2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hoşgeldi bebeğin sağlıkla büyüsün ne güzel pozitif bir doğum olmuş

Bugün arkadaşımda söyledi son yarım saatlik ağrı kötü dedi öncesinde iyiymiş birazdaha. İşte ben korkuyorum ağrım olur çocuğa bişey olur ay anam sıkıntı geldi.

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Hayırlı olsun canım Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum, hepsi geçecek inşallah en kısa sürede, bebeğini bol bol kokla bol sütlerin olsun inşallah

Gözün aydın. Sağlıcakla kavuştun çok şükür. Ağrıların da hemen geçer inşallah. Allah analı babalı büyütsün

Oluyor canım öyle şeyler, bunda hazirlikliydim bu ruh haline ama ilk dogumumda çok sevdiğim kimseye tahammülüm yoktu lohusalıkta. İyi konuşana bile sanki benden iyi bileceksiniz diyordum içimden. İnan sonra geçiyor hepsi hormonlardan

O sinir hali Bende de var ağlamak için yer arıyorum öfkelenmek için de bişey yaptığı da yok garibim

Gözünüz aydın ne kadar rahat olmuş maşallah Allah analı babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün

Saglicakla buyut yavrunu canim
Hayirli saglikli evlat olsun canim

Gule guld buyutun evladinizi canim
Bu sefer bisi olmuycak kuzum ben inaniyorum saglicakla alacaksin kucagina yavrunu
Kızlar bir şey danışmak istiyorum. Doğum sonrası biontech aşısı olmak istiyorum ama aşının yan etkisini yaşayan oldumu. Ameliyatlı halde çekemem diye korkuyorum
Ben hamileyken 2 doz sinovac oldum
Simdi de 1 doz biontech olucam ama 40 ımın cikmasini bekliyorum bir sey olacagindan degil de kol agrisi yapiyormus bazilarinda sirf emzirirken kol agrisi cekmeyim diye bekliycem az daha
Ama sinovaclari vurdurmus olmasaydim beklemeden gider vurdururdum

Gözün Aydın canım sağlıkla büyüt

Gözün Aydın canım. O sarı su kolostrum en iyi şey bebeğin için ilk aşısı diyebilirim. Bol bol emzir sütün gelecektir

Oğlum sarılıktan yatıyor çok üzgünüm mahvoldum nolur dua edin bize adı Ahmet Asaf
Canımm çok geçmiş olsun üzülme hiç %80 inde oluyor yenidoğanların diyorlar bizde bi gece ışın tedavisi aldık 24 saatin sonunda düşmüştü Allah izniyle yarına geçmiş olacak herşey sütün bebişe lazım unutma

Ağlamaktan mahvoldum inşallah yatın güzel haber veririm sizinkinin değeri kaçtı bizim 17.45

Miden durdu hiç hazmetmiyorsan bende birgun önce öyle bir durum oldu midem resmen çalışmıyor gibiydi uyutmadı dedim yarın doğuracağım galiba öyle oldu

Bence yardım al drim gebelşjte iyi kilo aldın sutun bence gelir diye duşunuyordum bebeğin sevmediği şehleri yeme derim brokoli tadı sutr geçiyor birde ödem atan şeyler kullanma onlar sutu azaltır birde mamanı değiş derim bazı mamalsr annne sutune göre daha tatlı oluyor bebek rmmiyor bende iki gun için mama aldım sağlık ocsğına bırakayım diyorum geçen seferki bozulup gitmişti iki gun vermiştim bu seferde öyle olmasın iki gun verdim gerçekten pahslı birde az surede tuketin yazıyor bir paket kaç gun gidiyor ki Sima öyle bir marka aldım

Ağlamaktan mahvoldum inşallah yatın güzel haber veririm sizinkinin değeri kaçtı bizim 17.45
Biz de 17.75trn yatış yaptık. İnşallah sabaha iyi olacaklar. Meme ucu da süt de var ama kesinlikle meme tutmuyor. Delireceğim. Şırınga eds ne yöntem varsa bir bir denenecek heralde.

Sarılık takibi ne kadar zaman yapılıyor mesala şki hafta sonra bebeğin sarılığı artıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…