2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normal kemikler yerlerinden ayrılıyor sanki yeniden kaynıyor gibi benim çatı kemiğm beşgun ağrı oldu sırtım devam ediyor emzirmede tuz biber oldu bende iki yada uç gun içtim butun vucudum ağrıdı sekzincş gun iyiyim misafir bile ağırladım galiba terleyip rahatlamak lazım ben çorap giyinmedim şortlu takım giyiniyorum terlemeye tahammulum yok tişörtumu değişmek durumunda kalıyorum belki bir ter dökseydim iyi olurdum ama lohusa teri beni bıktırdı sen bence bir guzel terle iyi olursun
Canım bizim burada hava çok serinledi, kalın giyiyorum, çok da terliyorum ama yok ağrılar geçmiyor. Dikişler bir yandan, emzirme sırt ağrıları bir yandan mahvetti beni. Dün artık doktora gittim, d vitaminini kullanmiyor musun dedi, ben doğumdan sonra hiç icmemistim. 6 ay boyunca kullanmak gerekiyormuş. O yüzden olur ağrılarınız dedi. Dün başladım tekrar bakalım inşallah geçer bir an önce

İyi geceler kızlar bikaç gündür kendi derdimden yazamadım, zor bir sezeryan sonrası bugün daha gözümü açtım desem yeridir. Tabiki benimki tek sezeryan değidi, tüp bağlatma ve içimde kistler ve yapışıkşıklar varmış onları temizlemişler. Yaklaşık 3 saat sürdü ameliyatım. Ay hersey gecıyor agrı acı umurumda değil tek derdim bebeğim. İlk doğdu kaka yapmadı 24 saat sonra uyardılar yaptı, sıkda yapıyor artık ana çiş problem damla damla sanki. Çok üzülüyorum napcamı şaşırdım ya. Yarın dra götürücez. Uykusuda ağır sarılık yapmaktan baska hastalık cıkmasın dan korkuyorum. Çaresiz hissetmek lohusalikta çok normal ama mutsuz oluyo insan 😞
Canim benim saglicakla buyut evladini
Baslarda bizim de çiş damla damla geliyordu normal dedi doktoru 1 haftalik falan olunca artmaya baslamisti

Güzel anneler ve anne adayları, ben de kavuştum oğluma çok şükür, dualarımızdaki ve dileklerimizdeki gibi sağlıkla.
Spinalden çok korkuyordum ama hiçbir problem olmadı her şey çok güzel geçti.
Ağrım hafif var, uyuşukluk 3 saatte geçti. Bir ara çok titredim ama o da normalmiş. Katı bi şey yemek yasak sürekli sıvı alıyorum.
Bebeğim yanımda, emip uyuyor şimdilik. Ziyaretçi kesinlikle alınmadı, kızım kardeşini göremedi maalesef. Onun dışında her şey çok iyiydi.
Bu duyguyu tekrar yaşayabildiğim için şükrediyorum.
Hepinize çok sevgiler. 💐❤️
Gözün aydın canım ne güzel haberler bunlar. Prenseste en yakın zamanda görür inşallah kardeşini 😍

Güzel anneler ve anne adayları, ben de kavuştum oğluma çok şükür, dualarımızdaki ve dileklerimizdeki gibi sağlıkla.
Ağrım hafif var, uyuşukluk 3 saatte geçti. Bir ara çok titredim ama o da normalmiş. Katı bi şey yemek yasak sürekli sıvı alıyorum.
Bebeğim yanımda, emip uyuyor şimdilik. Ziyaretçi kesinlikle alınmadı, kızım kardeşini göremedi maalesef. Onun dışında her şey çok iyiydi.
Gözünaydın canım bebiş iyidir umarım ne kadar doğdu seninki de erken alındı bende yarın doğuma gireceğim inşallah 🌺

Gözünaydın canım bebiş iyidir umarım ne kadar doğdu seninki de erken alındı bende yarın doğuma gireceğim inşallah 🌺
Çok teşekkür ederim. Bebiş iyi, çocuk doktoru gelip bilgi vermedi henüz ama kontrolleri yapılmış. 3215 gram 51 cm doğdu son ultrasonda 3400 gibi görünüyordu boyu da fl 3 hafta geriydi maksimum 47-48 cm gibi hesaplıyordum ama öyle değilmiş. 🥰 Çok şükür sağ salim 🧿 inşallah ummadığın kadar güzel geçer senin de. 💐

Yok canım haklısın hepsini biliyorum, sukredecek çok şeyim varken durup durup ağlıyorum özellikle akşamları.. annemle eşime diyorum ki TV karşısına geçelim biraz sanki hayatımız normal seyrinde ilerliyomus gıbi hissetmeye ihtiyacım var.. yataktayim sürekli, ağrım hala var, meme uçları yara, simdi bi de meme reddi. Kilo aldi mı sarılık var mi daha bunlari öğrenmeden meme reddi çıktı başımıza.. insallah hallolur gercekten cok yıpratıcı bide bu hormonlarla.. arada bi dikişin acısı öyle bi bastırıyor ki bayilcam sanıyorum.. biseyler bitse de sonra diger şeyler başlasa bari diye isyan edecek hale geldim 😭
Kendine biraz zaman ver Bu kadar yüklenme kendine 🤕
Sana Akıl veremiyorum zira kendi küçücük aklım bana zor yetiyor 🤪🥳
Ancak kendine moral verecek şeyler yap
Duş al tv izle telefonda oyalan biraz ama sakin ol
Tatlı ye pasta ye 🤤🤤 Oh mis
Hepsi geçecek inşallah 🌸🙏🏻

Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah

Ay seninde az kaldı ya 😍 hadi bakalım sin günler su gibi geçsin sende sağlıkla kavuş yavruna. Bilerek gitmek başka tabi ama beklemek de zor ya en ufak şeyde acaba bu sefer geliyor mu diyorsun sonra tırt çıkıyor 😂 kasilmaktan patlayacağım ama sancı su vs yok çektiğim ağrıyla kalıyorum 😅
Haklısın valla en ufak bişeyde acaba olur insan sağlıcakla bi kurtulsaydık 🥰🙏🏻

Kızlar bebeğin göbeğinde enfeksiyon varmış ama doktor düzgün bilgilendirmedi ne yapılabilir tehlikesi var mı eve geldik ama banyosunu yaptırmayacağız hemen

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin

Pozitif bir insan olarak (yani öyleydim) sanırım lohusa depresyonuna girdim, hayat çok manasız geliyor çocuklarımı seviyorum ama yasamak istemiyorum. Bugun tek düşüncem keske ameliyattan sağ çıkmasaydım. Onlar için hayat daha kolay olurdu diyorum. Eşimin manipülasyonları yüzünden göz yaşım dinmedi. Kimseye de belli edemiyorum, kendime hakim olamamaktan korkuyorum, lütfen sizler gençsiniz eşiniz dahi olsa karakterinizden ödün vermeyin. Sonra 13 yıl sonunda kendinizden hiçbirsey kalmamış eksik hissedersiniz sadece...

Sizin nasıl oldu sarılığınız. Doktor bana düşmeye başladığı için artık gelmemize gerek yok dedi. Hep düşer dedi. Rengi de kötüye gitmiyor ama hala sarı. Merak ediyorum kaç olduğunu. Gece uyku ağır basıyor 3 saat uyuduğu oluyor. Siz kaç saatte emziriyorsunuz
6. Günde deride 17 kanda 15 çıktı. Kanda da 17 çıksaydı fototerapi alacaktık kıyıdan döndük. Bundan sonra düşer bol bol emzir dedi bizi de çağırmadi doktor. Sadece fotoğraf gönderdik. Gözlerinden tamamen 2 ayda geçermiş. Öncesinde saat başı kalkıyordu zaten, uyursa da 2 saati geçirmiyordum ama 15 günlüğü geçince ne zaman isterse o zaman emzirdim saat tutmadım canım. 3 saatte de emzirdigim olmuştur

X