2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet benim de sızı o kısımlarda. Peki kaç gün oldu doğum yapalı

Ay evet sorma bana da öyle diyorlar hani bakınca evet bende görüyorum sivri yani . Ama kız dedi bana da . Darısı bana artık doğunca görürüz gösteriririm

Evet bence de sanki senin makinede sıkıntı var gibi. Bana görümcem verdi Philips avent elektrikli olanı ben çok memnun kaldım.
Ben kızımda kullanmıştım ama sütüm gelmemişti onu deneyeyim bide kuzum bugün sağdım 30 cc çıktı inşallah böyle böyle çoğalır bide birşey sorucam iki saatte bir mi sağmam gerek

Evet benim de sızı o kısımlarda. Peki kaç gün oldu doğum yapalı
4. Gün bitti. İlk 3 gün bu yönden perişandim, hala agri kesicileri aksatmiyorum. Bu aksam da azcık geciktirmisim hemen sag taraf cız cız yanmaya başladı. İçtim ve yatıp bekledim etki etmesini.. günden güne iyileşiyor ama kimisi gerçekten bol bol ağrı kesici kullanmak zorunda. Ben öyleyim yani, kimisi ihtiyaç hissetmiyor

Kayınvalide de geliyor senin, ayrı şehir olunca böyle bi durum oluyo 7/24 kalmak gibi ama sabredicen artık. Benim de annem olur aynı caddede oturduğumuz için akşam evine gider, kayınvalidem kalır 1 hafta. İlk olmayınca nasılsa halleder düşüncesi oluyor çok kalmazlar.

Teşekkürler yanıt için. Benim doktor kanala inmezse yapabileceğimiz birşey yok dedi de o yüzden merak etmiştim. Süpermiş sizin hikayeniz. Darısı başıma inşallah

Aynen haklısın ayrı şehir olunca maalesef . Senin ikinciya daha serbest bırakırlar zaten . Ben de maşallah tüm olasılıksızlar bir araya toplanmış
Ayrı şehir
İlk çocuğum
Beklenen torun tüp bebek sonucu
En kötüsü de her iki ailenin de ilk torunu bana bi huni veriiiiiin

Hahah gerçekten bu kadar şey nasıl biraraya gelmiş. Ne kıymetli bir bebek, herkesin ilk göz ağrısı. Ummadığın kadar iyi geçsin inşallah bu dönem çekirdek ailenle kalana kadar.

Hahah gerçekten bu kadar şey nasıl biraraya gelmiş. Ne kıymetli bir bebek, herkesin ilk göz ağrısı. Ummadığın kadar iyi geçsin inşallah bu dönem çekirdek ailenle kalana kadar.
Bebek kıymetli oldu da her iki tarafta iki kokundan çekiştirmez inşallah biri bi taraftan biri bi taraftan
Sağolasın cnm inşallah bu dönemi güzel atlatırım hepimizin güzel geçsin inşallah

Teşekkürler yanıt için. Benim doktor kanala inmezse yapabileceğimiz birşey yok dedi de o yüzden merak etmiştim. Süpermiş sizin hikayeniz. Darısı başıma inşallah
Biz 40+3’e kadar bekledik, bebek kanala girmedi. Doktorumuz da bir hafta daha gelmeyecek gibi, beklemeyelim yarın gelin suni sancı deneyelim dedi. Ama o gece nişan geldi ve sancılar başladı. Sabah gittiğimizde 1 cm açıklık vardı Biz yine sezaryene dönmek zorunda kaldık, 12 saat sonunda açılma hala 3 cm’di ama hep belli olmaz, bakarsın bir anda başlar doğum diyorlardı, çok inanmıyor insan. Sıkma canını, bir anda değişebiliyor gerçekten durum

Güzel haberlerle gel, sağlıkla kavuşmuşsundur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…