2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doğum yaptım çok şükür 😅… 3 gündür suyum gelmişti zaten ama kese doğum kanalından değil başka yerden yırtılmış o yüzden açılmam yada sancı yoktu. Dünden beri açılmam olsun diye ilaç verdiler. Bygün sabah 3 cm açıkla suni sancı verdiler. Başlarda iyiydi sonradan delirtiyor suni sancı akşam saat 5 te epidural ile normal doğum yaptımmmm☺️☺️ Muhteşem bir oğlum olduuuu❤️❤️Epidural olmazsa sanırsam ölürdüm bir daha çocuk falanda yapmam 😅😅 K Kbo4 sen naptın bilmiyorum ama eğer yarın doğum olacaksa dualarım seninle bol şans ❤️
Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. ❤️ Sağlık ve mutlulukla büyüsün oğlun. 💐

Bende doğurdum arkadaşlar 😅 sabah 4 cm açılmam vardı sonra eve geçtim sancılar 4 dk da bir falandı hastaneye geldiğimde 8 cm olmuştu açıklık. Ne epidural verdiler ne sancı ama çok canım yandı valla ne yalan söyleyeyim 😅 yalvardım bana epidural verin diye ama 8 cmden sonra kime ne anlatayım verirler mi 😂 son reddede bitkinlik ağır bastı ben pes etme noktasına geldim bebişin kalp atışları düşünce epizyotomi yaptı doktor o yüzden sanırım baya bir dikisim var. Bebişim şuan çok iyi çok güzel emdi şükürler olsun, 3.400 ve sanırım 51 cm orayı kaçırdım ağrıdan 😅 bir daha uzun bir süre doğurmam 😂😂 gözümüz aydın sağlıkla kavuştuk okidoki6666 okidoki6666
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla mutlulukla büyüsün. 💐❤️❤️

Doğum yaptım çok şükür 😅… 3 gündür suyum gelmişti zaten ama kese doğum kanalından değil başka yerden yırtılmış o yüzden açılmam yada sancı yoktu. Dünden beri açılmam olsun diye ilaç verdiler. Bygün sabah 3 cm açıkla suni sancı verdiler. Başlarda iyiydi sonradan delirtiyor suni sancı akşam saat 5 te epidural ile normal doğum yaptımmmm☺️☺️ Muhteşem bir oğlum olduuuu❤️❤️Epidural olmazsa sanırsam ölürdüm bir daha çocuk falanda yapmam 😅😅 K Kbo4 sen naptın bilmiyorum ama eğer yarın doğum olacaksa dualarım seninle bol şans ❤️
Oyyy masallah subhanallah cok sevindim Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah 🥰

Bende doğurdum arkadaşlar 😅 sabah 4 cm açılmam vardı sonra eve geçtim sancılar 4 dk da bir falandı hastaneye geldiğimde 8 cm olmuştu açıklık. Ne epidural verdiler ne sancı ama çok canım yandı valla ne yalan söyleyeyim 😅 yalvardım bana epidural verin diye ama 8 cmden sonra kime ne anlatayım verirler mi 😂 son reddede bitkinlik ağır bastı ben pes etme noktasına geldim bebişin kalp atışları düşünce epizyotomi yaptı doktor o yüzden sanırım baya bir dikisim var. Bebişim şuan çok iyi çok güzel emdi şükürler olsun, 3.400 ve sanırım 51 cm orayı kaçırdım ağrıdan 😅 bir daha uzun bir süre doğurmam 😂😂 gözümüz aydın sağlıkla kavuştuk okidoki6666 okidoki6666
Oyyy ne güzel haberler, hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah 🥰

Nasıl bari iyi geliyor mu. Çoğu kişi biogaia kullanıyor ben de alıcam artık

Bana 15 gün sonra ol dedi doktor 15 günlükken oldum orda 4 saat emzirme dediler. Ama süt sağmamıltım baktım herkes de emzirmiş ben de emzirdim. Sütte falan bir sıkıntı olmadı. Artık aşısız olmaktan utanır olmuştum 😂
Damlaları düzenli verince işe yarıyor canım aynen ben de aşılı değilim demekten utanıyordum bilime karşı gelmiş gibi hissediyordum 🤭😅

Bir öğünde 2 memeyi verebiliyor musunuz benimki asla alamıyor çok uyanık olmalı o da yani günde 1 kez oluyor. 1 meme içip uyyor bu sefer diğer meme 4 5 saat öyle kalıyor

Bir öğünde 2 memeyi verebiliyor musunuz benimki asla alamıyor çok uyanık olmalı o da yani günde 1 kez oluyor. 1 meme içip uyyor bu sefer diğer meme 4 5 saat öyle kalıyor
İşte o durumda emmediği memeyi sağıp saklıyorum hemen buzluğa
Uyandığında da sağdığım memeden başlıyorum emzirmeye

Bilmiyorum ki süt ürünlerini kestim ama gereksiz mi oldu cok kafam karışık
Eğer diyet yapıyorsan devam edeceksen sadece süt ürünü değil benzer protein yapısında olduğu için eti de yememen lazım. Sadece kuzu etini deneyebilirsin. İçinde peynir altı suyu olan paketli ürünlere de dikkat etmen gerekiyor 😔 mukusu fark etti mi süt ürünlerini kestiğinden beri

Eğer diyet yapıyorsan devam edeceksen sadece süt ürünü değil benzer protein yapısında olduğu için eti de yememen lazım. Sadece kuzu etini deneyebilirsin. İçinde peynir altı suyu olan paketli ürünlere de dikkat etmen gerekiyor 😔 mukusu fark etti mi süt ürünlerini kestiğinden beri
Yok daha dün kestim ama eti yiyorum 🤦 15. Gün kontrolünde doktora bi soruyum bu mukus işini bakalım

Süpersinn💐 Tebrik ederim oğluşunla seni🥰 Allah analı babalı sağlıcakla büyütsün❤️Ama kucağına aldığında hepsi geçti dimi.. Birde bak toparlanman çok hızlı olucak. Suni sancı evet çok şiddetli ama zaten çekicektik aynı sancıları hemde daha uzun saatler.. Suni sancıyla sadece daha hızlı oluyor doğum aslında iyi bişey☺️ K Kbo4 canım inşallah sende sağlıkla kavuşursun yavruna💕

Ayy canım çok sevindimm. Hayırlı olsun istediğin gibi olmuş çok şükür🥰 Rabbim analı babalı büyütsün inşallah😍❤️ Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir anı verdiler bizlere🥰 Canımız yavrular💕💕

Benimki de öyle bide altı alınırken çok ağlıyor. Hiç sevmiyor ya napıcam bilmiyorum. Bide pis kalsında istemiyor. 🤨

Karnı açken bizimki de çok ağlıyor, uyanınca karnini doyurmadan altını değiştirmek işkence. Tok karnina da altını değiştirirken kusuyor. Her zaman mi ağlıyor altını değiştirirken? Gece çok zor oluyordur 😔

Ya biz de böyleyiz. Bugün ben üzerine eğilip emzirirken, annem temizledi altını. İnanılmaz yüksek sesle ağlıyor bir de, içim gidiyor. Genel bir sorun o zaman, bize has değil 😏 Umarım geçer yakında.
Ayrıca bezi açtığımızda çiş/kaka yapmayı çook seviyor. Her gün en az bir vukuatımız var 😬

X