2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Senin ve UkaderU nun kv muhabbetlerini heyecanla bekliyorum Şekerli su nedir yaa

Oda sıcaklığında 3 saat diye biliyorum ben

Senin ve UkaderU nun kv muhabbetlerini heyecanla bekliyorum Şekerli su nedir yaa
Ya daha 1 günlüktü bebek dün gece kalkmış diyor ki bir şey diyeceğim ama siz yine yapmayacaksınız az su kaynatıp şekerli su verelim hem gaza hem sarılığa iyi geliyor. Eşim gerekeni söyledi cevap bile vermedim

3 saat yenidoğan için uzun demişsin de bebekler kaç günlük olunca bu süre normal olacak 1 aydan sonra yenidoğanligi bitiyor mu bu minnakların?
Ilk hafta 2 saatte bir uyandir dedi sonraki 1 hafta 3 saatte bir uyandir dedi sariligi bitip sutumle doymaya baslayinca da artik ne zaman uyanirsa dedi

Normal ki kuzucum bizim sarilik 19 du
Ben de emzirdikten sonra 30cc veriyordum uyanmasa da her 2 saatte zorla uyandiriyodum yoksa sarilik artiyor sonra da gittikce artti istegi bi sure sonra mamayi biraktim kendi sutumu sagip mama yerine onu vermeye basladim

Canim benim saglicakla oglunu kucagina almana cok sevindim

3-3-3 kuralı oda sıcaklığında 3 saat dolapta 3 gün dondurucuda 3 ay canim

Ben de biontech i 20. gun oldum
Son 10 15 gundur cevremdeki bize gelip giden kizimi surekli kucagina alan nerdeyse herkes covid oldu sukur biz de bisi yok doktoru sende ki antikorlar gecmistir bebege korkma dedi
Cok sevindim gule gule buyut minnakini

Canim ben 3 4 saat sagdigim sutu almazsa döküyorum
Dolapta da 1 gunden fazla bekletmiyorum ama bir bilgim yok net

3 saat yenidoğan için uzun demişsin de bebekler kaç günlük olunca bu süre normal olacak 1 aydan sonra yenidoğanligi bitiyor mu bu minnakların?
Bizim 1 aylık oldu, dün 3.5 saat kesintisiz uyudum (maşallah diim). Çocuğun istahina , sütün yağ oranına göre açlıktan uyanma süresi değişir canım. 15 gunlukten sonra ben uyandırma işlemini bıraktım. Kendi ne zaman uyanırsa o zaman emziriyorum ama bu tabi düne kadar maksimum 2 saat oluyordu darısı bu gecenin başına mama daha da uzun süre tok tuttuğu için gece mama alan bebek daha da uyuyor. Gazı olan saat dinlemiyor

3+3+3 diyen arkadaş doğru dedi. Çalışırken sagip bırakıyordum. Oda sıcaklığı 3 saat, dolap 3 gün, buzlukta 3 ay. Çözdürme / ısıtma işlemini de benmari usulü yapmak gerekiyor

Hemen ss aldım süpersin teşekkürler

Gece 11 bucukta doğdu bebeğim, sabaha kadar zaten uyku uyumadım ama en ufak dalmamda sancı geliyor sanıp irkilip uyanıyordum
Benim oğlanda sabah 10:56 doğdu. Gün içinde pek anlamadım ama gecesine hiç uyuyamadım doğru düzgün çünkü sancıyla açılan rahim sancıylada kapanırmış.. seninde öyle mi oldu.

Aman Maasallah diyelim. 3,5 saat bile iyi geliyor insana valla. Benim kızım da mama yiyince 4 saat uyuyor gece. Yanlış mı yapıyorum acaba dedim. 25 günlük oldu. Gelişimi de güzel bence.

Ilk hafta 2 saatte bir uyandir dedi sonraki 1 hafta 3 saatte bir uyandir dedi sariligi bitip sutumle doymaya baslayinca da artik ne zaman uyanirsa dedi
Çok sağ ol canım içimi rahatlattiniz. 2 saatte bir uyandirmiyorum gece, kendisinin uyanmasını bekliyorum. Mama yiyince 4 saati bulduğu oluyordu.

Çok sağ ol canım içimi rahatlattiniz. 2 saatte bir uyandirmiyorum gece, kendisinin uyanmasını bekliyorum. Mama yiyince 4 saati bulduğu oluyordu.
Bizim simdiden daha gece 3 saate ayarliyorum saatimi ama bebegi uyandirmam bazen 4 saati buluyo annemler de memelerin biraz dinlensin yoksa iyilesmez 4 saat iyi diyolar. Gündüz olmasa da gece bazen 4 saati buluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…