Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bi de ilk çocuğun iki kaşının arasında damar gibi bi iz varsa sonrası erkek oluyor diyorlar bunu bilen var mı? Benim oğlumun iki kaş arasında var acaba ikincide mi oğlan:)) Etrafımdakilere sordum da onlarda hep doğru çıkmış

Günaydın kızlar, 2 hafta sonra 2 li taramaya gireceğim 10+3 deyiz şuan. İstanbul Anadolu yakası için doktor tavsiyeniz var mıdır ? Devlette eşleri muayaneye almıyorlar minigimizin kalp atışını bile birlikte duyamadık, özelde de nereye gideceğimi bilemedim, tavsiyesi olan varsa çok dua ederim 🙏
merhabalar bende bugun itibariyle 10. haftama girdim. suan tüp bebek doktorumun kontrolü altındayım normal kadın doguma gecebilirsin dediğinde pendık medicalparkta halide yükselin yorumları çok iyi ona gitmeyi düşünüyorum ama henuz gitmedim

Doktor istirahat verdi kalkmıyorum yatıyorum hep haliyle kafamda kurmam daha çok oluyor sanırım 😄neyse kolay geçsin zaman inşallah doğum günü pastasını seçelim burada bebeklerimizin bu anları gülümseyerek hatırlayalım inşallah 🥰
Benimde kanamam geldi çok korktuk apar topar acile gittik iyi çok şükür 🤲🏻 bende senin gibi yatıyorum kalkmıyorum sürekli iyi olsunlarda yatalım sıkıntı değil. Kurmamak elde değil haklısın. Amin inşallah sağlıkla doğuralım bebişlerimizi 🤲🏻🤲🏻💕

Eklentiler

• IMG_2355.jpeg
    IMG_2355.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 9
biraz önce ben de gördüm miniğimi 7+4 dedi bu defa dr "her gittiğimde farklı bir gün söylüyor 🤪" hiç bir sorunu yok kalp atışı tutunduğu pozisyon kese sorunsuz dedi ama bir sürü ilaç verdi. önce ki hafta folik asit ve d vitamini verdi bugünde omega3, magnezyum ve kan ilacı bana çok gibi geldi ilaçlar sanki bu dönemde doğala daha yakın olmalıymış gibi geliyor. var mı bu kadar çok ilaç kullanan ?

biraz önce ben de gördüm miniğimi 7+4 dedi bu defa dr "her gittiğimde farklı bir gün söylüyor 🤪" hiç bir sorunu yok kalp atışı tutunduğu pozisyon kese sorunsuz dedi ama bir sürü ilaç verdi. önce ki hafta folik asit ve d vitamini verdi bugünde omega3, magnezyum ve kan ilacı bana çok gibi geldi ilaçlar sanki bu dönemde doğala daha yakın olmalıymış gibi geliyor. var mı bu kadar çok ilaç kullanan ?
Ben elenatal 1 kullanıyorum canım çoğu vitamin onun içinde mevcut zaten

Kan ilacı, corasprin, enox kan sulandırıcı iğne ve multivitamin(içinde folik asit d vitamini b12, omega vs bir sürü vitamin var) alıyorum birde progestan iğne vuruluyorum her gün 💉😇

Benim doktorum da beklenen dogum tarihini 4 gun ileri atti. Simdi ben sat'a gore mi hesaplayayim kacinci haftada oldugumu yoksa beklenen dogum tarihinden geri sayarak mi? (kullandigim uygulama otomatik olarak yapiyor). Normalde neredeyse 11. hafta olacaktim, halbuki 10.haftaya yeni girmis oldum. Bu tarihlerin degismesi kafa karistiriyor.:KK45:

Kızlar bi de ilk çocuğun iki kaşının arasında damar gibi bi iz varsa sonrası erkek oluyor diyorlar bunu bilen var mı? Benim oğlumun iki kaş arasında var acaba ikincide mi oğlan:)) Etrafımdakilere sordum da onlarda hep doğru çıkmış
Benim de oğlumda var bakalım bu da mı oğlan 😁😁

Benim doktorum da beklenen dogum tarihini 4 gun ileri atti. Simdi ben sat'a gore mi hesaplayayim kacinci haftada oldugumu yoksa beklenen dogum tarihinden geri sayarak mi? (kullandigim uygulama otomatik olarak yapiyor). Normalde neredeyse 11. hafta olacaktim, halbuki 10.haftaya yeni girmis oldum. Bu tarihlerin degismesi kafa karistiriyor.:KK45:
ben artık hesaplamıyorum çünkü net bir şey yok kafam karışıp duruyor bugün 7+4 dedi dr bende öyle kabul edip app'i ona göre düzenledim 😂😂😂

Günaydın kızlar, 2 hafta sonra 2 li taramaya gireceğim 10+3 deyiz şuan. İstanbul Anadolu yakası için doktor tavsiyeniz var mıdır ? Devlette eşleri muayaneye almıyorlar minigimizin kalp atışını bile birlikte duyamadık, özelde de nereye gideceğimi bilemedim, tavsiyesi olan varsa çok dua ederim 🙏
Ben Okan hadtanesinde Gökçenur Karakelleoğluna gidiyorum çok mennunum. Eşin de girebiliyor. Herseyi tek tek dinliyor güleryüzlü bilgili bir kadın. Tavsiye ederim

Kan ilacı, corasprin, enox kan sulandırıcı iğne ve multivitamin(içinde folik asit d vitamini b12, omega vs bir sürü vitamin var) alıyorum birde progestan iğne vuruluyorum her gün 💉😇
kan pıhtılaşmasımı var sizde yoksa sulandırıcıyı kadın doğum doktorunuz mu verdi ?

Bence sen gene sat a göre hesapla canım ultrasonda değişir gene bakarsın kafan karışmasın

X