2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen ben de anlattigin gibi yapıyorum zorlaya zorlaya biraz idare ediyoduk 2 gündür ama az önce uyandığında bunlar da işe yaramadı. Ayakta hoplaya zıplaya ve bu şekilde denedim hic tutmadi agliyodu sürekli. Fön Makinesi açtık onunla sustu ve emdi kafayı yicem. Bugun cocuk doktoru kontrolümüz var keske bı çözüm bulsa

Bir sorum daha var özellikle önceden sezeryan olanlara.. benim onca ağrı kesiciye ragmen bazen öyle bi yanıyo ki dikişin sağ kısmı.. çıldırıyorum.. acaba gazım olduğu zamanlar veya idrarı cok beklettigim zamanlar mi böyle oluyor? Gaz sürekli var bazen de çok oluyo belki tesadüf ama o anlara denk geldiğini farkettim. İlgisi var mı bilenler varsa bilgilendirsin nolur

Canım sağlıcakla büyüt,deneye yanıla birbirinizi anlıyor olacaksınız inş,sen hangi hastanede sezaryen oldun merak ettim, daha önce yazdıysan mesajlarında hatırlamıyorum, vaktin olur cevaplarsan sevinirim.

Bende aksine gebelikte en kötü baş ağrısını çektim 1 hafta falan sonra geçti şükür bizim bebiş gelmiyor ya son 6 gün kaldı ama aşırı kasılma ve onun eşliğinde gelen ağrı hariç hicbir şey yok. Bu gidişle suni sancıyla ya da sezaryenle dogurucam

Kıyamam ya belki başka bir sorunu vardır, gazı vardır falan mesela Doktor kontrolünün olması iyi olmuş, umarım bulur bir çözüm

Sanırım ilgisi var, ben de benzer şeyler yaşıyorum. Ayağa kalkmak işkence oluyor bazen gazım varsa yine çözümü yürüyüş

Alışma evresinde olduğu için oluyor sanki. Beyaz gürültü, fön makinesi, karanlık ortam...ben de her şeyi denedim ilk hafta. Gazı varsa da zor tutuyor memeyi. Sakinlesmesini beklemek gerekiyor biraz. Sütünü sagip önden biraz onu verip devamında emzirmeyi deneyebilirsin. Ben öyle de yaptım. Bir göğsünle savaş halinde ise diğerini dene bir de. Bazen tersine geliyor, alışması zaman alıyor bebeğin. Sol göğsümden emmek istemezdi başlarda şimdi solu daha rahat emiyor. Günden güne daha iyiye gidecek, sen sakin kalmaya çalış. Çok zor biliyorum ama inan bana geçecek.

Bazen yapıyor hem deli gibi aranıyor hem de ememiyor kafasını geri atıyor ama ben gazı olduğunda yaptığına eminim. Kıpkırmızı oluyor bacaklarını topluyor. Kucağıma alıp yukarı aşağı sallayıp sakinleştiriyorum sonra emiyor sinirliyken kesinlikle emmiyor. Bir de dolu memeyi daha çok seviyor onu fark ettim. Hemen bir sürü geldi mi çok güzel emiyor. Az geliyosa da sinirleniyor

Değil canım, ama bu seviyeden sonra çok hızlı yükseliyor dikkat et bol bol emzir. ilk 6 günu mutlaka uyandırarak geçir kendi haline bırakma. 17 den sonra tedavi gerekiyor
Sizin nasıl oldu sarılığınız. Doktor bana düşmeye başladığı için artık gelmemize gerek yok dedi. Hep düşer dedi. Rengi de kötüye gitmiyor ama hala sarı. Merak ediyorum kaç olduğunu. Gece uyku ağır basıyor 3 saat uyuduğu oluyor. Siz kaç saatte emziriyorsunuz

Merhaba anneleri geceleri gaz sancisiyla nasıl başa çıkıyorsunuz ağlamaya başladığında bacaklarını kasarak çok ağlıyor bağırsak hareketlerinin sesi geliyor o an çok çaresiz oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…