2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar rutin konttoller nasıl oluyo bize söylemedi dr ya 5. Gün kontrolune gitmiştik baya geciktik doktor çıkacaktı heralde biraz aceleciydi biz de bilmiyoruz tabi bisey demedi bi dahaki icin. Netten gördüğüm kadarıyla 15. Gün de kontrol var ve bu kontrolde dogum kilosunu yakalamış olması gerekiyormus dogru mu

Canım bende oldu bşr krem yazdılar inanki gaz cıkarıcak delik yoktu okadar şişmişti Rabbim kimseyi sınamasın ne sezeryan agrısı ne doğum sancısı hepsinden beter gaz sancısı. Krem sürdüğüm ikinci seferde rahatlattı. Emziren annelere uygun diye vermişti dr.

5 gun 15gun 1 ay kontoku var ilk ay için. Sonraki aylar her ay bir kere

Bizim simdiden daha gece 3 saate ayarliyorum saatimi ama bebegi uyandirmam bazen 4 saati buluyo annemler de memelerin biraz dinlensin yoksa iyilesmez 4 saat iyi diyolar. Gündüz olmasa da gece bazen 4 saati buluyo
Herkes 2 saatte bir uyandırıyor sanıyordum ben yalnız olmadığıma sevindim. Zaten her gece 4 saat uyumuyor. 1,5 saatte bir uyandığı da oluyor da, uyuyorsa ellemiyorum ben de. O zaman da 3-4 saati buluyor.

Bana sadece 1. Ay aşısı var dedi 2. Ay kalça çıkıkliği kontrolu var dedi

Evet canım doğru 5. gün 15. gün ve 1. ay gittik biz kontrole 5.gün sarılığına kilosuna boyuna bakıyor ne kadar kilo kaybetmiş ona bakıyor çok kaybetmemesi gerekiyor 15.günde doğum kilosunu yakalamış olması gerekiyor işitme testi yapılıyor yine sarılığına kilosuna boyuna bakılıyor 1.ayda da hepatit b'nin 2.dozu yapılıyor yine boyuna kilosuna hareketlerine baktı doktor 2.ayda kalça çıkıklığına bakmak için çağırdı

hakkında hayırlısı olsun cnm
kendini şartlandırma bakarsın hayır görünen şer çıkar şer görünen hayır.
ben de normali çok zorladım ancak nasibimizde sezaryen varmış. bebeği doğurdum sonrasında ağrım olunca da ağrı kesicilerle iyi kötü idare ettim.
bakarsın sezaryene giderken açılman olur normale dönersin.Allah yardımcın olsun haberdar et bizi de
bir de meryem ana otunu araştır oku netten belki sürecine faydası olur.
haberdar et bizi de

Oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabında 3 gün, dondurucuda 3 aymış.

Amin İnşallah
dünden beri aklımdan çıkmıyor strese giriyorum yarina kadar uyurmuyum bilemiyorum aklımda binlerce soru inşallah yarın kalktığım gibi sancılarım gelir gelmezsede hayırlısı artık bakalım nasıl olacak
Mutlaka haberdar ederim

Ilk hafta 2 saatte bir uyandir dedi sonraki 1 hafta 3 saatte bir uyandir dedi sariligi bitip sutumle doymaya baslayinca da artik ne zaman uyanirsa dedi
Ya biz 1 aylik oluyoruz yarin bazen geceleri 4 saati buluyor alarm kuruyorum ama uyuyakaliyorum vicdan yapiyodum bende cok ac kaldi diye bunu okuyunca rahatladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…