2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hadi hayırlısı inşallh kimi kendi geliyor kimi müdahale gerektiriyor sağlıcakla kavuşun da bi şekilde doğacak
Öyle tabiki ya yeterki hepimiz sağlıkla kavuşalım da nasıl doğduğu önemli değil A aysin1 Bugün kavuşuyor yavrusuna güzel haberler alırız inşallah

Çok teşekkür ederim canım aslında doğdu doğalı ıslak mendil kullanmıyorum desitin bepanthol ikisini ve travacort kullanıyorum ama yediklerime daha da dikkat edeyim dedigin gibi çok sağol

Öyle tabiki ya yeterki hepimiz sağlıkla kavuşalım da nasıl doğduğu önemli değil A aysin1 Bugün kavuşuyor yavrusuna güzel haberler alırız inşallah
Aynen öyle canım
Evet ya aysin doğuma gitti bugün bende ona baktım az önce yazmış mı diye bişey merak ettim inşllah güzel haberlerle gelir ben de stres yapıyom yaa 4 günüm kaldı cumartesi doğum kısmetse böyle planlı olunca da tuhaf oluyo birden alınmak doğuma daha iyi sanki

Nasıl ki 9 ay tüm zorluklarıyla geçtiyse bu günlerde geçicek hiç merak etme. Annelik hiç bitmeyen endişe hep bir koşturmaca işte. Ilk zamanlar biraz zorlanacağız üzüleceğiz ama geçicek. O dünyaya bize alışılan biz ona sonra her şey daha güzel keyifli olucak. Inşallah alerji falan değildir güzel güzel emer büyür ❤ üzme kendini annesi geçicek hepsi. Tabi ben doğurmadım ya konuşması kolay oluyor ama doğurunca da sen beni teselli edersin artık

Ay seninde az kaldı ya hadi bakalım sin günler su gibi geçsin sende sağlıkla kavuş yavruna. Bilerek gitmek başka tabi ama beklemek de zor ya en ufak şeyde acaba bu sefer geliyor mu diyorsun sonra tırt çıkıyor kasilmaktan patlayacağım ama sancı su vs yok çektiğim ağrıyla kalıyorum

Yok canım haklısın hepsini biliyorum, sukredecek çok şeyim varken durup durup ağlıyorum özellikle akşamları.. annemle eşime diyorum ki TV karşısına geçelim biraz sanki hayatımız normal seyrinde ilerliyomus gıbi hissetmeye ihtiyacım var.. yataktayim sürekli, ağrım hala var, meme uçları yara, simdi bi de meme reddi. Kilo aldi mı sarılık var mi daha bunlari öğrenmeden meme reddi çıktı başımıza.. insallah hallolur gercekten cok yıpratıcı bide bu hormonlarla.. arada bi dikişin acısı öyle bi bastırıyor ki bayilcam sanıyorum.. biseyler bitse de sonra diger şeyler başlasa bari diye isyan edecek hale geldim

Evet ya herkes bebisiyle ilgileniyor bir biz kaldık bende son günlerde hiç uyuyamıyorum aşırı ağrılı kasılmalarım oluyor bazende kaburgama mideme basıyor resmen
birde kasık bel ağrın oluyormu? gece saat 3 dü kalktım ağrım vardı odalarda yürüyüş yaptım tamm dedim geliyor herhalde yok böyle bir sancı sağ bacağımı çekemiyorum artık saat 6 dı en son bayılmışım ağrıdan ne nişan ne su ne de başka birşey yok kuru kuru ağrı çektim

Kıyamam ben sanaa. Hassas dönemler tabiki çok haklısın hepimiz farklı yaşarız kimimiz daha dayanaklı olur kimimiz daha baskın. Inşallah çok kısa zamanda geçicek hepsi yeterki sağlık olsun. Ağrıların da zorluklarda bir an önce geçsin inşallah.

Valla ikiside hiç eksik olmuyor hep var. Hala 10 15 dk da bir kasılmam da var ama ne bir su ne bir doğum sancısı dediğin gibi kuru ağrı çekiyorum bende. Geceleri uykudan uyandırıyor beni o kadar fazla ki. Bazen oturamıyorum kalkamıyorum ayağı kalkıyorum.daha çok sertleşme oluyor. Öyle çaresizce acı çekiyorum bari gelse de değse hepsine

İnşallah canım cok teşekkür ederim Rabbim sana da hayırlı travmasiz güzel bir dogum ve lohusalik nasip etsin

Merhaba anneleri geceleri gaz sancisiyla nasıl başa çıkıyorsunuz ağlamaya başladığında bacaklarını kasarak çok ağlıyor bağırsak hareketlerinin sesi geliyor o an çok çaresiz oluyorum
Ahh o gaz çaresizliği yok mu Masaj yaptırmıyor ağlarken. Ciyak ciyak ağlıyor. Müzik eşliğinde dans ediyoruz biz. Sallaninca biraz rahatlıyor. Bugün ilk defa gaz damlası verdim. Fayda eder inşallah. Sabah 8 den beri uyumuyor. En fazla 10 dk uyuyor ve bağırarak uyanıyor.

Güzel anneler ve anne adayları, ben de kavuştum oğluma çok şükür, dualarımızdaki ve dileklerimizdeki gibi sağlıkla.
Spinalden çok korkuyordum ama hiçbir problem olmadı her şey çok güzel geçti.
Ağrım hafif var, uyuşukluk 3 saatte geçti. Bir ara çok titredim ama o da normalmiş. Katı bi şey yemek yasak sürekli sıvı alıyorum.
Bebeğim yanımda, emip uyuyor şimdilik. Ziyaretçi kesinlikle alınmadı, kızım kardeşini göremedi maalesef. Onun dışında her şey çok iyiydi.
Bu duyguyu tekrar yaşayabildiğim için şükrediyorum.
Hepinize çok sevgiler.

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün isallah

Saglicakla buyut evladini insallah

Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sende çıktın aradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…