2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba lansinoh ve mochi kullanıyorum mochi dolu memeyi boşaltıyor eğer sutunuz çoksa lansinoh kadar süt topluyor sağım yapıldığında
Bende bundan korkuyorum ya. Yanı sütüm az olursa başlarda emmek istemezse sağarak getirmeye çalışırım diye düşündüm. Işin bu kısmi kafa karıştırıyor bende. Olmazsa başta farklı bir marka alıcam duruma göre mochiye geçicem artık napalim

Benim bebeğim de hep uyuyor rengi değişti mi tahlil yapmadan anladınız mı? Sağım yapıyorum ben uyuduğu 5-10dk emdiği için korkudan mamada verdim zaten küçük doğdu
Rengi değişti yüzünde var ve boynunda. Uyanık olduğunda güzel emiyor. Ama uyandırmak ne zormuş. Hata bende oldu ama uyuyor diye hiç ellemedim çocuğu. 2 saatte 1 uyandırsaydım böyle olmazdı. Olan oldu artık. Şimdi saat başı emziriyorum gündüz. Gece de 2 saatte 1 .

İnşalalh hepimize kolay doğum olur Hiç tanımadığım bi sancı olacağı için de gerginim acaba ne yaşayacağız diye şöyle bir çırpıda bitse ağrımasa

Ben de tecrübemi yazayım. Ben normalde lansinoh tekli pompa ile sağım yapıyorum. Arkadaşım ısrarı üzerine mochinin muadili lansinohun ürününü aldım, sağarken kullanıyorum ben sadece ikiz oldukları için yoksa emzirirken de boş kalan memeye takıyorsun. Gerçekten işlevsel bir ürün. Biriken sütü boşaltıyor vakum yaparak tam olarak pompa değil. Diğer meme uyarıldığında

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyor tecrübeleriniz

Ay ben de böyle olurdum bu yüzden aniden gelmesi çok hayırlı oldu. Ben ilk doğumumda kalp krizi geçirecektim doğurmak istemiyorum diye ağlamıştım doğum sonrası da çok iyi geçmişti. Ay ben 4-5 doğururum demiştim ama bunda aniden gelişince her şey strese girmeye fırsatım olmadı 8 de hastaneye geldim 9.30 da kızım kucağımdaydı. Sen de rahat ol korkacak bir şey yok stres yaparsan kötü olur sana iyi gelecek şeyler yap müzik dinle meditasyon falan yap ne bilim çık biraz hava al alışveriş vs belki iyi gelir mümkün olduğunca kendine odaklan

Yaaa sağlıkla büyüt bebeğini. Gözün Aydın allah analı babalı büyütsün

Benimde dün ağrım vardı hem sancı hem sırt ağrısı bugün biraz rahatım bakalım bu süreç nasıl devam edecek

Kızlar selam
Ben sabah 11.35 te Kızımı da aldım geldim
Çok şükür iyiyiz
Ama duygusal olarak O kadar Karıştım ki ağlamaktan gözlerim şişti. Doğumda sakinleştim
3185 gr 51 cm doktorun ölçüleri tuttu anlayacağınız.
Yarın sabah ve geçeceğiz Allah’ın izniyle
Emzirebildiğim kadar emzirmeye çalışıyorum
Çocuk Doktoru Gak dese De guk dese de emzir saate hiç bakma dedi
İzmir sıcağında klimasız yelpaze eşliğinde emziriyorum
Kendinize iyi bakın hepinize sağlıcakla kavuşmalar dilerim tüm bekleyenlere dua ettim
Doğurdum Ama gene buralarda olacağım inşallah

Hayirli olsun:) Allah saglikla, huzurla buyutmeyi nasip etsin.

Ben de aynısını görümcemde yaşıyorum nefret ettim kadından oysa çok severdim şuan görmek sesini duymak bile sinirime dokunuyor çünkü ben acılar içindeyken o baktı bebeğime ben bakamadım ilgilenemedim hatta bebeğimi anneciğim bebeğim diyerek seviyor o evlenmedi hiç 50 yaşında bunları yaşayamadı bu yüzden hem kıyamıyorum bir şey diyemiyorum hem sinir oluyorum ben ayaklanınca bebeğimi devraldım ondan bu sefer de gardiyan gibi 15 gün başımda dikildi sürekli konuştu gazı mı var ağlıyor mu emdi mi uyudu mu o kadar bunalttı ki beni bebeğimi kucağımda gezdirirken bile başımda dikildi düşünün artık doktora kontrole gidiyoruz doktora sor niye çok hıçkırıyor doktora sor niye kaka yapmamış yaa bir rahat bırak ben annesiyim ne soracam ne yapacam ben bilirim en sonunda patladım eşime de ona da bağırdım alın bakın çocuğa rahat bırakın diye bu sefer de ne geldi ne yardım etti eşim de ona güvenerek hiç umursamadı dün gece yine eşime patladım ablanın umrunda bile değil bu şekilde işine geldi artık hiçbir şey yapmıyor sen de ona güveniyorsun ne gecem kaldı ne gündüzüm sen hamileyken daha çok yardımcıydın sofra kurardın kaldırırdın evi temizledin şimdi her işi ben yapıyorum bir de gece gündüz çocuğa bakıyorum çok yoruldum artık dedim baya ağladım doğumdan beri kaç kere ağladım bence sütüm de bu yüzden olmadı ödemeler dikişlerin ağrısı sitres uykusuzluk yorgunluk yine de bebeğim için şükrediyorum Rabbime o iyi olsun bana yeter diyorum bebeğimi koklamak öpmek dünyalara bedel

Hayırlı uğurlu olsun, gözünaydın. Sağlıkla mutlulukla büyüsün.

Çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün inşallah

Muhteşem yaaa gözün aydın canım sağlıkla büyüt inşallah çok güzel günleriniz olsun

Merhaba kızlar ben de 11 bucuk gıbi oğluma kavuştum. Spinali olurken çok kötü oldum ama sonrasi korktugum gibi olmadi. Bebegim 50 cm 2950 gr dogdu. Dr son kontrolde 3100 demişti ama neyseki sağlıklıyiz. Ama odaya çıkar çıkmaz ağrım başladı, agri kesiciye ragmen cok acıyo karnım
Bebegi sürekli emzirmeye çalışıyorum ama hep uyumak istiyo cok uğraşıyoruz uyanip emsin diye, iki üç emip uyuyo hep. Zaten süt de pek yok sarı su gibi bisey geliyo.. durumlar böyle ağrıyla uğraşıyorum

Ayy gözün aydın olsun sağlıcakla büyüt yaa bizde böyle güzel haberler verelim biran önce

Normalde iletişiminiz nasıldı doğumla birlikte mi değişti duygular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…