Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Devlet gondermiyor işte. Neyse derin konulara girmiyim 😀😀

Devlet küçülmeye giricem diye abarttimi işleri acaba 😄 ben kedi tirmalayinca kuduz aşısında da tetanozdada sıkıntı yaşamadım çok şükür
neyse kızlar evimiz de rahat rahat doğumu bekleyelim başka yerler soğuk olmasın fsfsdf
Emzik ve diş kaşıyıcılar çoook iyi mutlaka al almadıysn ve biberon fırcası
ay inşallah bakayım gidincee

Ayyy ben de gittim mama sandalyesi, bebek küveti ve filesi, biberon kurutucu, biberon fırçası, oioi mama tabağı ve kaşığı, emzik kutusu, anne sütü poşeti, meyve süzgeci ve anne sütü kaşığı aldımmm 🤭 ablam da ana kucağı, aktivite minderi, mama sandalye oyuncağı, keçe organizer ve duvar tipi organizer almış 😂 önlük bulamadım sadece😂

Eklentiler

• D3FA4ADE-D5A2-40BE-B595-CA8652519E9D.jpeg
    D3FA4ADE-D5A2-40BE-B595-CA8652519E9D.jpeg
    198,6 KB · Görüntüleme: 33
  • 0e0ddf5a-3a60-4a88-b435-630e5ad509df.jpeg
    0e0ddf5a-3a60-4a88-b435-630e5ad509df.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 4e28fd4e-9d28-4673-82aa-0b7590237f94.jpeg
    4e28fd4e-9d28-4673-82aa-0b7590237f94.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 27
  • ac826b54-7dce-4b90-8d4b-a62a95216814.jpeg
    ac826b54-7dce-4b90-8d4b-a62a95216814.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 29
İki tane gelmiş zaten sonuncuyu aldım benden önce bir kadın gelmiş hepsini toplayıp almış oyuncak kutusu bulamadım ben de😅 sabah dokuzu on geçe gittim🫣

59 TL keçe organizer canım.
Gerçekten öyle toplamışlar ne varsa bende öyle 09.15 falandı başım döndü dedim bu ne kapıda yatmislar 😂

Ayyy ben de gittim mama sandalyesi, bebek küveti ve filesi, biberon kurutucu, biberon fırçası, oioi mama tabağı ve kaşığı, emzik kutusu, anne sütü poşeti, meyve süzgeci ve anne sütü kaşığı aldımmm 🤭 ablam da ana kucağı, aktivite minderi, mama sandalye oyuncağı, keçe organizer ve duvar tipi organizer almış 😂 önlük bulamadım sadece😂
Ya bu kedi bebelerimizi ne yapacağız benimki de hemen içinde her şeyin kokluyor yatıyor üstüne falan😁
ay hic bisey degilmis tesekkür ederim 😀
Ne demek canım bulursan al çok kullanışlı da.

Gerçekten öyle toplamışlar ne varsa bende öyle 09.15 falandı başım döndü dedim bu ne kapıda yatmislar 😂
Ay evet bir grup teyze iplerin başında bir grup amca başka gıdaların indiriminde benim gibi hamile bir kadın ve bir amca da bebek ürünlerinde böyle bir kalabalık vardı 😅

Mama sandalyesi kalitesi nasıl

Erken doğum düşük diyenler var korktum bende yaaa kaç gündür yiyorum
Ben yiyorum böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum ama zaten çok yemiyorsundur canım ya ye gitsin arada arkadaşım sigara içiyor hem de baya baya içiyor ilk bebeğindede içti hiç bırakmadı gayet sağlıklı bebeği var bi tane nar yemişsin ne olacak

Ya bu kedi bebelerimizi ne yapacağız benimki de hemen içinde her şeyin kokluyor yatıyor üstüne falan😁

Ne demek canım bulursan al çok kullanışlı da.
ya ben yurtdisindayim. burda ayni büyüklükteki kece canta ya da organizer 10-11€ civari. orda baya uyguna geliyo. anneme aldırcam artık ne zaman kavusursam 😬

Ben yiyorum böyle bi etkisi olduğunu bilmiyordum ama zaten çok yemiyorsundur canım ya ye gitsin arada arkadaşım sigara içiyor hem de baya baya içiyor ilk bebeğindede içti hiç bırakmadı gayet sağlıklı bebeği var bi tane nar yemişsin ne olacak
Doktorumda abartmadan ye dedi kanamam var o yüzden su sıralar yeme dedi bana ama faydaliymis abartmadikca 🤗💕 fildir fildir gezip sigara içenler sağlıkla doğuruyor biz herşeye dikkat ediyoz başımıza gelmeyen kalmiyo 😄😄😄

5 aylık hamileyim yani düşünüyorum gebelik öncesi stresten 48 kg dan bir haftada 46 ya düştüm ama hiç birşey yiyemiyordum hamile olduğumu öğrendim şuan 20+ 3 günüm 49 kg yum aldığım kg 1 mi yoksa 3 mü ? Çözemedim ama hamile olmadan önce nasıl besleniyorsam aynı öyle devam ediyorum yine de ödemli olduğumu hissediyorum kesinlikle kan haçmi artışı ve su tutma olayı oluyor ne kadar dikkat etsekte
En son doğarken 48 kg dim herhalde 🤪ömrüm boyunca görmediğim gormeeyecegim kilo maşallah size

5 aylık hamileyim yani düşünüyorum gebelik öncesi stresten 48 kg dan bir haftada 46 ya düştüm ama hiç birşey yiyemiyordum hamile olduğumu öğrendim şuan 20+ 3 günüm 49 kg yum aldığım kg 1 mi yoksa 3 mü ? Çözemedim ama hamile olmadan önce nasıl besleniyorsam aynı öyle devam ediyorum yine de ödemli olduğumu hissediyorum kesinlikle kan haçmi artışı ve su tutma olayı oluyor ne kadar dikkat etsekte
Evet bu durum hepimizi farklı ölçüde etkiliyor. Benim de mesela normal kilom 57-58 dir. Ama ben tüp bebek tedavisi oldum. İğneler ilaçlar hormonlar 60 kilo ile hamile kaldığımı öğrendim. Ama şükürler olsun yeter ki iyi olsunlar bebişlerimiz. Şuan 65 bandındayım ama benim bulantım kusmam kilo kaybım olmadı ilaçlardan dolayı aldım başlarda. ama kilo verilir 💙 yeter ki biz ve bebeğimiz iyi olalım

X