2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Elle sağım yapıp çay kaşığı veya şırıngaylada verebilirsin. Benimde canım çok yanıyor ama ben yinede veriyorum tecrübeli anne arkadaşlarıma sordum en fazla 2 hafta sürüyomuş bu durum sonra bebekte alışıyo meme de sende o yüzden sabır bence

Bir emzirme danışmanı göğüs pedi kullanma dedi bu dönem. Herkes farklı bir şey söylüyor ama biraz hava aldırmaya dikkat et istersen. Umarım işe yarıyordur kremin
Aynen ben de memeler ortada geziyorum hersey cok saçmalaştı teorik olarak hepsini biliyorum ama bu zamana kadar iyi uygulayamamisim demekki ağlayacak duruma gelmişim insallah cabuk iyilesir
İyileşsinler hemen
Benim pozisyonla ilgili de sorunlarım var. Memeyi güzel tutturuyorum ama ben çok saçma pozisyonlarda kalabiliyorum o işi de bir çözmem lazım.

Evet erkek, kızımda yassıydı bariz şekilde yanlara doğru bunda sivri tam dedikleri gibi oldu yani benim. Detaylıda yanılabileceklerini sanmıyorum merak etme.
Yani önemli olduğundan değil ama adını bile koyduk ay zaten doğum yaklaştıkça neye şaşıracağımı ney için korkacağımı şaşırdım bu aralar hep kalbim çarpıyor . Ailelerde geliyor yavaş yavaş dün annem geldi ama ben biriler geldikçe daha çok telaş yapmaya başladım

Ben de hamileyken 2 doz sinovac olmıştum 3. Aşı İçin ekim sonu randevu görünüyor. Siz de o tarih aralıklarında mı oldunuz?

Gözünaydın ohh annenin gelmesi harika bir destek. Normal hepsi bence. Benim de hep elim yüreğimde, beşiğini hazırlarken sağ salim getirebilecek miyiz falan gibi düşünceler :/ her şey çok güzel olacak di mi diyip eşime kırk kere onaylatıyorum çocuk gibi. Bugün demez mi 3 kişi son hafta sonumuz bu cümleye bile aşırı heyecan yaptım.

Çok pardon ama aklıma takıldı
Karnın dümdüz olmasıyla yanmaların alakası mı var ki? Anlamadım da ikisinin bağlantısı ne

Benimde sipsivriydi karnım cevremdekiler ay acaba erkekmi doğumda erkek cıkmasın ay senin karnın erkekmiş gibi duruyor diye konusanlar oldu doktoruma onlar yuzunden kac kere kızmı diye sordum her defasında kız dedi ve nurtopu gibi bi kızçem oldu

Atomiks sanırım arkadaş karnın mesaneye baskı yaptığı için idrar yanma yapıyor demek istedi ama benim öyle bi durumum olduğunu sanmıyorum yarın bi üroloji uzmanına danisicam ben de eminim bizim de kullanabileceğimiz ilaçlar vardır

Ben de hamileyken 2 doz sinovac olmıştum 3. Aşı İçin ekim sonu randevu görünüyor. Siz de o tarih aralıklarında mı oldunuz?
Canim benim esim saglikci olunca ben oncelikli gruptaydim nerdeyse ilk hamileyken aşı olanlardan biri bendim 20. Haftalardaydi hamileligim
Biontech hakkim geleli de baya bir olmustu dogumu bekledim olmak icin

Teşekkür ederim valla denemediğim şey kalmadı bu arada 2830 kilosu hemen emzirmek istiyorum miniğimi göğüslerim büyük olduğu için zorlanıyor sanırım
Maşallah canım gözün aydın sağlıkla büyüt bak kilosu için 2.600 falan demişlerdi ama öyle olmamış ne güzel sorunsuz sıkıntısız gelmiş minik kuzu darısı biz bekleyenlere artık

Canim benim esim saglikci olunca ben oncelikli gruptaydim nerdeyse ilk hamileyken aşı olanlardan biri bendim 20. Haftalardaydi hamileligim
Biontech hakkim geleli de baya bir olmustu dogumu bekledim olmak icin
Aslında sormak istediğim buydu da düzgün ifade edemedim kendimi. Bana belli bir tarih aralığı verdi e nabız, bu aralıktan sonra aşı olabiliyor muyuz? Biontech için biraz beklemeyi planlıyorum çünkü.

Sağlık ocağındaki hemşire göğüs pedi kullanmayı önermemişti. Meme yarası için meme kalkanı kullandım çok kısa sürede toparlandım. Başta Lnsinoh krem de sürüyordum ama sonra bebek emerken içim rahat etmedi açıkçası. Memeyi vermek için amuda kalkmadığım kalıyor benim de. Herhalde önümüzdeki günlerde onu da çözeceğiz

Aslında sormak istediğim buydu da düzgün ifade edemedim kendimi. Bana belli bir tarih aralığı verdi e nabız, bu aralıktan sonra aşı olabiliyor muyuz? Biontech için biraz beklemeyi planlıyorum çünkü.
Kusura bakma anlamamisim
Kuzum bana da belli bi tarih araligi vermisti ama ben dogurmadan olmak istemedim 3. Aşiyi bekledim yeni oldum o tarih araligini gecirdim yani bi sorun olmadi

Aynen bende böyle oldum 2-3 güne doğurdum canım. Hayırlısı az kalmış demek ki inşallah su gibi bir doğum olur
Ben hala doğuramadım kendimi çok sıkıyorum sanırım. Normalden de sezaryendende korkuyorum. Bebekte hissediyor sanırım 39+1 oldum bugün yarın randevumuz var herhalde bebek çok büyümüştür sezaryen diyecek dye düşünüyorum. Hayırlısı ile bi doğursaydım sağlıkla. Senin nasıl geçti doğumun ? Güzel dileklerin için çok teşekkür ederm

Güzel geçti canım hızlı bir doğum oldu çok şükür yavruma sağlıkla kavuştum. Normal doğum 38+6 da Allah dayanma gücü veriyor inan korkma. Doğumun her türlüsü zor napalım ama sonucu çook güzel

Aynen bende memeyi tutturuyorum ama kambur saçma sapan duruyorum napıcaz bilmem

Sağolasın canım teşekkür ederim valla annemin gelmesi çok güzel ama her kafadan farklı fikir çıkıyor ailelerin geri kalanı da doğumdan bir gün önce gelecek iyice herkes kafasına göre konuşcak gerilcem gibi sessiz sakin tek başıma doğursam daha iyi olacaktı sanki
Eşin doğru demiş artık 4 kişi olacaksınız
Biz de 3 kişi oluşmaz inşallah
Dopumda kimse olacak mı sizin evde de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…