omurganın kapanması için

Canını sıkma içini ferah tut canım.İnsallah bisey çıkmaz.🤲Bu arada gözün aydın miniğinin kalp atışlarını duymussun.Saglikla ilerlesin inşallah 🥰
İnşallah canım 😊 Biraz sevinç kursağımızda kalmış gibi oldu ama. Internette çok iyi şeyler yazmıyor ,ondan biraz korktum. İnşallah sıkıntılı bi durum yaşanmaz.

Allah sonumuzu hayretsin desene😂 ben de oyleyim. Yemek yiyene kadar savastan cikmis gibi halsiz bitkinim, yemek yedikten sonra oh dunya varmis modundaym. Kisa bir sure sonra yine ayni donguye giriyorum😅
Mide bulantıları başlamadan depolama yapıyorum diye düşünüyorum eğer başlamazsa dikkat etmemiz şart 😑

Kızlar doktordan çıktım bebeği de kalp atışını da gördük. Toxoplazma sıkıntılı çıktı ama. Üniversite hastanesinde yapılan bi test varmış,onu yaptıracağız. O da sıkıntılı çıkarsa tedaviye başlayacağız dedi. Biraz moralim kaçtı o yüzden😔 Kötü birşey olmaz inşallah 🙏
Canım hayırlı olsun çok şükür kalbi atıyor rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, şuan toxoplasma mevcut mu çıktı peki.. Geçende araştırırken 500 de 1 ihtimal bebeğe geçiyor diye okumuştum inşallah üniversite sonuçları içinizi rahatlatır...💙

Canım hayırlı olsun çok şükür kalbi atıyor rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, şuan toxoplasma mevcut mu çıktı peki.. Geçende araştırırken 500 de 1 ihtimal bebeğe geçiyor diye okumuştum inşallah üniversite sonuçları içinizi rahatlatır...💙
İnşallah canım 🙏 inşallah içimizi rahatlatacak haberler alırız cümlemiz🙏

Günaydın kızlar, birşey sormak istiyorum. Geçtiğimiz 1 hafta boyunca yoğun mide bulantı vardı her an hissediyordum, kuru ekmek zeytinden başka birşey yiyemiyordum, dün akşamdan beri mide bulantımda azalma var. Çok bulanıyor, daha rahatım. şimdi de neden bulanmıyor diye kafama taktım. Acaba bebeğe birşey mi oldu diye düşünüyorum. Böyle birşey yaşayan var mı aranızda?
Aynı şeyi şuan ben düşünüyorum çok fazla bulantım yoktu ama 2 gündür hiç bulanmıyor. Acaba bebeğe bişey mi oldu düşünmekten kendimi alamıyorum.

Kızlar size bir soru soracağım ben dün 4.5 yaşındaki oğlumu kucağıma aldım yani farketmeden misafirlikteydim, 20 - 22 kg civarında acaba birşey olur mu ? Bilemedim de çünkü mide bulantım falan azaldı o yüzden sorayim dedim
Korkma olcak olsa mide bulantısının azalması dışında kanama filan olurdu herhalde için ferah tut

Kızlar benım yedıkten sonra hafıf mıde bulantım oluyor ama onun dısında su zamans kadar hıc kusmam olmadı mıdemde açken hıc bulanmıyor bu normal mı acaba ablamda oyleydı genlerle mı alakalı acaba 🤷‍♀️

Kızlar benım yedıkten sonra hafıf mıde bulantım oluyor ama onun dısında su zamans kadar hıc kusmam olmadı mıdemde açken hıc bulanmıyor bu normal mı acaba ablamda oyleydı genlerle mı alakalı acaba 🤷‍♀️
Çok şanslısın.. benim ablamın da cok rahatsiz edici bulantisi olmadi, biraz koku hassasiyeti, birkac yiyecekten tiksinme oldu sadece ama ben dün cok fenaydim kusmadim ama resmen rengim atti aksama kadar kendime gelemedim cok korkuyorum yine öyle olursam diye..

Benim annem de hamilelikte hic mide bulantisi kusma yasamamis. Ben de hic yasamadim. 🤷

Çok şanslısın.. benim ablamın da cok rahatsiz edici bulantisi olmadi, biraz koku hassasiyeti, birkac yiyecekten tiksinme oldu sadece ama ben dün cok fenaydim kusmadim ama resmen rengim atti aksama kadar kendime gelemedim cok korkuyorum yine öyle olursam diye..
Tiksinmemde sadece yeşil sebzeler de oldu ıspanak karnıbahar pırasa görmek ıstemıyorum allah yardımcısı olsun cok zor oluyordur ıns benımde böyle devam eder bu yuzden de gerçi kılo alımım hızlı gıdıyor ama hayırlısı :)

Canım kötü düşünme inşaAllah kalp atışını duymuşsun gözünüz aydın hemen paniğe kapılma ❤️🤲🏻

X