2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Seni merak ediyordum ben de hadi gözün aydın ağrıların diner bir kaç güne de toparlanırsın sağlıklı olmanız en önemlisi darısı bizlere inşallah. Bebeği çıkarırlarken o korktuğumuz şeyleri hissettin mi ben de de korku var. Sarı su dediğin çok değerli bebek emmese bile onu sağ kolostrum sütü o

Yaaa ne güzel doğum olmuş gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini tebrik ediyorum çok

Aslında burdaki ebelerde aynı ben kontrole gittiğimde bebek iyi diyip tavsiyelerde bulunuyorlar. Çok sevindim herşeyin yolunda olmasına. Senin 5 dk bitmiş neyseki, burdakiler tabi fazla hasta olmadığından konuşacak adam arıyor. Yarım saat sohbet ediyor 5 dk muayne ediyor

Meditasyon yaptım güzel bakımımı falan yaptım arakadaşları aradım sohbet ettim komşum geldi kahve içtik belki rahatlatım diye geldi kadın yok yok . Şimdi kalktıp pasta yapıyorum belki iyi gelir terapi olur.

Gözün aydın sağlıkla büyüt prensesini

Yurt dışında çok fazla ultrasona almıyorlar heralde değil mi genel de bu şekilde ebe falan bakıyor. Burda ah desen hemen hem vajinal hem normal usgye alıyorlar hem iyi hem değil bilemedim sen nasıl oldun ağrıların ruh halin düzeldi mi

Gözün aydın canım sağlıkla büyüt minigini ❤ illaki ağrıların olucak ama en kısa sürede toparlayacaksın merak etme. Şu birkaç günü atlat her şey daha da güzel olucak

Nefes almada zorluk çekiyorum. Kalp krizi geçirecekmiş gibi hissediyorum. Pasta yapıyorum şimdi belki terapi olur. Evet burda fazla ultrasondan bakmıyorlar çokda gerekli değil bebeği rahatsız etmeyelim diyolar. Ebe kalp atışından biz herşeyi anlıyoruz diyor. Benim yine fazla oldu ultrason çünkü geçen yolki bebek neden öldü karnımda bilmiyorlardı bulamadılar sebebini. O yüzden fazla fazla kontrole aldılar bunda. Belkide ondan korkuyorum bebeğe bişey olacak yine kaybedecem diye ne bilim ya bok gibiyim İnşallah yarına düzelirim

Aman aman iyi ol. Inşallah geçer hemen de rahatlarsın ya. Illaki önceki gebeliğin vermiş olduğu duygularda ön plana çıkıyordur. Doğuma yakın ruh hali değişimi normal bence sen olabildiğince sakin kalmaya kafani dağıtmaya çalış. Umarım yarın daha iyi olursun❤

Ay o bende oluyordu normalde arada. Şimdili ağrı umrumda değil doğum anında çok canım yanacakmış gibi hissediyorum
Doğumda suni sancı olmasın da herkes çok kötü diyor inşallah kendi sancimizla doğum yapariz çünkü bende korkuyorum
Ablam hep sakın normal bir şey diyip geçme dedi bu acı çok zor ama adepte olupta git sonra o acıyı çekince ben böyle olacağını bilmiyordum deme kolay bir şey değil sonuçta bir can bir parça senden çıkıyor o an onu düşünüp o acıyı çekiyorsun ve sonra o sancı aniden kesiliyor ohh diye bir nefes alıyorsun
Hepimiz inşallah güzel ve kolay bir doğumla bebişlerimizi alırız kucağımıza

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum

Bende öyleyim lohusa depresyonuna erkenden mi giriyoruz acaba diyormuşum sinirliyim tahammülüm kalmadı hiçbir şeye dün ebe arkadaşla konuştum açılmam var nişan geldi felan diyince 2 güne doğumun olur bence senin dedi. Normal doğumu beklemek çok zor ilk yavruyu 41 de doğurmuştum. Şimdi sezaryen olacak ohh beklemeyeceğim diyordum ama yine aynı belirsizlik var. Son günler demek ki hiçbir hamişte ilerlemiyor

Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Doğum sonrası biontech aşısı olmak istiyorum ama aşının yan etkisini yaşayan oldumu. Ameliyatlı halde çekemem diye korkuyorum

O düşünceyle kendisi strese sokma stres bile bebeğe zararı var az kalmış zaten hep dua et inşallah sağ sağlim alırsın kucağına s

Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Doğum sonrası biontech aşısı olmak istiyorum ama aşının yan etkisini yaşayan oldumu. Ameliyatlı halde çekemem diye korkuyorum
Ben doğumdan 10 gün sonra ilk dozu oldum sadece 2 gün kolum ağrıdı üstüne yatınca. Ama esas 2. Doz vuruyor diyorlar bakalım 10 güne de onu olucam yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…