2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Stres yapma kuzum olumsuz bişey olsa doktorlar mutlaka söylüyo yani umut bağlamamız için. Çok şükür her şey yolunda takma kafana:KK68:Yaa tabii zamanda geçmiyo. Normalde bi bakıyordum pazartesi bi bakıyordum cuma. Şimdi sanki 1 hafta değil 1 ay beklicem :KK70:
Yaa aynen artık hep biseyleri beklicez kalp atımı 2 li test ayrıntılı ultrason yok hareketleri vs derken bi bakmisiz dogum zamani gelmiş sayılı gün çabuk gecer 😊 sağlıkla gecsin insallah 😍

Selam kizlar, folik asit seviyenize bakilmis miydi? Benim 22 cikti 24 ust sinir. Doktorum gun asiri icebilirsin folik asidi ust sinira yakin dedi. Bir taraftan fazla folik asitin zarari olur mu diye endiseleniyorum, diger taraftan hata yapmaktan korkuyorum. Sizde durumlar nasil?
Canım b12 de folik asit de bende üst sınıra yakın çıktı 3 aydır falan kullanıyorum. Normalde folik asit yükseldiyse b12nin düşmesi lazım veya tam tersi benim de kafamı o karıştırdı:)) doktorun bir sakınca görmediyse sorun yok canım henüz sınırı geçmemiş bir de zaten günlük, depolanmıyor.

Ben cayi asiri severim🤭 gunde en az 6 bardak iciyorumdur😅 Simdiye kadar bir sikintisini gormedim gebeliklerimde. 🤷 Tabi herkesin bunyesi farklidir. Belki yıllardır boyle oldugum için vucudum tolere edebiliyordur hic bir fikrim yok😄 insallah yanlis yapmiyoruzdur😂
Ayy insallah canim. Kizimda caydan tiksinmistim oglumdada cok umursamıyordum. Bunda canim fena istiyor doymuyorum resmen🤣

Canım folik asitin fazlası vücuttan atılıyomuş vücuda zararı yokmuş bana doktorum öyle demişti
Simdi biraz arastirdim vucutta 57 ng/ml yi gectiginde daha riskli durumlara sebep olabiliyormus. O zaman dert etmeyim tesekkur ederim☺️
Canım b12 de folik asit de bende üst sınıra yakın çıktı 3 aydır falan kullanıyorum. Normalde folik asit yükseldiyse b12nin düşmesi lazım veya tam tersi benim de kafamı o karıştırdı:)) doktorun bir sakınca görmediyse sorun yok canım henüz sınırı geçmemiş bir de zaten günlük, depolanmıyor.
Tamamdir cok tesekkurler icim rahatladi biraz yoksa icten ice dusunup dusunup duruyordum☺️

Yaa aynen artık hep biseyleri beklicez kalp atımı 2 li test ayrıntılı ultrason yok hareketleri vs derken bi bakmisiz dogum zamani gelmiş sayılı gün çabuk gecer 😊 sağlıkla gecsin insallah 😍
Arada diger hamilelerin konularini okuyorum. Subat anneleri teker teker doguma gitmeye baslamis, sezaryan olacaklara iyi dilekler paylasiliyor, cok heyecanli ya 😁 o gunler de gelir umarim sorunsuz🙏🏼

Arada diger hamilelerin konularini okuyorum. Subat anneleri teker teker doguma gitmeye baslamis, sezaryan olacaklara iyi dilekler paylasiliyor, cok heyecanli ya 😁 o gunler de gelir umarim sorunsuz🙏🏼
Ayy cidden cok heyecanli biz de öyle olucaz, rabbim hicbirimizi eksiltmeden bir bir bu foruma yazmamizi nasip etsin sonuna kadar sağlıkla gidelim insallah 😍

Gün gelicek bizde birbirimizi teker teker doğuma uğurlıcaz insallah :KK76: :KK200:

Bana doktorum çay içebilirsin, kahve de günde 1 bardak içebilirsin demişti. Şu ara içemiyorum ama çayı birazcık açık koysan, 4 bardak hiç sorun değil bence. Kahve de içmiyorsan hiç düşünme bile çok mu diye ☺️
Valla sagolun icim rahatladi pimpirikleniyorum. Bu ara istahim yok hic birsey yemek istemiyorum o yuzden vicdan azabi cekiyorum 🤦🏽‍♀️

Günaydın güzel annelerr
Dün akşam 7 de kızımla sızmışım bir uyandım sabah 8🙈 eşimde ellememiş..çok iyi dinlenmiş uyandım,çok yorgundum.bir bakayım dedim,sayfalarca yazışma var☺️Coşmuş grup..
Hepinize zorlanmasız,keyifli bir gün diliyorum 🌸🌸
Ahh ne guzel uyumussunuz dun bizde oglumla gece 3te uyaniktik uyutamadim bir türlü 🤪🤪

Betan baya yuksek cikmis. Tiroid ne kadar benim 6.51 cikmis yarin gitcem hastaneye
Daha ilk defa beta yaptim😀Tiroidi yuksek gorunce hemen doktora randevu aldım yarina, seninde yuksek cikmis canim ihmal etme, benim diger hamileligimde de tiroid yüksek cikmisti ilacla devam etmisti, suanki degerim 5.5 canım

X