2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar süt parası ve doğumda devletin verdiği paraya nasıl başvuru yapılıyor? Eşim olmadan ben başvuru nasıl yapabilirim acaba

Bugün benim de kontrolüm vardı, belki gün verir diye gittik ama yine bekleyeceğiz dedi. Şimdilik her şey yolundaymış, rahim ağzım kapalı, kafası kanala yakın ama kanala girmemiş. Bekleyeceğiz yani minnoşu biraz daha.

Benim bebe fırlama çıktı 38+6 da kendi sancımla geldi. Doktorumda daha önce bana öyle demişti ilk gebeliklerde 41-42 ye kadar uzuyor diye ama benimki durmadı

Sağol canım bende bakıcaktım güya bi boşlukta ne yapsam derken bişey yapamadan bebem uyanıyor Alışıyoruz yavaş yavaş bakalımm

Güzel haberlerini bekliyorum yazınca etiket yap bana

Benim bebe fırlama çıktı 38+6 da kendi sancımla geldi. Doktorumda daha önce bana öyle demişti ilk gebeliklerde 41-42 ye kadar uzuyor diye ama benimki durmadı
Benim biraz sıkıntılı durum ilk değil bu aman aman diye sürekli içerde tutmaya çalıştım. Şimdide inat etti çıkmak istemiyor

Ama senin bu hafta değil kuzum yanlız eylül annesinde doğmayan seninkinde var bu gidişle ben ve K Kbo4 ekim annelerine doğru gidicez
Doktorum da en basin da normal doğum düşünüyorsan ekimin ilk haftasında olabilir demişti bana o geldi bak aklıma 35. Haftada gelmeye çalıştı ya ilacı bırakınca çok durmaz demiştim inanmıştım ama olmadı

Çok beğendim ya çok güzel olmuş benimde aklımda vardı yapmak bebiş doğduktan sonra bende sipariş verecem mutlaka

Masallah bebise ya bizimkiler neden gelmiyor 1 hafta kaldı şurda ille son güne kadar bekletecekler bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…