2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya aslında benim hesabıma göre zaten ben ekimin başıyım ama rbrnin hesabına göre eylüldü

Ayyy heyecan tavan desene yarın sık sık bakarım artık foruma güzel haberlerini okumak için hadi sağsalim sağlıcakla kolaylıkla inşallah
Ayyyy bu gece bi başkaymış, haftalardır açık duran valizi kapattım. Uyuyamayacak gibiyim. Yarın ilk fırsatımda yazacağım inşallah.

Ya kıZlar bişey sorcam ben bugün 38+1 im ama bugün baş ağrısı var bende normal midir sizlerin de bu zamanlarda ağrıdı mı

Bende 39 um son 2 gündür basım ağrıyor normalde migrenim var ama gebelikte hiç ağrımadi son 2 gündür
Ah bak aynıymışız şimdi arkadaşa aynısını yazdım . Ben de normalde migren hastasıyım hatta sinğzitimde var ama ilk 3 ay hariç gebelikte yaşamamıştım bende de son 3 gündür var ama bugünkü yoğun

Ya ben normalde migren hastasıyım ama şükürler olsun gebelikte ağrı yaşamadım ilk 3 ayda hafif olmuştu sonra hiç olmadı ama bugün tuttu başım
Normal kuzum eğer tansiyonla ilgili bir şey hissetmiyorsan sorun yok. Benim ilk 3 ay aşırı ağırdığı zamanlar olmuştu şimdilerde hafif şekilde var ama mutlaka var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…